Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość gość
Bo jestem beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś Czemu tak sądzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo jestem beznadziejna x Wydaje ci sie. Wystarczy znaleźć odpowiedniego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mnie nie akceptuje. Dzieciaki w szkole, nauczyciele, faceci, rodzice, taki moj los. Trudno. Szczęście nie jest mi pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:06 Gdzie niby znajdę? Zreszta roznych poznawalam - niesmialych i pewnych siebie, przystojnych i nieatrakcyjnych. Kazdy po jakims czasie widzial we mnie same wady, olewal mnie, więc coś jest ze mną nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś v Jakie to były wady?. Jeszcze nie znalazł sie ten jedyny i to cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
(19.39) To raczej kobiety szukają księciów, bo są hipergamiczne. Mężczyźnie wystarczy kobieta na jego poziomie, a nawet lekko poniżej, a kobiety nawet niskiego sortu celują w najlepszych samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
ooo ja piernicze:D sie nazbieralo roznych i serdecznie wewnetrznch wynurzen, i tych plytkich, typowo kretynskich. dla przykladu, wyskakiwanie z tekstem "bo faceci nie szanuja", "nie kochaja" - takie myslenie jest brakiem szacunku. wiec do kazdej takiej poczwarki kieruje pytanie: jak mozesz byc tak bezczelna i oczekiwac od kogos szacunku, wcale nie okazujac go ani swiadomie, ani na poziomie podswiadomosci? przez tego typu "kwiatki" ich autorki, typowe, glupie, niemile baby, sa samotne. ale zamiast najpierw spojrzec na siebie, to winy szukaja, OCZYWISCIE - w facetach:D ograniczenie umyslowe + paranoja widoczne jak na dloni. z jednej strony az przykro sie takie brednie czyta, z drugiej tylko smiac sie mozna, bo na glupote to lekarstwa ciagle nie wynalezli. i tak to bywa, niektorzy sa samotni z wlasnego wyboru - po prostu maja sparszywialy charakter, z ktorym nawet nie do konca normalna, druga jednostka ludzka po prostu nie wytrzyma na dluzsza mete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:15 pelno wad, ze nie umiem chodzic na obcasach, ze nie jestem pewna siebie, nie umiem gotowac, prowadzic auta, nie lubię imprez. I mozna by tych moich wad jeszcze wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20: 42 to rzeczywiście kiepsko, a nie próbowałaś się nauczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nierealne wymagania to mają kobiety nie mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojepane jesteście ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc moich kolezanek ma paskudnych facetow, a niewiele przecietnych, sa brzydcy kompletnie nieatrakcyjni a maja ladne kobiety, z reszta ciezko w ogole gdziekolwiek spotkac brzydkie kobiety z przystojnymi facetami, zawsze faceci szukaja piekniejszych od siebie kobiet i wymagaja o wiel wiele ladniejsze od siebie i tylko w takie celuja, faceci maja nierealne wymagania i oczekiwania z sufitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy paskudny brzydal czeka latami na piekna kobieta modelke ktora spadnie mu z nieba zamiast zainteresowac sie realnymi kobietami o takiej samej brzydkiej aparycji jaka sami maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy same, bo faceci wymagaja nieistniejacych idealow kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20:15 pelno wad, ze nie umiem chodzic na obcasach, ze nie jestem pewna siebie, nie umiem gotowac, prowadzic auta, nie lubię imprez. I mozna by tych moich wad jeszcze wymieniać x I ty to nazywasz wadami?, to zyciowe drobnostki a coś ugotować zawsze mozna sie nauczyc a nawet zrobić to we dwoje. Wystarczy okazać sobie troszke zrozumienia. Brawo dla ciebie za podejście ze nie psioczysz tutaj na facetów jak wiekszość. To już jest duży plus koleżanko. A mozna z toba troche porozmawiac czy ta opcja odpada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co racja to racja. facetom sie w du.pach poprzewracaja i czekaja na nierealne ksiezniczki z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Pamietam że kiedys przyszla do nas do pracy taka jedna, mloda, szybko wygadala sie ze chcialaby powaznegp zwiazku bo chce zalozyc rodzine itp. Zauwazylam że mezczyzn w pracy traktowala z pogarda ( tych ktorymi nie byla zainteresowana) Oj nie tedy droga.... Szanuj blizniego swego jak siebie samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeee...... Ja mam tylko dwa wymagania co do kobiet. Musi być ładna i dyskretna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że mężczyźni chcą piękniejsze od siebie......kazda kobietą jest piękniejsza od faceta. Ale komu ja to tłumaczę. Na kafeterii czym kobieta bardziej męska tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajki to ktoś tutaj pisze. Nikt tak naprawdę nie oczekuje księcia ani księżniczki, ale kogoś, kto go zrozumie i z nim wytrzyma i odwrotnie. Nie trzeba zaraz uogólniać, że każdy facet to świnia, pijak, seksocholik, kłamca i zdrajca, a każda kobieta jest felerna, bo ma za duże ego i wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo kolejny co wymaga ladnej, a sam jest brzydalem, nie tedy droga z tymi nierealnymi wymaganiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chce ładnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci teraz tylko wymagaja a nie maja nic do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertolicie bzdury CHEMIA MUSI BYC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chyba ci się coś pomyliło częściej widze brzydką czy przecietną z przystojniakiem, a brzydala z ładną czy przecietną to nie widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zejdzcie faceci na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś serio? :D chyba u siebie w majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×