Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona 2018

Polecane posty

Gość Gosc

Aurelia, Michalinka, Kamilka, Alicja, Gabriela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa mama Aurelci
Dnia ‎06‎.‎02‎.‎2019 o 18:26, Gość Gosc napisał:

Aurelia, Michalinka, Kamilka, Alicja, Gabriela 😉

Jednogłośnie wybraliśmy  z mężem imię Aurelia dla naszej córeczki. Uważam że to imię jest całkiem bezpieczne, mało popularne i piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa mama Aurelci
Dnia ‎06‎.‎02‎.‎2019 o 00:13, Gość Gość napisał:

Honorata, Laura, Aurelia ❤️ co myślicie?

Aurelia bardzo rzadko spotykane, nawet nie wiedziałam że jest takie imię. Oglądałam kalendarz i Aurelia imieniny obchodzi az 3 razy w roku. Nazwałam tak córkę również dlatego, że urodzila się w paxdzierniku czyli w miesiącu imienin. Honorata nie w moim guście, choć na pewno tez w sobie coś ma. Laura brzmi bardzo dziewczęco, ale czy kobieco? Każdy ma swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ze świeżych imion podoba mi się też Berenika, Eunika, Daria, Kamila, Melania, Malwina, Iga, Nela... ciekawe kiedy w końcu pojawi się ranking WSZYSTKICH imion za rok 2018 bo tylko dają ranking najczęściej nadawanych imion, to jest niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa mama Aurelci

Aha zapomniałam - Rita, Sara- imię biblijne bardzo mi się podoba. Rita patronka od spraw trudnych tez jest ładne , krótkie i święte. Sandra brzmi też ładnie. Polecam i pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Aurelia bardzo ładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunegunda

Elena, Olena  jest tez  teraz modnie, Gaja, Ariadna, Eliza.... Zdziwiłam się też dawną Walerią. Waleria brzmi nieźle. Skrót tylko taki sobie-Wala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.01.2019 o 18:40, Gość Podobają mi się napisał:

Podobają mi się imiona

Helena, Milena, Kamila, Emilia, Kinga, Laura, Aurelia...

Mamy podobny gust, bardzo mi się podobają te imiona, jakbym miała wybierać to nie wiem które bym wybrała. Wszystkie są bardzo ładne ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość Ewa napisał:

Ze świeżych imion podoba mi się też Berenika, Eunika, Daria, Kamila, Melania, Malwina, Iga, Nela... ciekawe kiedy w końcu pojawi się ranking WSZYSTKICH imion za rok 2018 bo tylko dają ranking najczęściej nadawanych imion, to jest niesprawiedliwe.

Wlasnie podali i znalazlam piec Nawojek i trzy Damroki!!!  

Berenika, Eunika, Anika, Idalia i Eulalia podobaja mi sie rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Milena, Waleria, Matylda, Dagmara, Wanda, Dobrochna, Janina, Kalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dominika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mamy podobny gust, bardzo mi się podobają te imiona, jakbym miała wybierać to nie wiem które bym wybrała. Wszystkie są bardzo ładne ❤

Mnie się tylko Laura nie podoba, poza tym też wszystkie chętnie bym nadała (i nosiła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość gość napisał:

Mnie się tylko Laura nie podoba, poza tym też wszystkie chętnie bym nadała (i nosiła).

Ja rowniez mam antypatie do Laury.  Jakies takie slodko pierdzace, cukierkowate i bardzo infantylne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Helena, Rita bardzo mi się nie podobają, są straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dla mnie Kamila jest straszna.  Kamil zreszta rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rzecz gustu. Dla mnie straszne są Rita, Laura, Waleria, Janina, Wanda, Dagmara. Bardzo twarde są te imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Rzecz gustu. Dla mnie straszne są Rita, Laura, Waleria, Janina, Wanda, Dagmara. Bardzo twarde są te imiona.

