Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak ćwiczyć żeby schudnac!

Polecane posty

Gość gość

Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwiczenia to jedno, ale dieta też musi być, o czym przekonał mnie trener personalny z Katowic, Łukasz Nowakowski. Jego poglądy na zdrowy tryb życia znajdziesz na jego stronie http://bodyfactory-trener.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zdrowo i skutecznie się odchudzić? Zapraszamy do NOVA Centrum Edukacyjne na kierunek specjalista ds. dietetyki. Na tym kierunku zdobędziesz wiedzę niezbędną do planowania racjonalnego żywienia oraz planowania i przygotowywania diet. Nauczysz się tworzyć i dopasowywać dietę dla osób chorych oraz osób zdrowych, które chcą utrzymać dobrą formę i zmienić nawyki żywieniowe. Dzięki ukończeniu takiego kierunku zdobędziesz wiedzę przydatną w życiu prywatny, jak również możesz podjąć prace w tym zawodzie. NABÓR na wiosnę 2018 już się rozpoczął. Nie czekaj, zapisz się już dziś. Więcej informacji na stronie internetowej lub pod nr tel 89 512 20 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zdrowo i skutecznie się odchudzić? Zapraszamy do NOVA Centrum Edukacyjne na kierunek specjalista ds. dietetyki. Na tym kierunku zdobędziesz wiedzę niezbędną do planowania racjonalnego żywienia oraz planowania i przygotowywania diet. Nauczysz się tworzyć i dopasowywać dietę dla osób chorych oraz osób zdrowych, które chcą utrzymać dobrą formę i zmienić nawyki żywieniowe. Dzięki ukończeniu takiego kierunku zdobędziesz wiedzę przydatną w życiu prywatny, jak również możesz podjąć prace w tym zawodzie. NABÓR na wiosnę 2018 już się rozpoczął. Nie czekaj, zapisz się już dziś. Więcej informacji na stronie internetowej lub pod nr tel 89 512 20 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz ćwiczeń ważna jest zbilansowana dieta. Trzeba policzyć żeby każdego dnia zjadać tyle samo kalorii. http://dieta-luks.pl/54203 Dzięki tej stronie udało mi się ułożyć fajną dietę. Dzięki niej schudłam 9 kg w miesiąc oczywiscie po godzince ćwiczeń dziennie. Polecam szybko i prosto Oby kolejne 9 kg w dół do sylwestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.plI zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia!Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie Foreverslim działał praktycznie od samego początku .Z jego pomocą schudłam bardzo dużo. Czułam się bardzo dobrze nawet miałam więcej energii.W mojej ocenie jeden z lepszych specyfików dostępnych bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydgoszcz NOVACE
W NOVA Centrum Edukacyjne mamy szkoły i kursy! Jeżeli uważasz, że kochanego ciała jest trochę za wiele to zapisz się do szkoły! Specjalista do spraw dietetyki to kierunek dla Ciebie! A może kurs? - masaż antycelulitowy - dietetyka i odchudzanie Zadzwoń i sprawdź 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×