Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
Do ludzi argumentujących w stylu "wejdź na Facebook i napisz pod własnym nazwiskiem": Pod zdjęciami uczestników na fanpage Rolnik szuka zony są komentarze przeróżne. I na plus, i na minus. Zbliżone treścią do tych z kafeterii. Nie ma wyzwisk, ale są krytyczne komentarze.Tam nikt nie straszy policją, mimo że komentarze bywają też ostre i zjadliwe, podobne do tych z kafeterii. Tu co chwilę ktoś się burzy o rzekomy hejt. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzwiska są złe i godne potępienia, natomiast jeśli upatrujecie hejtu i nękania w kulturalnie wyrażonym stwierdzeniu, to lepiej nie korzystajcie z Internetu. Tu zawsze znajdą się opinie na plus oraz na minus, a dopóki nie są pisane wulgarnym albo nienawistnym językiem, to nie ma o co robić dymu. Warto potępiać jakieś przejawy nienawiści. A nie zwykłe obiektywne stwierdzenie, że uczestnik się źle zachował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zbynio idzie na imieniny Andrzeja do kuzyna parę domów dalej.Mama wyszykowała mu spodnie, wyprasowała koszulę,naszykowała skarpetki i wypastowała buty skórzane brązowe.Dostał tez szmatkę do kieszeni kurtki gdyby buty się ubłociły.Mama tez była zaproszona ale wcześniej na herbatkę, wieczorem chciałaby odpocząć od codziennej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiałem sie przez te wszystkie Twoje teksty..hahaha..4 edycja najlepsza..wysoki poziom ale też dużo humoru..dzięki Mariusz w szczególności za te teksty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i po co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pirdolenie takie bez sensu. A wygląd krytkują pewnie te co same wyglądają jak pokraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat broniłam i "urody" Kasi i Gosi, bouważam ze RSŻ to nie wybory miss Polonia taka prawda. Ale o Kasia było kilka takich nie innych uwag,a o Goście jeżdżi jedn aosoba bez opamiętania, bo czymś innym jej podpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nigdy nie byłam za Gośką, bardziej lubiłam chłopaków od niej,ale p********ie 100 raz że młody "postuka" i s*******i dla mnie jest szczytem chamstwa tyle... To już jej czy jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na TYV ROzrywka za 20 minut pierwszy odcinek puszczają od nowa będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko tu nikt nie wyraża opini na temat tego co widział w programie, a w duzej większości wylewanie jadu bez celu i opamietania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czemu Jagódka sie nie udziela na insta. Wcześniej pisała poematy do K, a teraz nic. Ktoś wie co tam u nich, dalej sa razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szkoda że nie puszczą 1 serii bo tej nigdzie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.22, jak to po co? Bo tak wygląda. Taki rodzimy Szwejk tylko głupszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś teraz wysmiewa innych, niech pamieta że to wróci do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś WOJEWÓDZKI w MAM TALENT oglądajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa kanapka ponoc jest z tym winiarzem Mikołajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem Dawida dzisiaj i nie wygląda tak jak w programie. Nie jest aż taki zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:14 jeśli to prawda to bardzo dobrze,ja tej kobiecie źle nie życzę,bo jej zachowanie musiało z czegoś konkretnego wyniknąć i wg mnie nie zasłużyła sobie na opluwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz sobie Janina Anusewicz Olecko i zobaczysz jaką książkę napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz na tvp rozrywka wizytówki rolników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:20 No niestety do cenzora mi daleko i zupełnie nie TO miałam na myśli. Mówię o tym, że razu pewnego napisałam właśnie o tej osobie (ze postąpiła bez serca, zarzuciła coś niesłusznie kandydatom, niezasłużenie odrzuciła) bez żadnych inwektyw na temat wyglądu, a ktoś z jej fanow mnie nawyzywał od zazdrosnych suk czy jakoś tak. I to ja się wczoraj tak zbulwersowałam, że bronicie uczestników, a ludzi z forum wyzywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądajcie wizytówki teraz na TVP Rozrywka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k\u\r\w\a\ to listy nie wizytówki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tego co mówił nieraz młody on lubi takie zołzowate, widac jego matka też taka, wiec jeśli ona to zołza to jemu to tym bardziej gra. Nie każdy lubi słodkie idiotki typu Sarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wobec pewnych uczestników (Jagoda, Karol, Ewa, Iwona) panuje tu ciche przyzwolenie na hejt i ludzie piszą /wyzywają jak chcą, a jak niemile słowa padły wobec innych uczestników to od razu oburzeni jesteście. Zastanówcie się, czy bronicie porządku na całym forum, czy tylko wybranych lubianych przez siebie osób, a po reszcie można jechać. Jeśli to drugie, to niestety nie jesteście wzorem do naśladowania i nie macie prawa się wypowiadać o tym, co kogo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy uważacie, że Paweł od Gośki naprawdę będzie z nią na dłużej? Ja jestem przekonana, że nie wytrzyma jej fochów o byle co. Może się mylę ale ona wygląda mi naprawdę na niezłą zołzę, a Pawełek na prawiczka, który w ciągu całego programu nie sklecił ani jednego sensownego zdania poza peanami na chwałę Gośki. Może poza kamerami coś udało mu się sensownego z siebie wydusić, bo nie chce mi się wierzyć, że dojrzała kobieta dała się uwieść na takie tanie komplementy jak dla niezbyt lotnej gimnazjalistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.13, takie im/becyle Cię jeszcze rajcują? Masz 15 lat czy 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareek
Czy może jakaś koleżanka Ewusi napisać jej nazwisko? Bardzo mi się spodobała Ewusia. Ja lubię takie namiętne, charakterne kobitki a to że gruba to nic bo Ewusia ma proporcje i kobiecy cycuś a włosy jak rusałeczka, a kształty rubensikowskie a buzię jak Kora Jackowska a cycuś jak Sabrina a kanapki z kiełbaską robi staranne miło byłoby jeść takie zrobione rączką Ewusi a to że krzyczała palant jadła kanapkę t świadczy o jej gęstych emocjach a ja lubię takie gorącokrwiste kobitki a nie flegmy, lejby i melepety. Dajcie namiar do Ewusi. Ja akuratnie takiej szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie Małgorzata jakieś mniejsze zęby ma podczas czytania listów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wręcz pewna, że ktoś z rycerzy sprawiedliwości ma na sumieniu krytykę wobec uczestnika innego niz ten, w którego obronie stoi. Na tym forum zapanowała jakaś durna zasada, ze o niektórych można pisać tylko źle (jak znajdziesz pozytyw u niego, to cie obśmieją lub wyzwą), a o niektórych można pisać tylko dobrze i jak skrytykujesz, to postraszą cię prokuratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×