Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziś rano mój narzeczony powiedział , że kiedy zrobię coś z nadwagą

Polecane posty

Gość gość
16 .55 Slabe porownanie . Autorka ma raptem 7 kg nadwagi ledwo zauwazalne golym okiem . Normalny kochajacy facet nawet by nie zauwarzyl .A jej narzeczonemu juz nie staje i przestal kochac . Co bedzie jak ulegnie wypadkowi albo z innego powodu usiadzie ma wozku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci powiedział. 8 miesięcy po porodzie, a ty nadal wyglądasz jak maciora prośna. Nie unoś się honorem i nie obrażaj się, tylko bierz się za siebie, locho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ciekawa jestem czy on jest taki idealny,ze zwraca uwagę na Ciebie. Może niech on najpierw spojrzy na siebie. Niech podziękuje za dziecko które mu dałaś. Potem dziwne, że kobiety w ciąży lub z małymi dziećmi mają depresję jak najblizsze otoczenie zamiast pomagać to jeszcze doluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlapala go na dziecko ale i tak sie nie ozenil - a teraz bedzie ja ponizal i dolowal bo juz ma dosyc tego konkubinatu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:27 nie przesadzaj już debilko umęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raptem 7 kg? Ale narzeczony zobaczył że jest tendencja rosnąca a ona nic z tym nie robi więc zareagował, miał czekać aż będzie 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, chcesz schudnac? Ile? Ile kasy na to chcesz przeznaczyć? Ile masz lat? Jak jestes młoda i facet mlody i to wasze pierwsze dziecko to sie nie dziwie ze takie akcje sa... Ja mam dwoje dzieci i wiem o czym mówisz, bo kg po ciazy bardzo martwią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tak niskim wzroście 7 kg nadwagi jest bardzo widoczne. Mam 158 i dla mnie idealna waga to 48 max 50 kg. Gdybym miała 68 to bylaby masakra. W 9 miesiącu ciąży miałam 73 i czułam się jak potwór. Ale ja nie jestem leń i w dwa miesiące zrzuciłan wszystko i mimo, że synek ma ponad 5 lat ja nadal mam 48 kg/ 34 lata. Ty 8 miesięcy bujasz się z nadwagą. Jesteś idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty niedorobiona dziewczynko wyzej nie zesraj sie. Akurat znam osobe z Twoja waga i wzrostem i z tylu wygl jak jakas smarkula 12letnia a nie kobieta. Przytyj troszke, zjedz cos dobrego, bo zlosliwosc juz ci dupa wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smarkula to ty jesteś bo nie znosisz krytyki. A 158 cm piersi i figura klepsydry odróżniają sexowna kobietę od dziecka, wzrost nie ma znaczenia zazdrosnico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.45 W punkt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś ojej nie zesraj sie z wrażenia IDIOTKO Autorko a ty co jerzyka w gębie nie masz ? Kazdy ma wady KAŻDY!! jak maz Ci tak dogaduje to ty tez mu coś dop*****l . Waga sie nie przejmuj . nie jesteś gruba to Twój maż ma cos z deklem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki maz??? To "narzeczony" ktory nie na zamiaru sie z autorka zenic czyli KONKUBENT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z kaszalotem napewno się nie ożeni, ale daje jej szansę by coś z tym zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Może za mało kochamy siebie i wymagamy tego od partnerów podwójnie?” Jest coś w tym. Jeśli powstrzymasz się od miłości do samej siebie, wówczas stracisz zdolność do kochania w ogóle. Żona ma wiele zobowiązań wobec męża, a mąż wobec żony. Yyy … gdzie tu jest miłość? Tylko poprzez miłość do siebie zdobywasz coś, czym możesz zacząć się dzielić. Nie kochając siebie, nie będziesz kochać nikogo. Potępiano Cię w życiu tak często, oceniano, porównywano, że przestałaś siebie kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz mnie zlinczujecie. Ja nie byłem tak delikatny jak ten gość, dosadnie żonie powiedzialem jak wygląda, że nie mam na nią ochoty i niedługo polece do agencji. Były awantury płacz aż w końcu wzięła się za siebie, w czym jej bardzo pomagałem i dopingowałem, teraz mówi że trochę chamsko ale ogólnie dobrze zrobiłem bo jej samej by się nie chciało, a teraz jest szczęśliwa bo odzyskała dawne kształty a nawet lepiej wygląda niż kiedyś. Sama mówiła że wiedziała że tyje ale ma męża dziecko nigdzie narazie wychodzić nie będzie, koniec z imprezami a ja ją kocham taką jaką jest. I to prawda ale postanowiłem zastosować terapię wstrząsową i pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:45 piej sobie ile chcesz. Ja ćwiczę 4 razy w tygodniu, figurkę mam ekstra i z pewnością nie jak 12 latka. Chciałaś mi dosrać, a tylko się osmieszylaś. Edyta Herbuś ma 156 wrostu i 47 kg i chcesz powiedzieć, że ma figurę 12 latki? Oj grubasku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko twoj konkubent i tak już posuwa inne dziunie na boku. Przyznaj, że się nie bzykacie, a jeśli już, to od wielkiego dzwonu na odwal się. Nie dziwię mu się. Żaden normalny facet nie chce bzykac kupy sadła. Chryste przecież 8 miesięcy to multum czasu aby zrzucić 7 kg. Byłaś leniwa to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:27 tak, niech oddaje jej pokłony do końca życia bo jaśnie locha urodziła i z tego tytułu może ważyć tonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Smarkula to ty jesteś bo nie znosisz krytyki. A 158 cm piersi i figura klepsydry odróżniają sexowna kobietę od dziecka, wzrost nie ma znaczenia zazdrosnico. X Nie zgadzam się. Kurd**el to kurd**el. 168 cm i 55 kg wagi. Takie jak ty zawsze wyglądają przy mnie jak kaczuszki. ;) Ale to nie ze mną wcześniej pisałaś. To mój pierwszy post tutaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś (...) Jesteś idiotką & W psychologii to się nazywa "przeniesienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to może niech jaśnie ojciec i narzeczony zajmie się dzieckiem czy ugotuje zdrowy posiłek i sam też niech dba o siebie bo nie wiemy jaki on zadbany bo tylko od kobiet się wymaga ... a ciekawe jakby sam mmusiał znieść ciążę i poród i jakby wyglądał :/ może autorka super szczupła nie jest ale i tyle też nie. Musi się zacząć zdrowo odżywiać. Ale nawet nie wiemy ile ma czasu na to przy córeczce czy środków na zdrową kuchnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma dbac o siebie,dbac o potomstwo i przyjemnosc partnera,ba powinna byc nizalezna finansowo.I kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to takie trudne ugotować warzywa filet z kurczaka? Godzina i obiad gotowy. Na ale lepiej zeżreć tłuste i na to już jest czas żeby zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 kg to nie jest olbrzymia nadwaga trollice. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby jej narzeczony był gruby lub szpetny zaraz by wymieniła jego defekty, ale widać koleś zadbany niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 :17 przy tym wzroście jest to spora nadwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:25 dokładnie do tego pij min.2 l wody dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda, bo wszystko zależy od budowy. Spora nadwaga trollko to gdyby ważyła 80 kg lub więcej. Więc stul pysie i idź spać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tym wzroście autorka najlepiej by wyglądała mając 18 kg mniej. No sorry ale taka prawda. Zrzucając 7 kg będzie się mieścić w ramach BMI ale będzie na granicy nadwagi wiec to 7 kg to mniej niż połowa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×