Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie macie stale miesieczne wydatki?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o laczny koszt wynajmu za mieszkanie/kredytu, jedzenia, szkoly dla dzieci, zajec dodatkowych itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl kredyt 800 plus czynsz 400 alw ludzie wynajmija za 2000 wiec ok Wynajem 1300e Zlobek 900 Jedzenie 700 Prad 100 Bilet 120 Ortodonta 100e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. 1800 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stałych mam 500 funtów, na paliwo do swojego auta, resztę płaci mąż, a za szkołę starszego syna płaci dziadek, nawet nie wiem ile, nie wnikałam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5tys zlotych. Mieszkanie czynsz 550 Paliwo 400 Bilet meza do pracy 300 Kredyt 550 Oplaty gaz i.energie robie z gory po wystawieniu fv. INTERNEt + tv 80 Telefony 80 Reszta pieniedzy na jedzenie i jakies knajpy. Nie licze wydatkow typu ciuchy, wesela, urodziny, naprawa samochodu, oc ac, z tym wszystkim wydajemy msc 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czynsz 700 Kredyt na mieszkanie 600 Prad 100 Woda 70 Gaz srednio w skali roku 250 Śmieci 45 Przedszkole 250 Angielski syna 130 Moje studia 280 Moje paliwo 150-200 Paliwo męża 350-500 Z paliwem to zależy ile jezdzimy poza dojazdami do pracy Telefony dwa 130 TV 60 Rata na moje auto 270 Dwa miesiące temu zmienilismy meble w salonie a tydzien temu kupilam synowi nowe łóżko 3w1 to dojda raty od stycznia lacznie 130 zl To chyba wszystko No wiadomo jeszcze jedzenie, wizyty u lekarzy, leki, witaminy, moje wizyty u fryzjera, kosmetyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1porawny
Rachunki, jedzenie, przyjemności; kino, restauracja, teatr itp... :) Często wychodzimy na miasto. Aha! Plus co miesiąc kupujemy nową rzecz do domu, takie postanowienie mamy. Np w tym miesiącu kupiliśmy nowy wypasiony fotel z Ikea za 799. Dodatkowo oszczędzamy na wakacje (mamy już odłożone około 1500, zbieramy od września na przyszłoroczne wakacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkiego z kredytem wychodzi ok 6 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kos ty 1500 dochod 2100 bajka co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie 55m2 Opłaty 600zł Kredyt hipoteczny -1000zł Prąd -130zł Internet i tv-60zł Telefon-60zł Ogrzewanie rocznie ok.2000-2500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
450 zł czynsz 150 prąd, gaz, telefon i internet 400 paliwo reszta idzie na jedzenie zarabiam 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 2000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt 2600 prad 170 telefon 100 tv 100 ubezpieczenie 77 woda 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 zł odkładamy na gaz 100 prąd 60 zł wywóz śmieci 150 zł ścieki 300 zł paliwo 150 zł 2 telefony, kablówka i internet Chyba tyle. Dzieci chodzą na darmowe zajęcia, kredytów nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa nie doczytałam, że chodzi również o jedzenie i ubrania, z tym jest różnie w zależności od miesiąca, mniej więcej 2-3 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet boje się podliczać , tyle tego jest :) U mnie jeszcze dochodzi opał , który trzeba kupować albo co miesiąc albo więcej na kilka miesięcy a to zawsze spory wydatek. Czasami z tego stresu łykam nervomix na spokój bo chodzę w nerwach czy na wszystko wystarczy pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oplaty rozbite na miesiac (bo niektore place co 2 albo 3 miesiace) Kredyt za mieszkanie : 1600€ Oplaty za mieszkanie (zimna woda, smieci, sprzatanie, trawniki...) : 120€ Prad : 120€ Paliwo (2 samochody) : 150€ Ubezpieczenia 2 samochodow : 70€ Szkola corki (obiady + zajecia