Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćpantofelek

Gdy nie ma miejsca na seks

Polecane posty

Gość gośćpantofelek

Jestem w związku 4 lata z facetem 25 letnim. Nie mamy wcale okazji na seks - on nie pojedzie do hotelu, nie będzie kochał się w plenerze... Cały czas spotykamy się raz w tygodniu tylko w domu i kochamy TAK SAMO chyba ,że mam okres to odpada seks w ogóle... widujac się 2 razy w tygodniu jest jedna penetracja -to nie współżycie dla mnie i seks oralny z mojej strony. Za ścianą jego rodzice a ja nie odczuwam nic przyjemności...(orgazm 2 razy góra w miesiącu i to po pieszczotach wyłącznie) on narzeka ,że wciąż jest tak samo (od 2 lat jedna pozycja na stojąco co słychać najmniej) ale jak kochać się gdy za ścianą jego rodzina? Łóżko mu nie przeszkadza ,że skrzypi... cokolwiek... Do mnie pretensje ma ,że nie zaspokajam go , że jest tak samo a to on nic nie robi bysmy mieli jakieś okazję na seks... Abym się nie denerwowala, nie nasłuchiwała... Lada moment wyjeżdża w delegacje na 2 tygodnie . Spytałam czy po delegacji pojedziemy się chociaż trochę sobą nacieszyć i odbić sobie w weekend ten czas. Mu się nie chce. On musi pracować jak wróci. Po co kasę wydawać... Zależy mi na nim , on mówi ,że już prawie jestem jego narzeczoną ale nasz seks to porażka... Najgorsze ,że on wciąż mówi,że to ja go zaniedbuję a sam nic od siebie nie daje... Nie dość ,że wciąż robimy to samo -siedzimy u niego w domu , to nawet z sobą nie sypiamy ... Jestem załamana i dostaje powoli na głowę... :( Mam spore potrzeby , on niby masę fantazji... Pewnie , ktoś napisze seksowna bielizna...ubiorę się w seksi bieliznę , pojadę do niego , wypne się (nawet nie rozbiore) i po seksie ... odechciewa się wszystkiego ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem 14 lat po ślubie i mam raz na miesiąc no czasem dwa. żona jakoś nie jest chętna radzę sobie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpantofelek
Mnie to nie śmieszy ... Najlepsze będzie dzwonił z hotelu video rozmowy na co by ochoty nie miał teraz itd (zawsze wydzwania)... A wtedy mi się poprostu chce płakać co noc bo ze mną nigdzie nie pojedzie , nie pójdzie chociaż od dawna mam ochotę na głupi weekend gdziekolwiek , tym bardziej ,że czasu razem do spędzania mamy nie wiele ,wiadomo jakie jest dzisiejsze tempo życia...no żeby na 4 lata ze sobą nie spędzić ani jednej nocy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpantofelek
Ostatnio zarezerwowałam hotel /spa na Mazurach akurat na nasze urodziny (mamy prawie dzień po dniu) a on ,że on nigdzie ze mną nie jedzie...,że mam odwołać... Tak cholernie brak mi bliskosci ... :( Niby czuję się kochana spędzając razem czas a z drugiej strony czuję ,że moje wszystkie potrzeby schodzą na dalszy plan... I jeszcze mam wmawiane ,że to ja go zaniedbuję gdy to on nie rozumie,że jest mi głupio po ludzku W KONCU kochać się gdy jego rodzina ścianę obok siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdź innego na boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się że jednak się prędzej czy trochę później rozleci wasz związek. Widać że w tej sferze się nie dogadujecie. Poza tym on wymaga jednocześnie będąc biernym a po tobie widać że już nerwowo nie dajesz rady i wkurw czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to istotna kwestia w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak wygląda realne życie często nawet mieszkając razem nie ma czasu na seks bo albo brak czasu,dzieci,zmęczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpantofelek
Kłócimy się wciąż o jedno i to samo :( i ja i on mamy duże potrzeby ... Każde rozładowuje je same , mi często już łzy napływają do oczu ,mam faceta obok a muszę radzic sobie sama... Wiem ,że jak tak dalej pójdzie Wszystko się rozleci... Nie wiem co robić...on mówi ,że mu nigdy na nikim tak nie zależało a przy tym ma pretensje i jest CHOLERNIE bierny .. za pół roku mialo to się zmienić (mamy podobno zamieszkać z sobą) ale co do tego czasu? Ja czuję się psychicznie już wykończona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mu awanture może dotrze do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem tak samo jak ty. Teraz żałuję że jestem z nią już 10 lat i jak już mamy swój dom to seks może z 2 razy w miesiącu ona nie ma na to ochoty nie dobraliśmy się pod tym względem dlatego myślę o znalezieniu kochanki ale to był błąd że jej nie zostawiłem jak był czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta kręci jak jego partnerka założy bluzkę z dekoltem, miniówkę, jak kobieta go pieści po francusku robisz coś z tych rzeczy ? kup książkę 101 pozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisujcie, przeciez to ta od trzech kropek ... Trol nie odpisujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpantofelek
