Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Brak słów, dlatego pozwól że nie zniże sie do twojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam biorę Gochę w ciemno. Seksy babeczka, pewnie ogień w łózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Daj spokój -dla kogoś jest brzydka to innym nie ma PRAWA sie podobac . takie płytkie rozumowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty nikomu nie dałas masz 40 lat grubą dupę i jestes starą zgorzniałą dziewicą, z problemami psychicznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jedna stara dziewica sie zamartwia ze młody postuka i ucieknie,ale chyba czerpie z tego radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeginacie pałę.Jak widac prawie pólnoc a wy nic nie posuwacie i o takiej Gośce czy Ewie Kanapce a nawet Janince to mozecie jedynie pomarzyc trolle z Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Większej "tępej dzidy" niż ty wredna suko to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stuknij sie ale w łeb lepiej , ty marna wizjonerko za 5 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały jad wylany idż bedziesz spaałalepiej, tylko przykro ze sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj typowy przzykład tego ze tu pisze sie tylko o tym co było w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro zatnie na cały dzień,a właściwie to dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ty to dopiero musisz mieć buraczany ryj,a i komina pewnie dawno bez przecierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet Zbychu baluje na Andrzejkach a samotni plują jadem dalej na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DlaczegoGośka !? Uczepcie się innej tak samo końskiej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 10 na 10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tu sie udziela krowia rzęsa? bo takie mam wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00:02 ja tak robię i polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie p**********i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezior o
Siedzi tu jedna zazdrosna dziewucha, którą aż skręca z zawiści, że Gosi tak się wiedzie. Udaje różne osoby ale widać po stylu nieudolnie zmienianym, ze to ta sama. Gosia ma wszystko, urodę, sławę, kasę i wpatrzonego w nią bajecznie bogatego chłopaka. Za samochód jakim przyjechał do niej Paweł możnaby kupić dwupokojowe mieszkanie w centrum Warszawy. To cię boli prawda? Jak trudno ci z tym żyć....ale - długi nos - jest jakaś rysa więc można się czegoś czepić dać upust swojej żółci!!!! Każda poprzednia rolniczka też była obgadywana aż wióry leciały, Anka za brak stylu i nadwagę, Monika - z urody idealna - za niby zmarszczki a teraz na tapecie jest nos. Zauważyłam, że ludzie ze wsi mają paskudne i zawistne charaktery i gul im skacze jak ktoś coś ma a tu obgadują właśnie te wiejskie zazdrośnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz napiszę prawdę jak to było z Ewą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosinska Pe
Obejrzałam wczoraj od nowa wszystkie odcinki tam gdzie jest Ewa bo chciałam ją zrozumieć. Najpierw były randki - Ewa była rozgadana, wesoła, widać że Zbyszkowi to pasowało bo nie było niezręcznej ciszy jak przy randkach z pozostałymi kandydatkami. Potem Zbyszek wybierał i Ewa była przekonana że odpadnie - była najgrubsza, wiek już nie na 3 dzieci. I to jej niedowierzanie, że przeszła. Widać było jak narobiła sobie wielkie nadzieje. Powiedziała, że ten program na pewno zmieni jej życie na lepsze. Zbyszek zapytał - jak widzisz się na wsi, czy to nie będzie dla ciebie rewolucja - a ona ze śmiechem odpowiedziała, że czasami w życiu trzeba zrobić rewolucję. A Iwonka - sama nie wiedziała czy się cieszy, że przeszła...jej udział w tym programie to dla mnie wielka zagadka, może przegrała z kimś zakład i dlatego się zgłosiła, nie widać w niej było żadnych emocji tak jak u Ewy. Ewa narobiła sobie ogromnych nadziei i dlatego tak mocno przeżyła odrzucenie przez Zbigniewa. A potem poczytała o sobie te hejtujące komentarze. A potem musiała wziąć udział w finale gdzie znowu zaznała odrzucenia - TYKO jej Marta nie przytuliła na powitanie i pożegnanie, to musiało boleć. A jeśli nawet ma taki zły charakter to przecież nikt z nas nie wybiera sobie osobowości i sama musi się z tym męczyć. Żal mi Ewy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak cicho śpicie jeszcze,czy znowu zacina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z a c i n a z a c i n a na n a na na na na na na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero zobaczyłam, że Janeczka napisała książkę i była dyrektorem w ośrodku kultury w Olecku! Oj Mikołaju co ty narobiłeś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopatka która uwizeła sie na rolniczkę zniczyła to forum. To dzięki jej prostackim kometarzom które sieja nienawiść tylko, ludzie odchodza stad , ludzie nie chcą mieć do czynienia z takim chamstwem i buractwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wyzywanie od "tepych dzid" to norma na tym forum? Czy nie mozna tego chamstawa w żaden spoób zablokować? Chyba wszytsko ma jakieś granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy osoba która uparcie twierdzi 'że postuka i ucieknie" moza zajac sie swoim nudnym zyciem, czy dalej uparcie będzie siała agresję na tym forum? Bo ja to zgłoszę w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolność słowa nawet anonimowa ma też swoje granice. Tutaj jest nagminne obrażanie i rzucanie oszczerstw w uczestników programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się zacina bo ktoś juz trolluje co tu wypisuja i pewnie ściagaja IP komuterów, ponoć ktoś juz zgłosił to forum tym takim organizacjom to przeciwdziałają hejtowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×