Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny pomocy moje dziecko chrapie

Polecane posty

Gość gość
Po 1 takiw małe dzieci nie maja zatok!. Takich jak dorośli. Pewnia katar gest i nie chce się wysmarkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Jak pisalam, wczoraj bylismy w szpitalu ze wzgledu na zapalenie krtani. Lekarka obsluchala malego i stwierdzila, ze faktycznie to krat, ale ze wywolaly to wirusy i zeby nie podawac zadnych antybiotykow. W gardlo mu nie zajrzala. Potem, wieczorem zajrzalam malemu w gardlo, a tam jeden migdal podniebienny powiekszony, a z tylu na jednym i drugim migdale biale naloty. Wscieklam sie, bo przeciez bylismy u lekarza, a nawet sie nie chcialo jej zajrzec w gardlo. Dzisiaj uparlam sie, ze pojade do laryngologa, prywatnie. Przyjmuje w godz 11-13. Pojechalismy, ostalismy sie 40 min na zimnie, przed budynkiem, bo bylo zamkniete, a laryngolog nie przyjechala. No myslalam, ze cos mnie trafi. Wiec wykupilam en Nebbud, przyjechalam do dom, podalam dziecku i za godzine pojechalam do przychodzi, do naszej rodzinnej pani pediatry. Przy okazji odebralam wyniki z krwi, bo mialy byc na dzisiaj (morfologie robilismy w piatek, jeszcze przed atakiem tego szczekajacego kaszlu). Wyniki bardzo dobre, nawet jedna pozycja nie byla opisana, jako nie w normie. Wiec alergie wykluczylismy, bo to juz drugie wyniki. Pierwsze rowniez wyszly dobre, troche za duzo bylo leukocytow, ale maly byl akurat w trakcie brania Ismigenu, wiec to dlatego. Lekarka stwierdzila, ze faktycznie migdal powiekszony prawy i na obu sa biale naloty. Zapisala Zinnat i jakies tabletki do ssania. Gdy skonczymy brac Fluconazole na grzyby, bedziemy podawac na lamblie lek, ale najpierw trzeba wybrac antybiotyk na to gardlo. Maly ochrypl, ma w dzien kaszel raz mokry, a raz suchy. Ja juz kestem wykonczona tymi chorobami, wcale nie mniej od malego. Dzisiaj pojechalam do przedszkola i wypisalam go do konca grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam malutka chrapałam. Okazało się, że miałam trzeciego migdała do zasuszenia. Dzisiaj nie chrapie, za to mój mąż chrapie tak po prostu :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza lekarka tez powiedziala, ze to moze byc od tego przerosnietego migdalka. Stwierdzila, ze to musi miec podloze laryngologiczne, bo za duzo tych infekcji. I w srode znowu musimy jechac do laryngologa, mam nadzieje, ze teraz sie dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietaoszka
Mój Krzyś na początku chrapał, potem kaszlał, a na końcu kaszlał, jakby szczekał. Okazało się, że miał ostrą reakcję alergiczną. Sprawdź czy to nie to. W naszym przypadku pomogła nebulizacja budixonem neb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka tez chrapala. Tez inhalacje itp. W końcu poszłam do laryngologa prywatnie zrobił badanie 3 migdała był ogromny boczne jak rekawice bokserskie prawie się dotykały. Moja córka nie chorowała delikatne kartki przez 5l. Zabieg miałyśmy 1.5 roku temu od tamtej pory miała z 6 antybiotyków czy to wina braku migdałów? A może dlatego że poszła do przedszkola. Ale chrapanie się skończyło od razu byłam w szoku jak ja przywieźli po zabiegu na salę moje dziecko miało zamknięta buzię i spokojnie oddychala. Potem przez długi czas wstawiłam w nocy patrzeć czy na pewno oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllkapania
No właśnie, bo suchy, szczekający kaszel może być objawem wielu rzeczy. Mojemu dziecku akurat pomogły inhalacje budixonem neb, ale i tak lepiej pójść z tym do lekarza. W sumie tego leku nawet nie kupisz bez recepty. W każdym razie nie dawałabym nic na własną rękę, bo po co faszerować dziecko lekami, kiedy nie wiadomo co mu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baraftyu
lalllkapania - szybko pomogły wam te inhalacje? syn w nocy chrapie, budzi się kaszle, syropy daję ale wiadomo ze nie można ich w nieskończonosć podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×