Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćpantofelek

Gdy nie ma miejsca na seks

Polecane posty

Gość gośćpantofelek
Chodzić "topless " pod ciuchami uwielbiam ,ale bez majteczek nie próbowałam... A kto wie...może warto ;) Dzięki, trochę odzyskałam wiary , napisze co z tego wyszło, haha miejmy nadzieję,że w niedzielę a nie w sobotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz "lecisz" już do niego?:) Pończochy tez nosisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćpantofelek fajnie piszesz:) "zbudować fajne napięcie ..." u kobiet to rzadkość, zwykle czekają aby facet to zrobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpantofelek
A gość 18.21 co taki ciekawy? ;) Haha dopiero w sobotę , jakoś fajnie to muszę zaplanować przez ten czas, żeby tak spójnie, płynnie poszło wszystko :D w sumie mówi się,że jak kobieta czegos chce to i tak to dostanie ZOBACZYMY :) ja uwielbiam budować napięcie... Już od piątku pisze mu pikantne SMS-y , wysyłam zdjęcia ... Od początku spotkań już w samochodzie moja zimna dłonią , palcami dotykam go po szyi... Ustami muskam jego płatki uszu szeptajac jaki jest seksowny , drapie po głowie (na co ją przechyla jak pies drapany za uchem -uwielbia to ;) ) a w między czasie już chwytam za udo i widzę znajomy namiocik nie dotykając jego męskości ;) uwielbiam go przetrzymywać aż nie wytrzymuje i sam przejmuje inicjatywę ... to pożądanie mmm ... Mam nadzieję ,że wszystko się zmieni za te pół roku (choć bardzo ciężko jest), rzadko się zdarza byśmy mieli okazję na wspólną kąpiel czy igraszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez cztery lata nie byliście nawet na wakacjach razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćpantofelek ! Jestem naprawdę pod wrażeniem wciskanego forumowiczom kitu :):):):). Tak jak i Ty tak i ja bawię stokrotnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możne i racja ze to kit, niemniej fajnie wciska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkaliśmy z rodzicami na dwóch pokojach w dodatku mielismy dziecko i bzykaliśmy się.Dla chcącego nic trudnego trzeba tylko ciszej się zachowywać i głośniej zrobic tv lub cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×