Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MarianWarszawa

Firmy transportowe, opinie?

Polecane posty

Gość MarianWarszawa

Firm transportowych u nas jak grzybów po deszczu. Zawodowy kierowca raczej nie ma większego problemy z pracą. Jednak są formy, które na pewno nie są do końca uczciwe. I tu pytanie o opinie, gdzie warto pracować a gdzie nie. Co polecacie, a co odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbyszekJankes
Najlepiej to dobrze sprawdzić opinie w Internecie, na jakiś forach dla kierowców. Faktycznie trzeba uważać na pracodawców ale nie tylko w branży transportowej. Bo w każdej może być tak zwana czarna owca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MietekWarszawa
No pytam o opinie na temat firm na forach transportowych, ale tam dowiedzieć się czegoś jest na prawdę trudno. Kierowcy raczej unikają takich tematów. No na stronie LINK Transport warunki są jasno napisane, że poszukują kierowców z doświadczeniem, że na krajówce kierowca jest codziennie na bazie i że jest umowa o prace. No i głównie chciałbym to potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierowca to fajny zawód dla kogoś, kto się dobrze czuje jeżdżąc kilka lub kilkanaście godzin dziennie. :) Wiele się w tym temacie pozmieniało w stosunku do poprzednich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MietekWarszawa
No też mi się wydaje, że dużo się zmieniło. Jeśli już wybierać firmę do pracy to raczej tą większą a nie jakąś małą. Gdzieś na forum piszą, żeby pytać o obroty firmy. Nie wiem, ale ten Link wydaje się solidną firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniło się, bo już nie wyjeżdżają na takie długie trasy i nie wracają na 2 dni. O tym Linku coś już też mi się o uszy obiło niedawno, pozytywne opinie na ich temat znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MietekWarszawa
No dlatego złożyłem tam dokumenty. Też na ich stronie są ogłoszenia o pracę nie tylko dla kierowców. Więc wygląda na to, że firma się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się firma rozwija to dobrze, bo będzie potrzebowała coraz to więcej nowych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Jeśli chodzi o firmy transportowe to z tego co wiem, ta https://www.gardo-transport.pl/o-firmie.php całkiem nieźle sobie radzi. Oferują transport krajowy,. międzynarodowy, a nawet materiałów niebezpiecznych. Także widać, że forma się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilkukrotnie korzystałam z usług firmy www.przeprowadzkiwarszawa.eu. Wszystkie rzeczy zostały przewiezione bezproblemowo i w wyznaczonym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto śledzić, jak się rynek zmienia, ja czytam najnowsze doniesienia z branży na http://www.pgt.pl/logistyka, aby wiedzieć, na co zwracać uwagę, wybierając kotrahenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie korzystam z usług firmy www.redhol.pl. Oferują szybki transport na terenie całej Polski oraz krajów UE. Mają bardzo pomocną obsługę klienta oraz dobre warunki współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blau - Speed, firma sprawdzona. Nigdy nie zawodzą a klientów obsługują zawodowo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafek_p
Zanim się przeprowadzisz i zaczniesz szukać firmy - najpierw zorganizuj opakowania i akcesoria do pakowania. Ja zamawiałem przy przeprowadzce z https://e-hurtownia-opakowan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrej firmy od opakowań do transportu i materiałów opakowaniowych to na bank sprawdzi się Jaremar z Chorzowa http://www.jaremar.eu/pl To sprawdzony producent. Znajdziecie u nich palety, skrzynie, wspomniane materiały opakowaniowe. Firma także zajmuje się usługami pakowania w folie termokurczliwe, wsparciem relokacji i logistyką. My jesteśmy z ich usług bardzo zadowoleni, firma bardzo solidna i rzetelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się, że tak ciężko znaleźć dobrą firmę transportowo-spedycyjną a to guzik prawda.. jak ja szukałem to poczytałem trochę w necie i znalazłem raz dwa. ITS trans/sped Ignasiak.. jeżeli ktoś jeszcze szuka to najlepsze rozwiązanie, rzetelność, profeska i konkret. O to mi chodziło - super chłopaki, tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem również mogę polecić ITS t/s Ignasiak.. Firma nie bez powodu ma takie opinie, robią naprawdę kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawód kierowcy jest obecnie bardzo pożądany na rynku pracy, jest wiele ofert, ale masz rację, nie wszystkie są godne uwagi. Jeśli chcesz zarobić uczciwie fajne pieniądze to ja polecam blau-speed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumpel pracuje w Blau-Speed i dobrze mu sie powodzi, mówił, że ma ciekawe trasy, a i pieniądze się zgadzają, podobno maja też ogarniętych spedytorów także duży plus tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzeeeej

