Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

panicznie boje sie sepsy

Polecane posty

Gość gość
dlaczego akurat sepsy, która jest stosunkowo rzadka (co nie znaczy ze nie warto szczepić) ? a białaczki albo innego raka się nie boisz? bo mnie właśnie nowotwory przerażają bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz się autorko bo pewnie masz jedno dziecko. Będziesz miała dwoje to przestaniesz myśleć o sepsie. Mama dwójki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też boję się innych chorób ale sepsy najbardziej i tak mam1 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sepsa szybko złapana, nie pozostawia żadnych śladów, ot jak normalna choroba z antybiotykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze ktoś opisze swoje doświadczenia mi znajomą odradzala bexero mówiąc że po tej szczepionce dziecko może zemdlec albo mieć objawy przypominające autyzm dlatego też panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Jeszce ktoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja boję się bólu po tej szczepionce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się sama chyba zaszczepie na sepsę... Wszyscy mnie straszą sepsą bo po wyrwaniu zęba już dwa tygodnie mija a rana ropieje,i może zakazić mi organizm....dentysta ma mnie w d***e,tzn w czwartek mam kontrolę,boję się jak diabli,jeszcze gorączkowałam ostatnio. Pamiętam głośny przypadek o chłopcu 13letnim który dwa dni po wyrwaniu zęba zmarł na sepsę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do dentysty i zrób mu aferę a swoją drogą kiedyś tyle o sepsie nie słyszało się a teraz co rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się zaszczepić na sepsę, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie da?no są szczepionki bexero men c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teżboje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś linka do statystyk odnośnie ile osób rocznie choruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są szczepionki na sepsę sepsa to nie choroba, to uogólniona reakcja organizmu na patogen można zaszczepić się na patogen sepsy można dostać przez każda bakterię, nie tylko meningokoki, których tak się boicie, a na które prawie nie chorujemy mój syn dostał sepsy np. od bakterii e.coli, paciorkowiec też może być przyczyną sepsy, gronkowiec, pneumokoki itd. bakteria musi dostać się do krwioobiegu, wtedy mamy do czynienia z sepsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem studentką pielęgniarstwa II stopnia Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej poziomu wiedzy osób medycznych i nie medycznych na temat szczepień ochronnych u dzieci w wieku od 0-3 lat wykonywanych w Polsce. Ankieta jest całkowicie anonimowa a jej wyniki posłużą wyłącznie jako materiał badawczy do powstającej pracy magisterskiej. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i współudział w badaniach. Anetta Zapalska http://ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/18039/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×