Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem kobietą ,a czasem nie moge sie nadziwic jakie kretynki tu siedzą

Polecane posty

Gość gość

Ok, nie wszystkie, ale czasem czytam sobie to forum i rozne porady , to nie moge sie nadziwic jakie kobiety są głupie. Rady są mniej wiecej w tym stylu - facet nie odpisuje 2 godziny? Na pewno jest z inną, trzeba z nim zerwać bo ma gdzieś. W końcu to facet tylko powinien sie starać. Powinien tez akceptować wszystkie wady kobiety, łacznie z przytyciem 20 kg po slubie, a po oglądaniu jej porodu powinien dalej mieć ochotę na seks. Za to facet powinien wyglądać jak model bo jak ma lysine i brzuszek ,a juz nie daj Boze jest niski to jest skreślony. Dla mnie to jakas masakra tego typu myslenie, mimo ze jestem kobieta i jestem za rownouprawnieniem, sorry ale niektore kobiety doradzajace tu ( nie wszystkie) to jakies kretynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są tylko biedne , zagubione ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza kobietami są tu jeszcze trolle które napiszą nawet największa bzdurę byleby tu zrobić kocioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscx
najglupsze sa staraczki, ktore opisuja ze szczegolami jaki mialy sluz i zapewne wkrotce opublikuja zdjecia ze swoich staran z pytaniem czy odpowiednio szeroko trzymam nogi?czy pupa wyzej? a ze ktoras panikuje ze facet nie odpowiada- w koncu lepiej slomianemu jasiowi niz zlotej kasi.a jak przytyje po urodzeniu facetowi trojki dzieci to co, ma go namawiac do znalezienia sobie kochanki a sama tylko go obslugiwac w domu?a ktora by chciala lysego z brzuszkiem ktory mysli ze powinna go blagac zeby z nia byl, no bo w koncu jest facetem?chyba autorka przypakowala za mocno i ma za wysoki poziom testosteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nigdy nie zdarzyło ci się być kretynką? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:22- nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a ze ktoras panikuje ze facet nie odpowiada- w koncu lepiej slomianemu jasiowi niz zlotej kasi.a jak przytyje po urodzeniu facetowi trojki dzieci to co, ma go namawiac do znalezienia sobie kochanki a sama tylko go obslugiwac w domu?a ktora by chciala lysego z brzuszkiem ktory mysli ze powinna go blagac zeby z nia byl, no bo w koncu jest facetem?chyba autorka przypakowala za mocno i ma za wysoki poziom testosteronu" XXXXXXXXXXXXXXXX To chyba te, które się tak zaniedbują mają za wysoki poziom testosteronu ;) po prostu widzę, ze niektore kobiety wymagają tylko od innych, a od siebie nic np. jak taka co o siebie nie dba i je słodycze i fasto foody od rana do wieczora jak może wymagać, ze jej mąż bedzie ksieciem na bialym koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzą? W więzieniu się siedzi. Przyganiał kocioł garnkowi, a obydwaj jednakowi ☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to rozumiem w ten sposób, że swój do swojego ciągnie. Kretynka do kretynki, kretyn do kretyna. Wszyscy kretyni jedna rodzina ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj skad ta nienawisc do kobiet?zaloze sie ze w pracy wlazisz w d**e kazdemu facetowi a kolezankom dosrywasz, szczegolnie tym malo urodziwym,niesmialym i niepewnym siebie.znam (niestety) podobne typy ja ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustalmy jedno! wszyscy jesteśmy kretynami- amen Irytujące najbardziej jest to, że problemy i problemiki zahaczają o skrajności a nawet i paranoje jakąś, nie chce mi się przytaczać jakiegoś przykładu- nie czytam głupkowatych tematów, topików ( chociaż można pośmiać się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu same facety i prawd***** siedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niektóre fakt, ze dają idiotyczne wrecz rady, tu sie muszę zgodzic ;) Aczkolwiek faceci tez bywaja kretynami, to akurat zalezy od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po temacie widac, ze autorka ma konserwatywne poglady. Zbyt rozsadna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, my sie tak posmiejemy z Ciebie gdy Twoj facet nie będzie mial ochoty na seks bo po ciąży będziesz miała obwisłe ciało lub dlatego ze byl obecny przy porodzie. Ciekawe jak wtedy będziesz śpiewała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×