To fakt- obecnie jest bardzo dużo firm oferujących tego typu usługi. Nie miałem doświadczenia z zbyt dużą ilością ich, ponieważ jestem wiernym klientem Blau-Speed. Współpracuję z nimi już ładne dwa lata i jestem bardzo zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejson

Dokładnie, firm coraz więcej tylko jak wybrać tą która nas nie zawiedzie? My akurat zrobiliśmy to metodą prób i błędów i teraz mamy współpracę z Ol-car a to naprawdę porządni i rzetelni ludzie. I mogę z ręką na sercu ich polecić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrew Gołota

Firm dużo, pewnych trochę, dobrych niewiele. Ja jeździłem w Blau Speed i uważam że tą firmę mogę zaliczyć do tych najlepszych z najlepszych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolonek

Haha kolega wyzej mowi dobrze. Tez jezdzilem dla Blau Speed i moge polecic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak właśnie planuje przenieść się do Blau Speed 😃 Czyli mówicie, że będzie dobrze? Trochę się o niego martwię, ale widzę, że męczy się teraz w obecnej pracy, więc na pewno będzie to zmiana na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w trasie
Dnia 13.03.2019 o 10:11, dada16 napisał:

Mój chłopak właśnie planuje przenieść się do Blau Speed 😃 Czyli mówicie, że będzie dobrze? Trochę się o niego martwię, ale widzę, że męczy się teraz w obecnej pracy, więc na pewno będzie to zmiana na lepsze.

Pracowałem w Blau Speed i naprawdę fajna praca. I zarobki miałem w porządku i kursy dobrze zorganizowane. Nie było problemu z dniem wolnym z razie co. Miejsce gdzie szanują pracownika i jego czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

@dada16, niech chłopak się przenosi, w Blau Speed naprawdę nie jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiko

Do Blau Speed warto się przenieść zdecydowanie. Warunki są po prostu ludzkie, kasa na czas, a to w tej branży często jest problematyczne. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELITE Transport

Nie polecam firmy Elite Tansport P.P. Nie ma pojecia w prowadzeniu samochodu adr chce doladowac do spozywki zbiera po kilka ladunkow przeładowuje samochod potem trzeba objezdzac wagi zrobisz 20 km wiecej i u niego kłopoty to robi obciazenia paliwo eksploatacja samochodu stracony czas cuda zniszczyĺ mi moj dokument tozsamosci sprawa w toku . Ogolnie nie lubiany w srodowisku przez kolegow z branzy . Nie polecam 
We Francji samochód jest poszukiwany przez policję 

W jednej z podwarszawskich firm transportowych pracowal jako spedytor I narobił długo na 40 tyś euro 
Teraz to pewnie narobił w galoty
Do robienia długów I nie wypłacania pieniędzy kierowcy to on dobry jest

Na jego śmiesznej stronie jest opis ile to on nie ma samochodów 
A prawda jest taka że ma tylko jednego fiata ducato 
I 2 rowery


Więcej info pod nr. 735970647

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danon

Ja też polecam Blau Speed. Warunki są naprawdę uczciwe i można wyciąganą niezła sumkę miesięcznie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×