Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dobry stomatolog Katowice

Polecane posty

Gość darek
Dnia 10.01.2020 o 17:34, Gość patryk napisał:

a ortodonta? kogo polecacie? slyszalem o invisalign i chce spróbować, musze się na 1 wizyte umówić

dr Pniok 🙂 wszyscy są bardzo profesjonalni ale ja akurat u dr Pniok leczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugo
 

Ja zdecydowałem się na DentalCare w Tychach, z dojazdem nie wyszło źle, a ząbki zrobione i to jeszcze w bardzo kulturalnej cenie 😛

Też chce do nich podjechać bo słyszałem dobre rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi
 

Do dentysty to ja do Bielsko Białej do doktora Kubicy jeżdżę. Przyjmuje w Dental Clinic. Bardzo wysoki standard usług proponują. Pan doktor umie sobie poradzić z najgorszymi przypadkami. Mają na miejscu rentgen jak jest prześwietlenie potrzebne.

 

 

Ja jestem z Tychów, a mieszkam w Kato. Dlatego tam jeżdżę jak wracam do domu i wtedy tez chodze tam do dentysty. uwazam ze dentalcare jest bardzo ok. 

Tak znam. Dobrzy specjaliści i szybko sie uwijają i bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakil
 

Dental Care w Tychach, ulica Barona 30 Świetna klinika dentystyczna, lepszej w okolicy nie znalazłem, ceny też dobre.

ja też, już od jakiegoś czasu tu śmigam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toro
 

Ja jestem z Tychów, a mieszkam w Kato. Dlatego tam jeżdżę jak wracam do domu i wtedy tez chodze tam do dentysty. uwazam ze dentalcare jest bardzo ok. 

jedna z moich najulubieńszych klinik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toro
 

Ja jestem z Tychów, a mieszkam w Kato. Dlatego tam jeżdżę jak wracam do domu i wtedy tez chodze tam do dentysty. uwazam ze dentalcare jest bardzo ok. 

jedna z moich najulubieńszych klinik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tororo
 

Ja jestem z Tychów, a mieszkam w Kato. Dlatego tam jeżdżę jak wracam do domu i wtedy tez chodze tam do dentysty. uwazam ze dentalcare jest bardzo ok. 

jedna z moich najulubieńszych klinik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

W Katowicach od dłuższego czasu przyjmuje bardzo dobry stomatolog - Przemysław Klaman. Chodzimy do niego całą rodziną i mogę powiedzieć że naprawdę warto. Prawdziwy dentysta z powołania i bardzo dobrym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiu

Również uczęszczam do Pana Przemysława Klamana. Przyjmuje w Enel-Med. Już kilka ładnych lat korzystam z jego pomocy i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze służy dobrą radą, pomocą, jest bardzo rozmowny i kontaktowy. Taki człowiek to prawdziwy skarb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Pani dr Pniok nie da się dostać od ręki ale oceny mają bardzo wysokie. Mam wizytę w następny poniedziałek, dzięki za polecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no można kawałek dalej pojechać i w Krakowie jest Stomatologia dr Cichonia. Uważam ze mają tam doskonałych specjalistów i warto do niego chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×