Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuzko1

ubezpieczenie na życie

Polecane posty

Gość zuzko1

Warto mieć takie ubezpieczenie? Mój brat niedawno na treningu rozwalił sobie nogę, niby miał jakieś tam ubezpieczenie wykupione w tym klubie sportowym ale został z niczym, przeszedł operację, ma teraz wstawioną śrubę w nodze, chodzi na rehabilitację która pochłania mnóstwo kasy, a z ubezpieczenia nie dostał nic, masakra jakaś :( oczywiście nie chce iść do sądu ani nic, nie mogę tego ogarnąć, jak to tak wygląd az tymi ubezpieczeniami to lipa, chyba lepiej sobie wykupić jakieś lepsze bo na rehabilitację na nfz można czekać latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odszkodowanie może dostać po skończonym leczeniu i rehabilitacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Dajcie spokój, ja już dawno straciłam cierpliwość do nfz-u i teraz leczę się tylko prywatnie. Już nie pamiętam jak to jest czekać w kolejce i być zbywanym od lekarza do lekarza! Jestem pacjentką Lux Medu i złego słowa nie mogę na nich powiedzieć. Co więcej proponują fajne i wygodne rozwiązania dla zabieganych jak Portal Pacjenta - można umawiać sie odwoływać wizyty online, a w kolejkach nie czeka się wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester Kaźmierski
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że warto mięć dodatkowe ubezpieczenie zwłaszcza w Polskiej rzeczywistości gdzie nie zawsze można liczyć choćby na służbę zdrowia a leczenie prywatne jest bardzo zdrowe, mnie świetną indywidualną polisę dobrali w http://kubinek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllena
jak zostałam mamą to pomyślam wtedy o ubezpieczeniu, chcialam zeby w razie trudnej sytuacji moja rodzina miała jakieś zabezpieczenie, wybrałam concordię, mają niezłą ofertę, starala się wybrac mozliwie jak najbogatszą opcję i też mam jakby co spłatę zobowiązań jakby ię coś stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ubezpieczenia - na życie, mieszkaniowe i komunikacyjne mamy od kilku lat w http://br-napora.pl/oferta/ z Lublina. Jesteśmy zdecydowanie zadowoleni z warunków i z obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzanJacki
Moje ubezpieczenie na życie wykupiłam w PZU, bardzo dobre warunki oferują, można praktycznie wszystko znaleźć na ich stronie, więc w razie czego można u nich sprawdzić co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MitraWitra
zgadzam się, z nfz to jakaś tragedia. też mam ubezpieczenie na życie, ale niestety również po szkodzie o tym pomyślałam, bo męczyłam się z zerwanym mieśniem kilka miesięcy... nie stać mnie niestety na jakieś super polisy, ale jestem w grupie otwartej w SUG Ubezpieczeni i myślę, że lepsze to niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze warto mieć takie ubezpieczenie na życie.... Moja teściowa ubezpieczyła się na życie w www.bialapodlaskaubezpieczenia.pl i po śmierci teścia, który dostał niespodziewanie zatoru dostała duże odszkodowanie. Wiadomo, że żadne pieniądze nie zwrócą nam spokoju i nie spowodują, że przestaniemy rozpaczać po starcie bliskiej osoby ale mogą wiele spraw ułatwić...tak jak to było w przypadku mojej teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz ubezpieczenia na życie warto wykupić sobie dodatkowy pakiet medyczny. Ja mam taki w Lux med i wizyty u specjalistów mam szybko, termin ustalam sobie sama w łatwy sposób dzięki plarformie Portal Pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w EucO. Można zaufać tej firmie. Zawsze dotrzymują słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o dobrego doradcę, to ja polecam jak najbardziej http://www.ubezpieczenia-jablonski.pl/ zarówno pod względem cen usług, jak i wachlarzu możliwości jaki pokazał mi własnie pod względem ubezpieczeń. jak dla mnie naprawdę solidna firma dzięki której można znaleźć warianty które będą idealne dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same kryptoreklamy. Czy warto mieć ubezpieczenie - na ubezpieczeniu zarabiają tylko ubezpieczyciele. Osoby ubezpieczone płacą haracz tak samo jak w przypadku ubezpieczeń oc i ac. Płacisz , płacisz i nic z tego nie masz o ile nie przytrafi ci się jakieś nieszczęście w życiu czego nikomu nie życzę. Ale jak już się przytrafi to dostajesz jakąś rekompensatę pieniężną. Więc generalnie nie warto ale jak chcesz spać spokojnie to płać. :) Ja płacę i puki co całe szczęście nie przydało się. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ubezpieczenie (kompleksowo) polecam się udać do http://www.bialapodlaskaubezpieczenia.pl/ mają bardzo dobrą ofertę, do tego też jest doradztwo, które przy wyborze ubezpieczenia jest w zasadzie podstawową sprawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że warto. Nigdy nie wiadomo co się stanie. Powinno się mieć przynajmniej takie podstawowe ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marecki

Warta uwagi jest multiagencja z Łodzi www.profit-ubezpieczenia.pl/ Specjalizują się w szerokim zakresie ubezpieczeń, są solidni, rzetelni, nastawieni na indywidualne podejście i dopasowywanie najlepszych dla klienta rozwiązań. Nam bardzo odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Zdecydowanie warto! Ja to mam w Hestii ubezpieczenie i szczerze mówiąc czuję się teraz o wiele spokojniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pump

Najpierw sprawdź na jakim poziomie kształtują się ubezpieczenia na życie składki viennalife.pl/oferta/ubezpieczenia W sieci bez problemu znajdziesz takie informacje oraz oferty ubezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii ubezpieczeń korzystam z usług zaufanej agencji (Alien ze Szczecina). Ubezpieczam u nich dom, samochody i ubezpieczam się u nich na życie. Zawsze profesjonalnie i rzeczowo przedstawiają każda ofertę. Nie ukrywają żadnych kruczków. I dobrze tez doradzają. Korzystam z ich usług już kilka lat i nigdy mnie nie zawiedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×