Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy może być tak jak kiedyś...?

Polecane posty

Gość gość
Gość 7:55 trafiłeś w sedno mam 5 lat młodszą dziewczynę z którą jestem ponad dwa lata w styczniu skończy 22 i cały czas mi suszy że wszystkie jej koleżanki z klasy mają dzieci albo męża albo są w ciąży . Nosz kuźwa dopiero co szkołę skończyła a już pieluchy chcę zmieniać . Cały czas piepszy mi że to mój ostatni dzwonek bo jestem już STARY ! Ja pier...... Tak za rok idę na emeryturę a za dwa pogrzeb . I siedzi na Fejsie przegląda profile koleżanek jak sobię wrzucają po 10 zdjęć "maluszków" dziennie i piszą do niej że teraz jej kolej , czy kiedy w końcu ślub, lub że ja się nie staram. A ja jej mówię że ciekawe co one sobię myślą jak patrzą na twoje fotki z wakacji w Chorwacji , czy z wycieczki do Amsterdamu . Tłumaczę jej że jej zazdroszczą bo zdają sobię sprawę że się wp/ierdo/liły tylko sie do tego nie przyznają i z zazdrości cię nakłaniają bo wytrzymać nie mogą że one w domu z dzieckiem ,non stop płacz , pieluchy i cztery ściany. A młode p**d/e/czki i sobię życia nie użyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałbym że współczuję ale w końcu to my sami sobie wybieramy partnera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie,jeszcze ta cała moda na kreowanie słodkiego życia na fotkach na fb ,zobaczcie jaka jestem szczęśliwiutka ,i łańcuszek trwa ,złudny i kłamliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkałam z dwójką rok ,zajmowałam się nimi itd ,zap*****l nie słychać własnych myśli,chęć ucieczki i zaszycia się w samotności ,oczywiście miłe elementy też są,ale po co się spieszyć,duzo zalezy od osobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy coś tracimy to tracimy to bezpowrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×