Rita nie podoba mi sie poniewaz dla mnie jest i zawsze bedzie tylko skrotem imienia.  Laura jest do niczego, ale pozostale podobaja mi sie pewnie dlatego, ze sa twardsze. Lubie mocne imiona.  JAkby nie bylo od tego wlasnie sa zdrobnienia, zeby je zmiekczyc wsrod rodziny i znajomych.  Poza tak zwanym domem wole przedstawiac sie powaznym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi nie podoba sie Gabrysia. Jakoś nie moge sie przekonac do tego imienia a wiem ze jest czesto nadawane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi też się Rita nie podoba, jest okropne, takie twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mi nie podoba sie Gabrysia. Jakoś nie moge sie przekonac do tego imienia a wiem ze jest czesto nadawane

Popieram, mialam kolezanke, ktora na swoja vagine mowila Gabrysia- imie to juz nigdy nie brzmialo tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dla mnie odpadają Hanna, Zuza, Kinga, Nadia, Kornelia, Blanka - nie wiem czemu, ale nie lubię tych imion. Chociaż każdemu co innego się podoba. Każdy ma też inne skojarzenia. Ja stawiam na proste mało popularne imiona - Agata, Karolina, Joanna, Izabela, Ula, Ewa, Dorota, Paulina, Michalina, Magdalena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
49 minut temu, Gość gosc napisał:

Dla mnie odpadają Hanna, Zuza, Kinga, Nadia, Kornelia, Blanka - nie wiem czemu, ale nie lubię tych imion. Chociaż każdemu co innego się podoba. Każdy ma też inne skojarzenia. Ja stawiam na proste mało popularne imiona - Agata, Karolina, Joanna, Izabela, Ula, Ewa, Dorota, Paulina, Michalina, Magdalena. 

Akurat Michalina wystrzelila w rankingach w gore wiec robi sie bardzo popularna.  Ja rowniez lubie Urszule, Dorote, Izabele, Agate czy tez Tereske i Wande.  Natomiast Pauline, Karoline czy Magdalene itp tez nie toleruje.  Wole juz Malgorzate i Katarzyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Natalia i Emilia.. Strasznie mdłe. Nie lubie ich. Ja wlasnie wole twarde i konkretne imiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
47 minut temu, Gość gosc napisał:

Natalia i Emilia.. Strasznie mdłe. Nie lubie ich. Ja wlasnie wole twarde i konkretne imiona!

Dodaj do tego jeszcze Amelie...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsud
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Natalia i Emilia.. Strasznie mdłe. Nie lubie ich. Ja wlasnie wole twarde i konkretne imiona!

Oo chyba pierwszy raz spotykam kogoś kto tak twierdzi jak ja,  ze to mdle imiona.  

Ktos wspomnial o Aurelii,  w skrócie Relunia, dla mnie to straszne imie, jak dla starej baby.  Cos okropnego.  Mielismy w szkole pedagog o tym imieniu.  No okropnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion
Dnia 16.02.2019 o 07:43, Gość gosc napisał:

Dla mnie Kamila jest straszna.  Kamil zreszta rowniez.

Dla mnie tez.  Wstetne, malo kobiece imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja uwazam Kamilke za jedno z najladniejszych imion dla dziewczynkii wrecz przeciwne, uwazam ze jest barzo dziewczece. Gdzbzm miala core rozwazalabzm to imie na pewno. Podoba mi sie jeszcze Marcelina, Natalia, Lucja. Tereska, Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A ja uwazam Kamilke za jedno z najladniejszych imion dla dziewczynkii wrecz przeciwne, uwazam ze jest barzo dziewczece. Gdzbzm miala core rozwazalabzm to imie na pewno. Podoba mi sie jeszcze Marcelina, Natalia, Lucja. Tereska, Monika.

Ja tak samo. Zawsze podobało mi się to imię, również uważam je za bardzo dziewczęce i ładnie brzmi. Mam w rodzinie małą Kamilkę i bardzo fajnie mi się kojarzy. W ogóle nie rozumiem krytykowania imion wybieranych przez rodziców. Każdemu coś innego się podoba. Temat dotyczy jakie imiona zostały nadane w 2018 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w tamtym roku urodziłam córcię Martynkę,podobały nam się jeszcze Marcelinka i Anastazja. Szukaliśmy trochę dłuższego imienia,krótkie imiona typu Iga nam nie pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×