Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hejmika

Pierwszy tydzień ciąży czy to możliwe

Polecane posty

Gość gość
ja miałam bardzo nieregulrne cykle, wachały się między 32-40 dni, w ciąże zaszłam szybko w 17 dc, a teraz mam półtorarocznego brzdąca, będzie dobrze a najwcześniejsze objawy to około 7 tygodnia raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację że tak wcześnie owulka to jakieś nieporozumienie. Ale jest to moj drugi cykl jak przestałam brać tabletki antykoncepcyjne, więc wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssss
Zołza nie nakręcaj się tak, może być, ale nie musi. Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów. Okres spóźniał się 5 dzień myślałam, że to ze stresu. Cycki miękkie, zero mdłości czy bólu. Test zrobiłam profilaktycznie bo się kroiła alkoholowa impreza ;) Teraz natomiast 1,5 tyg przed okresem czyli mniej więcej od 18dc ból piersi, bóle brzucha, bóle jajników, problemy żołądkowe. Już przed @ podejrzewałam, że coś jest nie tak i intuicja mnie nie zawiodła. Teraz czekam na jutrzejszą wizytę u lekarza, mam nadzieję że będzie coś widać (8 dzień po terminie @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
No mnie nadal podbrzusze,jajniki i piersi bolą jak na okres. No ale skoro sądzicie ,ze to objawy owulacji to nie ma się co nakręcac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejnika kiedy dostalas ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
3 listopada dostałam 8 badz 7 się skończył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uznałas ze 17-19 miałas płodne co jest oczywiscie błednym założeniem. bo jak ma sie tak długie cykle to owulacja przypada na 20-23 dzień. czyli owulacje miałas około 23-27 listopad przy załozeniu ze cykl 34-37 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssssssssssssssssss wiem że może być różnie, mnie tylko jedno zastanawia, te bolące piersi, są ciężkie i duuuuże No nic, pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
Trzeba czekać nic innego nie pozostało. Tylko ,ze ja nigdy nie miałam takich objawów na owulacji tylko to mnie zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed okresem piersi się powiększają i często bolą. To nie jest wyznacznik ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem o tym. Dlatego pewnie niedługo dostanę okres i staranko w kolejnym cyklu. Ale szczerze mówiąc taki ból piersi to masakra i jak sobie pomyśle ze w każdym cyklu tak będzie, to jestem przerażona...od 12dc bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale chyba zawsze tak masz przed okresem ? Czy nie ? Kiedy masz mieć miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
Ile tak moga trwac bóle owulacyjne? Bo mne juz 3 dzień bolą piersi i brzuch. A okres mam dostać 7 nigdy mnie tak wcześnie nie bolaly przed okresem tak 2-3 dni przed zawsze dlatego jestem w szoku ze tak mne cycki bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
Ja czekam do tego 7 ☺ jak nie dostane wtedy zrobię szybciej chyba nie ma co. Fajnie jakby się udało kolejny prezent na świeta dla ukochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
A kiedy masz dostać prawidłowo miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że około soboty niedzieli Dziś mam wrażenie że mniej mnie bolą...ehh te kobiece hormony, oszaleć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejmika
No dokładnie daj znać tutaj co i jak :) Ja tez napisze czy dostałam @ czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz zaczął mi lecieć jakiś wodnisty śluz, jakbym się zsikała. Pewnie za chwilę okres przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza bylo wiadomo, tylko wciskalas sobie jakies glupoty jak nawiedzona. Zluzuj dziewczyno, bo z takim parciem ciezko zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, w sumie to nie mam aż takiego parcia. Chcę bardzo ale nic na siłe. Dziwnie się czułam i dlatego myślałam, że to ciąża. Ale mialyscie rację, nie jestem w ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza, jak przestalas niedawno brac tabl to troche to potrwa zanim sie twoj naturalny cykl unormuje. Te bolace piersi to tez zmiany hormonalne...wkoncu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza ja zaszlam dopiero po roku od odstawienia tabletek... Wiadomo, kazdy organizm jest inny, ale lepiej nastaw sie mentalnie, bo po tabsach wcale nie jest tak latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się zgadza. Nie mam ciśnienia, oczywiście że chcę ale nie do przesady. Mamy dwoje dzieci i doceniam to bardzo. Będzie co ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 25 dniu po stosunku, w 6 i 21 dniu po stosunku zrobilam test i oba negatywne, teraz okres mi się spóźnia 4 dni, ale dodam ze bardzo się stresuje zaistniałą sytuacją, myślicie ze te testy są wiarygodne? Kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ale partner nie skończył we mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My często kochaliśmy się bez zabezpieczenia tzw. Stosunek przerywany i nigdy z tego nue było ciąży. Zrób sobie badanie z krwi beta hcg i będzie pewne czy jesteś w ciąży. W dniu spodziewanej miesiączki lub po robilaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×