Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co u was bogaczki majace dom

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Byc rolnikiem przechlapane, zero wolnego, zero wakacj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx zdziwiłabyś się, moja siostra z mężem prowadzą gospodarstwo rolne, na urlop wyjeżdżają dwa razy w roku, wczesną wiosną i jesienią, zwiedzili pół świata. My[miastowi, nieźle zarabiamy]urlop spędzamy w Grecji, Chorwacji, Słowacji, Hiszpanii], oni Madagaskar, Kuba, Indie, Nowa Zelandia. Fakt, latem na urlop nie wyjadą, ale przedłużają letnie klimaty wyjeżdżając do cieplejszych krajów. Mają letnie urlopy, kiedy w Polsce trwa jesień. Mają dwoje studiujących dzieci, mieszkanie własnościowe w mieście akademickim. W przyszłym roku, w lutym wylatują do Chile, przyznaję, trochę zazdroszczę, chociaż biedulką też nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licytuja się kto ma lepiej xD warczycie na siebie jak wściekłe krowy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi kredyt splacaja studentki które wynajmują moje 3 mieszkania. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria jest forum dla kobiet w roznym wieku i sytuacji, nie ogranicza sie do tych bardzo młodych na dorobku. Ale to, jak widac ,przerastaw wyobraźnie autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za głupie baby i materialistki. Miejcie co tam chcecie itak wszystkich zeżrą robaki i tyle z waszych majatków hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc23112
masz dzieci? x mam, a czemu pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta świetnie mieszkam w domu pewnie za milion i myślę jak by to było pięknie w bloku w dużym mieszkaniu bez owijania drzewek bez czyszczenia rynny i o zgrozo bez odśnieżania które zaraz nas czeka... Tak cudownie się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A dobrze dziekuje. Spacamy kredyt 800 zl miesiecznie, ktorego wcale nie odczuwamy. Za to mamy nowy dom 140 m2, a ty gnijesz na 30 m2 i nic z tym noe robisz by sobie polepszyc tylko jojczysz jezyk.gif wwwwwwfwwww xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx no i co ? ale i tak masz pętle na szyji .to jest strach w dzisiejszych czasach i ile sprzątania a ja mam 39 m2 , dwa pokoje : jeden pokój dla dzieci drugi nasza sypialnia i jednoczesnie gościnny, i to jest nasze mieszkanie własne , zero kredytu, w tym roku byliśmy na wakacjach we Włoszech bo nie musimy rat spłacać usmiech.gif możemy sobie jeździć na wczasy, a i skąd wniosek że ja nie pracuję? mam pracę i mąż też ma xxx Zaskoczę cię...też byliśmy na wakacjach i też we Włoszech...Dom sprzątam raz w tygoduniu, tak to tylko ogarniam i robie to z przyjemnością. Tak jak ty teraz mieszkasz to ja mieszkałam jako singielka...I co z tego, że pracujesz? Jak nawet dzieciom nie potrafisz zapewnić by każdy miał swój pokój? My mamy kredyt a pracuje od pn do pt po 4 godz dziennie, bo więcej nie musze...i co jaki wniosek!? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszka nam się super w naszym domku,nikogo na głową kto by walił drewniakami po suficie,nikogo pod podłogą,święty spokój to jest coś.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam kredytu, bo wyszłam za mąż za faceta, który miał własny dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Splacam kredyt na swoj dom zamiast placic za wynajmowane mieszkanie. Finansowo wychodzi na to samo, a milej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a skąd masz mieszkanie ? po babci ? czy uskładałas gotówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego podpisalem z zona intercyze. Wam babom tylko na kasie zalezy a same byscie w stolek pierdzialy i nic nie robily. Nie wiem po co jest uprawnienie jak same przyznajecie ze do pracy sie nie nadajecie, tylko do nianczenia dzieci i sprzatania jak widac. Najpierw was ojciec utrzymuje potem maz, przechodzicie z rak do rak jak przedmiot. Gdzie sa normalne, madre kobiety...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Najpierw was ojciec utrzymuje potem maz, przechodzicie z rak do rak jak przedmiot. Gdzie sa normalne, madre kobiety...? x Tylko ze ty sam nie za mądry. W zasadzie kazda kobieta jakby była mądra, to by płec zmieniła. Na baby spada wychowywanie dzieci, ze ich do zadnej ambitnej pracy nie chca. Nawet niewchodzenie w związki nic nie pomaga, bo pracodawca mysli, ze zaraz kogos znajdzie i zajdzie. Chcialbys przechodzic z rąk do rak jak przedmiot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz wkrótce w nowym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super mi się żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×