Mam masę seksi sukienek , ale jak idąc do niego mam taką założyć? Witając się z jego rodzicami mam przejść w mini lub z dekoltem ? Trochę nie smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż jak wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćpantofelek, jak wstydzisz sie założyć mini to kiepsko znaczy ze masz zahamowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpantofelek
Nie wyśle swoich zdjęć :) Faceci się za mną oglądają , mam długie, ciemne włosy, długie nogi , które uwielbiają szpilki ;) , kształty kobiece , wymiary prawie modelki, ale biust niestety (według mnie) za mały bo tylko niestety B :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złap za rozporek, wyciągnij mu go, i zacznij mu ręką trzepać a będzie w raju.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpantofelek
Nosiła bym nawet codziennie ;) jego rodzice później się na mnie poprostu jakoś dziwnie patrzą gdy widzę ten wzrok zza futryny po przywitaniu się z nimi...dlatego przestałam nosić . Usłyszałam nawet kiedyś chamski tekst, że nic dziwnego ,że tak często mam ginekologa jak w spódniczkach tylko chodzę i kusze mojego faceta (mój facet mnie zawoził akurat do lekarza a jego ojciec był wkurzony na co, zaś mnie przepraszał) , od tego czasu chodzę tam tylko w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda jesteś i dajesz się stłamsić jak nie będziesz miała swojego zdania i nie będziesz się ubierała jak chcesz to w sexie tez nie będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpantofelek
Wieksza przyjemność dla mnie wziąść mu do buzi, on również bardziej to lubi ;) języczkiem w lewo prawo ... Mocniej... Mniej... Mmmm :) seks oralny i trzepanie są za każdym razem , ciężko aby się kochac tylko bo to nie jest przyjemność być cicho i nasłuchiwać kroków... gdy on zaczyna mocniej mówię "ciszej, slychac...kochanie.." i tak wygląda moje rozkoszowanie się seksem...Albo zakluczyc się i mieć świadomość ,że wiedzą teraz co robimy... (Bo czemu niby inaczej się zakluczac??) Wszystko slychac -glupi klucz w zamku... Wiedza ,że wspolzyjemy ale mimo to po wszystkim gdy już dochodzi do stosunku i mam np. zejść na kolację jest mi zwyczajnie głupio ,że np. przed chwilą słyszeli cokolwiek (nawet jeśli nie) a teraz się uśmiechają i jemy kolację wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt ze trochę krepujące. a nie możecie w samochodzie tego robić, jak nie che iść do hotelu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponarzekała i znów tam poszła i znów ręką a poza tym będzie się bać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123135
Za pol roku będziesz miała inaczej jak sama napisalas. Cierpliwości, albo szukaj na boku. Tutaj praktycznie kazdy facet jest na Ciebie chetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpantofelek
On boi się publicznie... Seks oralny i trzepanie gdy ma kontrolę kierownicy , widzi wszystko wokół jest w porządku , gdy mam już wejść na niego np. bez dolnej garderoby on albo tak się stresuje ,że zwyczajnie mu opada (nie ma kontroli czy nas nikt nie przylapie czy kontroli nad ewentualną ucieczka) albo rezygnuje wcześniej i mówi bym mu zrobiła dobrze , bo się boi,że ktoś zrobi zdjęcie, jakiś bezdomny akurat pójdzie czy cokolwiek... Mnie to nakręca a go stresuje ... Spróbuję go w sobotę zaciągnąć za miasto do jakieś mniejszej może mieściny i na jakaś kolację (z pobliskim hotelem :D)... zbudować fajne napięcie ... A jutro ma mi przyjść nowa czerwona sukienka więc akurat ... ;) Będę próbować dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zrób mu niespodziankę i nie zakładaj bielizny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż się nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagrożeni c*****o rozstaniem jak nie będzie chciał czegoś zmienić albo zabaw się z jakimś fajnym facetem dla odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×