Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
Przepraszam, że zapytam, bo weszłam na to forum po raz pierwszy i czytając komentarze zauważyłam, że można tu ganić wszystkich oprócz rolniczki Małgorzaty gdyż ur******* to zalew inwektyw pod adresem takiej komentatorki. Czy to strona wyłącznie dla jej fanek czy można pisać co się myśli naprawdę? Ale nie o niej chcę napisać tylko o pani Janeczce. Dla mnie jej zachowanie jest zbyt frywolne i wcale nie dziwię się, wbrew zdaniu większości, że pan Mikołaj nie wybrał jej do finału. Ona podaje całą siebie na tacy bez najmniejszych oporów, a zbyt łatwa zdobycz nie cieszy mężczyzny. Dobrze, że zreflektowała się na koniec i nie poniżyła jeszcze bardziej przyjęciem oferty pana Mikołaja jako drugiej furtki awaryjnej. Uratowała tym samym resztki godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janeczka ma przerwę między zębami, jedynkami. Takie kobiety są bardzo temperamentne ale też bardzo fałszywe. Przyjrzyjcie się paniom w swoim otoczeniu. Potwierdza się w 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ichachacha iiichachacha! To mówiłam ja- Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccctiu
dajcie nazwisko nosacza od goc-[y0paqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq88888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upuupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł identyczny jak ojciec Gośki, nie tylko z wygladu ale i z zachowania, tam matka wszystkim rządzi to widać, ojciec z boku. Gośka identyczna jak matka Pawła,obrotna zołzowata, lubiąca rządzić Ona szukała takiego jak ojciec, on szukał takiej jak matka. I sie znależli. Nie widzę powodów żeby im źle życzyć, skoro im pasuje. A czas zweryfikuje wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię swój zapach intymny, a podczas ipsacji chętnie eksperymentuję z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest mocno przereklamowana.Otwarcie mówie o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymieniam się tamponami. Najbardziej fascynują mnie zabrudzone deski sedesowe, które znajduję w miejskich toaletach. Uwielbiam Gosię z Rolnik Szuka Żony. Ona jest taka naturalna. Chętnie wymieniłabym się z nią tamponem. Ten Paweł zupełnie do niej nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj znalazł 40 latkę? Niech przed ślubem zrobi zapis winnic i reszty dobytku na dzieci. Zobaczy wówczas ile zostanie z miłości tej pani ! Bez przesady, ponad 30-letnia różnica wieku to jednak za dużo. Za 10 - 20- lat ona jeszcze będzie "do życia", a on niestety mimo najlepszych chęc***ięknym ani atrakcyjnym nie będzie, a charakter ma delikatnie mówiąc wredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kopnij się w łeb prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bhkjhgjk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janka Gocha rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:27 nie przepadam za tą dziewczyną i nieraz zganiłam ją za podejście do kandydatów, ale głupota twojego wpisu pobiła wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tam już pewnie dawno wszystko przepisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam ze tu pisze jakąs psycholka o Małgośce, nie tępie wszystkich, bo to czuć ze te prostackie posty pochodza od jednej osoby. Brawo Ty głupotą przebiłas wszytskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:51 (chyba,pisze za pamięci) Janeczka może i frywolnie sie zachowuje,ale ona jest trochę z innego pokolenia,tam w jej młodości ludzie się chyba bardziej otwarcie zachowywali i podrywali. Gosia faktycznie jest tu wielbiona na forum,ale to chyba dlatego,ze ktoś zaczął ją wyzywać z wyglądu i wielbiciele sie tak wpienili,ze teraz ani słowa krytyki nie można napisać,bo przyrównują cię do tamtej co ja wyzywała. Zresztą chyba juz wszystko na jej temat zostało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;27 Ponoć głupota nie boli...Więc nic nie czujesz pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilizm niektórych nie zna granic. To forum już nie bedzie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah, to sobie popisaliśmy 5 minut i już strona zacięta;) Po prostu w czasie tych przerw-zacięć ludzie piszą dużo postów, w kilka minut wszystkie się wgrywają na kolejną stronę i cos tam nowego da się dopisać, a zaraz znowu zacięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obleśny facet ten Mikołaj Po co pakował jęzor w usta Jance i Teresie, obmacywał Renate po piersiach? Okazuje się, ze nie podobały mu się, bo gustuje tylko w młodych... Zupełny brak kultury i totalne dno pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gocha owszem pokazała się w telewizji, ale przynajmniej nie musi ukrywać tego, gdzie poznała Pawła. Znam dziewczyny w jej wieku, które poznały facetów w Internetach, a do rodziny i znajomych kłamią, ze na dyskotece albo na ulicy zagadał. Bo tak z ogłoszenia to rzekomo wstyd się przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbigniew tylko troche wypil na początku imprezy andrzejkowej bo rano musi z mamą jechać do kościoła więc nie może sobie pozwolić na zabawę do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sara przy justynie to jak skwarka przy plastrze boczku. dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Mikołaj jest obleśny to co powiedzieć o Jance i tej dugiej, bo obie pozwalały sobie na publiczne wsadzanie jego jęzora bez skrępowania w swoje usta znając go zaledwie kilka dni! Są siebie warci jak on tak i one!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta Mikołaja musi być młoda i silna, bo gdy dziadka złoży choroba zmoze to trzeba będzie go dźwigać, a babcie z rolnika tyle sił by nie mialy.Dzieci zadowolone bo opieka i panna za free w łóżku, a gdy staruszek odejdzie to tak jak było z Łapickim, dzieci przegonia tę miłość bo już im potrzebna nie bedzie. Trzeba być albo zdesperowana albo wyrachowana by ze starcem się związać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare baby podrasowane jak w kurorcie, sztuczne zęby, warkoczyki, no nieeee Mikołaju! Jak mogłeś je odrzucić i wybrać młodszą!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janeczka to cudeńko!!!!!!!!!Nie mogę się na nią napatrzeć, najładniejsza kobieta tej edycji, ten warkocz, ząbki, ciekawska wiewióreczka kochana!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście co wkleiła Janeczka na fb rolnika? Intryga niewygodną prawdą utkana, Tak zamieszała, Źe pogubił się biedny chłopina I od nowa zaczyna. Listy, listy podśpiewuje I dla własnej podniety Poszukuj***ardzo młodej kobiety, Bo chce czuć, czego juź nie czuje... Jest niezdecydowany, Ciągle czegoś mu brakuje... Potrafi chcieć lecz juź nie moźe Ale cóź tam BRAWERAN dopomoźe Lecz nie wiesz człowieku W podeszłym wieku, Źe po BRAWERANIE masz na zawołanie Zawał serca i wieczne spoczywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×