Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość Carycka
Do gosc wczoraj19:04, 19:05 Dokladnie jakbym o sobie czytala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 lat? Przecież Ty młoda jesteś ;) :-) Ja jestem od Ciebie kilka lat młodszy co prawda ale według mnie jesteś młoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama, bo w sierpniu tego roku zostałam wdową ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja myślę, że nie chcą mieć dzieci faceci niedojrzali, nieodpowiedzialni, egoistyczni " Tutaj bardzo się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Do gosc 19:17 kochana przykro mi naprawde, przesylam mnostwo serdecznosci I sciskam cieplo. Jaki masz chec to napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzmicie jak ostatnie zrzedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo faceci szukaja nieistniejacych wytworow wyobrazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukajcie, a znajdziecie, jak obiecano ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna normalna kobieta nie jest sama kobieta jest stworzona by prowokowac i wzbuszac zainteresowanie wiec to tylkjo od kobiety zalezy jak i na ile potrafi to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Czy rok bez chlopa to dlugo? Bo mnie sie czasem wydaje że ten rok jeszcze nie zagoil ran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok bez chłopa? :) jak Ty żyjesz kobieto ? jak Ci się to udaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Niekoniecznie z tymi za dużymi wymaganiami. W obie strony. Nie będę się wypowiadać w imieniu wszystkich kobiet, ja chciałabym poznać normalnego, fajnego faceta, na poziomie, z apartycja w normie. Przy czym normalny jest tu najtrudniejszym punktem. Nie wypowiem sie przez pryzmat punktów - to człowiek ma być, nie auto ;)) To gdzie są ci normalni ok 40-stki? Na portalach? W empiku? ;))) Poważnie, to trudno rzeczywiscie kogoś poznać. Trochę goni praca, obowiązki. A troche... wcale nie szukam aktywnie. Po 2 długich związkach w życiu. Nie żałuję, lubie facetow, chce pamiętać to, co było dobre, olać to, ze nie wyszło (to już dawno zrobilam ;)) i zwyczaje nie pielęgnować w sobie urazy, bo po co? Zobaczcie po znajomych - nigdy nie ma gwarancji, ze bedzie zawsze dobrze, tak juz do konca zycia. I fakt czesciej cos tam facet jest nie ok, aczkolwiek kobiety tez potrafia. Do czego facet "potrzebny"? Potrzebny to jest samochod. A facet miałby po prostu być (się w trakcie zweryfikuje do czego i czy się "przydaje" ;)))) normalnie, do pogadania, bo może miec odmienny punkt widzenia, bo we dwoje latwiej, a juz na pewno przyjemniej i.... takie tam te wszystkie normalne (atrakcyjne!) roznice wynikajace z odmiennosci plci. No, sama się przytulic nie umiem ;) A, i jeszcze jak się w realu nie znajdzie, to owszem czekanie na księcia na białym koniu (tych koni może byc tak ze 220;)) jest baaardzo wygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie zenie gora co to konkubinat bez zadnych zobowiazan i za zgoda robienia sobie co jakis czas badan, teraz choroby tak sie mnoza przez zdrady kobiet ze szok, hiv w Polsce wzrost o 60% od 2011r SZOK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kobiety szukaja nieistniejacych wytworow wyobrazni dlatego jestescie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Do gosc 08:39 , duzo pracowalam, bralam dodatkowe zmiany w weekendy I tylko tydzien urlopu wakacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroby takie jak HIV mnożą się w dużej mierze przez roochaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest o kobietach. Kobiety sa same, bo wola byc same anizeli z beznadziejnymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta po 30-tce bez faceta musi być sfiksowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci też nie chcą być z beznadziejnymi kobietami, a takich kobiet jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnostwo to jest gownianych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie chca byc z kobietami, bo nie potrafia kochac, ich interesuje tylko dymanie. Po co kobietom takie go/wna nic nie warte🖐️ faceci to dno, najgorsze s****wo tego swiata, sa chu/ja warci, zbedni jak go/wno na polu. Nie szanuja kobiet a sami wymagaja szacunku, zalosni debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie facet to Ciebie gownie by nie było. Ojcu też w tak w ryj powiesz? Wątpię. Więc hamuj pysk dziewczynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, ze potrafisz odnalezc sie w pracy, ze masz satysfakcje z tego. Mnie nic nie cieszy. Chcialabym żyć w tradycyjnym modelu, siedzę w domu, opiekuję się dziecmi, mezem, domem, zwierzakami, dbam o ciepło rodzinnego ogniska, maz mysliwy, pracuje, zarabia, na zewnątrz silny, ale w domu delikatny, czuly ojciec, maz. Nigdy nie chcialam robic kariery, zalezalo mi by miec fajna rodzinę, niestety jest na odwrot. Mam pracę, ale srednio to lubię, korporacja to nie miejsce dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysliwy w sensie typ łowcy, a nie że poluje na zwierzęta, bo tego nie toleruję. Ma kochać zwierzęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszek ANALityk ANALizer
Jak bardzo kochać ma te zwierzęta? :V Jak każdy ciapak swoją koze? Bo jeśli tak to nie wiem jak facet ma złapać bociana i go wyruchac xDD :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w takim ukladzie kobieta jak ty bedzie zradzac jak oszalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie ma wolnych w moim wieku, jestem po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma porzadnych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×