Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alexrydzu

prezent na święta

Polecane posty

Hej. Jako, że święta za pasem chciałem podzielić się z wami fajnym pomysłem na prezent. Ostatnio odkryłem bardzo fajna markę - Schwarzwolf. Podobno jest od dawna na rynku, ale jakoś nigdy wcześniej jej nie zauważyłem. Mają bardzo fajne produkty turystyczne, akcesoria, odzież itp. Jakość wykonania i cena wg bardzo korzystne. Jest chyba jeden oficjalny dystybutor Schwarzwolfa w Polsce. http://www.macma.pl/pl/offer/schwarzwolf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł na fajny prezent znajdziecie na stroni www.woolmed.pl Polski producent odzieży z wełny owczej o właściwościach zdrowotnych. Każdy na pewno ucieszy się z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_DM
Polecam Decor Mint mają fajną promocję z wiązaną z kalendarzem Adwentowym! www.decormint.com Tak jak my, już nie możesz doczekać się Bożego Narodzenia? Odliczaj z nami czas pozostały do Wigilii! Na każdy dzień przygotowaliśmy bombową promocję. Codziennie obowiązywać będzie inny kod zniżkowy na wybrany produkt z naszego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zazwyczaj bardzo lubią dostawać bizuterię, nawet jak deklarują że nie lubią i że je to w ogole nie kręci to jak już dostaną to oczka się świecą jak nigdy. Wiem po sobie, kupiłem kiedyś swojej dziewczynie kolczyki ze srebrna z topsilver pl mowila że nie lubi a nosi teraz caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio byłam w szoku, jak zobaczyłam promocje na Oświetlenie sklep. np. lampy Marset, które normalnie kosztują po jakieś 700 zł, w niektórych przypadkach i po -40 %! Patrzcie same: https://oswietlenie-sklep.pl/lampy-podlogowe-c-39.html . Miałam kupić siostrze w prezencie, ale nie wiem, czy nie wybrać też jednej do siebie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonek1
Moja żona nie lubi nosić biżuterii, zdecydowałem się na zakup nowego telefonu i szukam dobrej oferty na chwile obecna w sferisie mają najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo190
Ze swojej strony polecę Vital Tonik z Doppelherza jako prezent :) w dodatku teraz dostępny jest w eleganckiej puszce okazjonalnej co oszczędza nam problemu z pakowaniem https://www.doppelherz.pl/produkty/doppelherz-vital-tonik-750-ml-puszka-okazjonalna/ :) Sprawdzi się praktycznie dla każdego bo ma dużo witamin i wyciągów z ziół dzięki czemu wpływa pozytywnie na układ nerwowy i na pracę serca oraz dodaje energii a jak wiadomo teraz każdy jest zapracowany więc na pewno takie wsparcie organizmu będzie mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze prezenty to te praktyczne. :) Właśnie kupiłam chłopakowi trymer do brody. Myślę, że ucieszy się z takiego podarunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jednym z najlepszych pomysłów na świąteczny prezent będzie stylowa, oryginalna biżuteria, nie sądzicie? Ciekawe komplety widziałam na www.FabrykaBizuteri.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnym prezentem są organizery mini i mikro ze strony http://www.kaletnictwo-gama.pl/ świetnie mieszczą się w torebce czy kieszonce, a dodatkowo można dostać zapasowe wkłady gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie najlepiej jest kupić praktyczny prezent , cos takiego z czego dana osoba będzie zadowolona. Wybierz cos takiego czym dana osoba się interesuje lub fascynuje a z pewnością ją to zadowoli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johanessa
zapraszam do zakupu bluz sperosnalizowanych na święta. Rok temu robiłam dla swojej rodzinki: www.facebook.com/241125846303703/photos/a.248110755605212.1073741828.241125846303703/410420092707610/?type=3&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćka99
Ja mamie kupiłam olejki eteryczne z Damai http://www.damai.com.pl/damai-olejek-z-drzewa-r%C3%B3%C5%BCanego.html, szczególnie ten jest ciekawy - różany, bo super działa na regenerację cery, działa też przeciwzmarszczkowo, więc będzie zachwycona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swieta juz gotowa :) Kupilam wszystkie prezenty przez internet i od tego roku juz zawsze tak bede kupowac, taka oszczednosc czasu i pieniedzy ze jestem w szoku. W sklepie w markecie za taka sama zabawke ( lalke ) musialabym zlapacic 80 zl a na zabawkowyadres.pl kupilam z przesylka juz za 60 zl. warto sprawdzic bo wiem ze na swieta to pieniadz goni pieniadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za praktycznymi prezentami. Kobiecie coś z agd lub kosmetyków, a mężczyźnie jakiś gadżet żeby mógł się nim pobawić i nacieszyć, bo przecież to są duże dzieci. Polecam zaglądnąć na sferis bo ostatnio widziałam fajną promocję z gear fitem2 pro, i co rusz jakieś inne produkty mają na promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dużo sprzętu drobnego rtv i agd kupowałam w sferisie dla rodzinki m.in suszarkę, alkomat, ciśnieniomierz, słuchawki itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdu_Lina955
jakos takdziwnie dawac ubrania pod choinke.. mozna nie trafic z rozmiarem/krojem. poza tym wiele osob nosi ubrania z koniecznosci a nie "dla mody i wygladu",wiec ich taki prezent nie ucieszy. mnie by ucieszyla gierka...zawsze gierka ;) chyba duze promocje byly w media expert, bo w tym roku dostalam ich az osiem... i zadna sie nie powtorzyla xD na razie moim faworytem jest fifa 18<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz nie cierpi dostawać ubrań na prezenty :P ja bym mu chętnie kupiła nową kurtkę albo fajny sweterek ale wiem że by się nie ucieszył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na świeta wielkanocne kupiłam facetowi zegarek. Oglądałam zegarki na https://wkruk.pl/zegarki i właśnie taki postanowiłam mu kupić, na skórzanym pasku,nie na bransolecie... Myslę,że prezent mu sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Wielkanoc można kupić komuś w prezencie piękny stroik wielkanocny, najlepiej ręcznie robiony- bo jedyny w swoim rodzaju. Piękne rękodzieła kupicie na www.kwiatyupominki.net Mają tam szeroki wybór i ciągłe nowości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×