Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rozejście spojenia łonowego

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy któraś z pań miała w ciąży lub ewentualnie po ciąży do czynienia z rozejściem spojenia łonowego? Jeśli tak, to jakie były objawy tego i kiedy w którym tygodniu sie zaczęło? Jestem obecnie w 21tc i od kilkunastu dni, a w zasadzie to od czasu kiedy wyskoczył mi brzuch bardzo boli mnie krocze, konkretnie okolice wzgórka łonowego i tak jakby promieniuje na pachwiny i środek krocza. Boli jak dłużej chodzę, np do sklepu mam ok 1,5km i już po przejściu 300m zaczyna mnie boleć. Dzisiaj byłam na zakupach i ledwo wróciłam do domu, taki czułam ból. Od 2h odpoczywam i leżę a mimo to jak wstałam to bardzo odczuwam ten ból :/ jak chodzę to kołysze się jak kaczka, bo inaczej nie umiem chodzić z bólu. Czy to faktycznie może być rozejście czy po prostu rozciąganie się więzadeł ? Ale z góry zaznaczam, że te bóle mam od dłuższego czasu, nawet po dłuższym odpoczynku. Chodzę do ginekologa na NFZ i ostatnio zapomniałam się zapytać o to, wspomniałam tylko o bólach podbrzusza to kazała mi brać cos rozkurczowego. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×