Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks w małżeństwie

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy 7 lat po ślubie. Mamy dwójkę dzieci. Mój mąż najchętniej kochałby się ze mną codziennie. Nie powiem bo czasami jest tak że kochamy się 4 razy w tygodniu ale często tylko raz na 2 tygodnie. Nie mam mu nic do zarzucenia bo od czasu do czasu zaprosi mnie na romantyczną kolacje, lub do kina, przyniesie czasami kwiaty, pomaga mi w domu, w soboty to on zawsze ugotuje obiad. Co robić? Jakoś nie mam nastroju na seks. On nawet na walentynki kupił mi bieliznę do łóżka i szpilki. Zakładam je co prawda ale bardzo rzadko. Nie powiem bo czasami mam mega duża ochotę na seks ale nie jest to częste zjawisko. On nie lubi się kochać w ten sposób że ma zrobić tylko sobie dobrze. Chcę żebym ja też miała przyjemność. A ja po prostu czasami to z obowiązku chce mu się oddać żeby nie było mu przykro. Ale on nie chce takiego seksu. Niektórzy twierdzą że kobietę trzeba rozgrzać, gra wstępną, lub jakieś erotyczne smsy. Owszem on często do mnie wysyła takie wiadomości ale jakoś mnie to nie kręci, poza tym uważam, że w związku obie strony powinny o siebie dbać a nie tylko tak że kobieta się położy a facet rozpala kobietę. To powinno działać w dwie strony. Poza tym uważam że facet też potrzebuję czasami żeby to kobieta się nim zajęła w łóżku. Nie uważam by z jego strony coś było nie tak. Jest czuły, opiekuńczy. Ja mam po prostu jakąś handre i nie wiem jak sobie z tym radzić. Proszę doradzcie coś bo chce by mój mąż czuł że ma nie tylko w domu kobietę, która zrobi mu obiad i wypierze ale też będzie dobra kochanka w łóżku. Ja już wspominałam, czasami mam mega ochotę na ostry seks ale rzadko. Kiedyś zobaczyłam fajnego mema, że żona powinna być kucharka w kuchni, dama na salonach i dziwką i w sypialni. O ile kucharka i dama w moim przypadku się sprawdza to to trzecie już wcale. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes dzifka to niemasz czym sie martwic kazdy facet lubi dzifki ubieraj sie erotycznie i zawsze mu d**e wystawiaj nawet przy garkach on bedzie mega zachwycony tylko nie przypal obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no bez przesady. Nie jestem żadna dziwką. To że napisałam że widziałam takiego mema że kobieta powinna być w łóżku jak d***** nie znaczy że nią jestem. Dla swojego faceta po prostu czasami kobieta może czasami być nieco bardziej pikantna w łóżku niż zwykle. Problem w tym że jakoś u mnie w ogóle brak ochoty na seks. Rozmawiałam z dwiema koleżankami które nie mają tego typu problemów i aż im zazdroszczę, za to one zazdroszczą mi męża. I nie chodzi wcale tylko o seks a o to że ich mężowie raczej rzadko bądź wcale nie zabierają ich na kolacje, ani do kina. Czasami tylko od święta tj dzień kobiet czy walentynki dostaną kwiaty. Mój mąż przynosi mi kwiaty tak po prostu czasami bez okazji. Czasami zabierze mnie na kolacje do fajnej restauracji, czasami do kina, pomoże mi w domu, świetnie gotuje. Więc tu problem raczej leży po mojej stronie. To że mam się seksownie ubierać i nadstawić mu tyłeczek to ja się domyślam że tak go zachęce. Problem tylko że jakoś bardzo rzadko mam ochotę na seks i na tego typu zabawy. I tu taki właśnie paradoks, że mężowie moich koleżanek mniej o nie dbają niż mój o mnie a one mimo wszystko mają ochotę na ostry seks, na to by zająć się nimi. A u mnie mimo że mój mąż jest bardziej romantyczny i bardziej o mnie dba to jakoś mimo wszystko nie wiem co robić żeby moje libido bardzo mocno podciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z tym *****czem on jest z Tobą dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palant tylko mu w głowie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kwestia antykoncepcji boisz sie zajsc w ciąże musisz otworzyc na zycie i pozucic antykoncepcje to w tedy sex bedzie dla ciebie radością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bóg stworzył sex tylko ludzie go wypaczyli przez antykoncepcje i inne dewiacje np sex oralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z tym? Co za pierdoły ktoś pisze. Dziewczyna napisała że kocha męża, a on ją. Pomaga jej w domu, zaprasza na randki, przynosi kwiaty, ugotuje obiad a tu ktoś Pie...li że ma zerwać. No czegoś bardziej sensownego nie czytałam i nie słyszałam. A to że facet chce się z nią kochać to znaczy że tylko dla seksu z nią jest. Ogarnij się tym komentarzem bo komuś chyba na złość chcesz zrobić. Może lepiej nie pisz wcale jak masz takie dziecinnie durne rady dawać. Gdyby był z nią tylko dla seksu to zapewne już by nie byli parą skoro rzadko ona ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafeterii juz od dawna nie można liczyć na dobre rady. ..dno i metr mułu tu jest. Jak juz ktoś chce podyskutować to wlezie tako zbok znudzony i napitala bez sensu. Znajdź dziewczyno inne forum bo tu się nic nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to mawiał klasyk, nie ma facetów impotentów a jedynie leniwe kobiety. Coś pewnie w tym jest. Ale tak na poważnie, może jakieś witaminy na poprawę libido. Mam na myśli tu witaminy które są w owocach i warzywach. Na pewno nie żadne tabletki które tylko niszczą żołądek i wątrobę. Poczytaj w jakich warzywach i owocach jest najwięcej witamin które podniosą libido. Seks w małżeństwie jest bardzo ważny. Ja też nie codziennie mam ochotę, ale staram się żeby chociaż 4 razy w tygodniu kochać się z mężem bo seks bardzo zbliża ludzi. Jak nie ma seksu to nie ma ani zrozumienia a i miłość też staje się słabsza. A to co napisałaś że obie strony muszą w związku się angażować całkowicie się zgadza. To nie jest tak jak na niektórych forach piszą, że może facet nie dba, może nie potrafi rozpalić, a może to a może tamto. Obie strony muszą dbać o związek i tak jak facet rozpalić chce kobietę tak i kobieta powinna rozgrzać mężczyznę odpowiednio a nie tylko czekać na to co on zrobi i leżeć bezczynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim nie znajdziesie sie lekarstwa to warto sie pomodlic o chęci do sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może idźcie do jakiegoś specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze radzisz, niech spróbują w trójkącie - może to obudzi pożądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi222
To Ty sie lepiej nie chwal koleżankom jakiego masz faceta, żeby któraś sie na niego nie połasiła czasem :) różne są baby, mówię serio. Trudno cos doradzić, bo tu chodzi raczej o Ciebie, cokolwiek on by nie zrobił Ciebie to nie podnieca. Może właśnie przez to, że za bardzo sie stara? Jest taki hmm... poniekąd idealny? Może przez to że gotuje czy tam sprząta uważasz, że jest mało meski? Może chęć czestego seksu z jego strony Cie wkurza, bo wydaje Ci sie, że jemu tylko to w głowie? A jak było na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy lubicie ostry seks ?Jesteśmy 25 lat po ślubie ale nadal jest nam wspaniale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie lubicie pozycje drogie Panie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×