Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hejmika

Pierwszy tydzień ciąży czy to możliwe

Polecane posty

Gość gość
Zołza 987 - tak test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki, tylko kurcze.. zrobilam go po południu zeby wiedzieć jak najszybciej.. bardzo sie stresuje i nie wiem czy ten stres moze to wszystko opóźnic ? Ze stresem mam straszny problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zołza 987 dodam jeszcze, że mam taki wodnisty śluz, próbowałam z obserwacją szyjki macicy ale nie radzilam sobie z tym bo różnie była, wysoko, nisko, niezależnie od tego jak powinna byc w danej części cyklu. Bardzo się obawiam, Że to moze byc ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko może mieć wpływ na nasz cykl, stres przeziębienie zmiana klimatu... Może zrób sobie jeszcze jeden test tym razem rano i sprawdź. Czym się stresujesz? Nie chcesz dziecka teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy organizm inaczej reaguje na różne bodźce. Śluz u mnie też był teraz wodnisty i dostałam okresu, także różnie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie o to chodzi, że trochę za wcześnie na dziecko i stąd ten stres. Dzisiaj juz 5 dzień sie spóźnia.. jutro zrobie jeszcze test. Chociaż wszyscy mnie uspokajają, że gdybym byla w ciąży to 21 dzien i zrobienie w nim testu musialoby wykazac ciążę niezależnie od pory dnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zołza 987 dzisiaj rano dostałam miesiączkę, całe szczęście uff, zdrówka życzę kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×