dodoatkowe) : 120€ Podatki (dochodowy + lokalny + gruntowy) : 600€ Telefony (komorki + stacjonarny) + internet : 70€ RAZEM OPLAT STALYCH : 2850€ Zakupy (jedzenie + chemia) co tydzien ok 200€ czyli srednio 900€ na miesiac. Ja i maz obiady jemy w pracy, mamy bony ale srednio 100€ jeszcze kazde z nas musi dolozyc... W sumie same niezbedne wydatki miesieczne BEZ ZADNYCH SZALENSTW to ok 4000€ Jak do tego dolicze ubrania, fryzjera, wyjscia do restauracji, do kina czy do parku wodnego, weekendowe wycieczki i inne przyjemnosci to przestaje sie dziwic ze ledwo pare stowek co miesiac udaje sie nam odlozyc .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 4-5tys zl. tv 50zl smieci 500zl/rok korepetycje syna 150/mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nic nie wyskoczy nagłego to w 2 osoby wyrabiamy się w kwocie 2500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyt na mieszkanie 1 tys Czynsz i rachunki 800 zl Telefony 100 zl Karnety na silownie 250 zl Zarcie i reszta codziennych bzdetow ze 2 tys zl. Konto oszczednosciowe 3 tys. Kasa na nieprzewidziane wydatki albo przepuszczenie na restauracje, kino, imprezy 1 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że nie mam żadnych kredytów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utrzymanie mieszkania - czynsz + prąd + woda + ogrzewanie = 600 rachunki tv + Internet + telefony = 200 kredyt mieszkaniowy + raty kredytów 0%(meble, telefony, komputer, tv, AGD) + odsetki od debetów + spłaty kart kredytowych = ok 2000 zł!!!(wiem dużo) jedzenie 3000 (wlicza tez jedzenie na mieście co robimy regularnie w związku intensywna aktywnością zawodową, jak i wydatki na odziez dla doroslych, kosmetyki i jakis fryzjer) benzyna + utrzymanie 2 samochodów = ok. 1000 zł - oc. naprawy itd. dzieci - rozrywki kieszonkowe ubrania dodatkowe zajecia 1200 zł okolicznosciowe i nieprzewidziane wydatki - myśle kolejny 1000 - swieta wakacje itp (np.dentysta w zeszlym miesiacu 1200 zl) Dochod laczny ok 12 000 zl miesiecznie na 4 osoby - niby duzo a jakosc tego nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
780 euro kredyt na dom 120 ubezpieczenia samochodow i motocykl 400 podatki 500 jedzenie ( staramy sie planowac, czasem wychodzi wiecej 300 szkola i stolowka dzieci 110 prad 30 woda 100 opal 200 splata pozyczki 250 splata kredytu pod nieruchomosc na wynajem Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 zl tyton i tutki 300 zl piwo i wino 95 zl proszek , pieluchy i zasypka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agzl rołs
500 zł paliwo 300 zl czynsz 250 zl opłaty 1300 zl jedzenie 100 zl hobby Na pewno należy doliczyć ubezpieczenie i serwis samochodów i ubezpieczenie mieszkania czyli ok 200 zl miesięcznie Ubrania i inne ok 150 miesięcznie Około 3000 zł miesięcznie nam wychodzi. Czasem oczywiście więcej. Nie wszystko co do grosza da sie policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miasto 700,000 mieszkańców. Czynsz plus remontowy: 450zl Paliwo męża: 500 Mój miesięczny: 100zl Internet plus tv: 90zł Prąd: 60zł Pies: 200-300zł miesiecznie Mleko, pieluszki, art dziecięce: 400-500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas stale to okolo 3600 zl. W sklad wchodzi kredyt na mieszkanie, drgi kredyt na wykonczenie i hale garazowa, czynsz, oplaty stale, raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Wynajem mieszkania + opłaty, jedzenie, no i często trzeba doliczyć jakieś kosmetyki, chemię czy ciuch, ja czasem muszę wspomóc się pożyczką ze stron typu Sprint Cash, korzystałam kilka razy, udało się też spłacić, pewnie jeszcze nie raz będę korzystać z ich pomocy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Srint Srash, fajna reklama, zgłaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×