Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Klotnia z tesciowa o swieta nie przyjedziemy w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Napisz w końcu dlaczego nie macie auta? Tosz to majątku nie kosztuje dzisiaj,jakies malutkie chociaz. Z pisania wynika ze oboje pracujecie,wiec gdzie lezy problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mamy prawka obydwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz teściowej ze idziesz si pracy wiec w tym roku oni musza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze co roku zostawalismy dzien po swietach ale w tym roku nie mamy wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.15 , bo obydwoje nie maja prawa jazdy. Pisala już o tym w innych swoich watkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę dziewucho piszemy co masz powiedzieć a ty dalej swoje! Mówisz ze w zw z tym ze idziecie po świętach do pracy to nie dacie rady dojechać i ze zapraszajcie do siebie. Jak nie chcą to trudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem w jakim calu zalozylas tego posta. Mozesz wyjasnic autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfrrtrtr
O kłotni z tesciowa.Zachowuje sie jak male dziecko.Musi byc tak jak oni chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale autorka juz postanowiła, dokopać w tym roku teściowej, postawić na swoim.... i pewnie jest katoliczką i do komunii w święta poleci.... nie wierzę że od razu 26 tego musisz lecieć do roboty.... pewnie sama sie o to postarałaś zeby mieć alibi dla teściówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sądze że chodzi tylko o zrobienie na złość teściowej, skoro bratu urodziło się dziecko, nie przyjedzie to idealna okazja żeby dołożyć swoją cegiełkę i też znaleźć wymówkę pod postacią pracy i nie jechać. Niech stara siedzi sama.... pamiętaj autorko że karma wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co roku jeździłaś, tez nie miałaś prawa jazdy, samochodu, trzeba było było pociągiem, też pracowałaś... więc dlaczego w tym roku się nie da????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu nie pojechalabym na święta pociągiem, Święta sa po to zeby odpocząć a nie siedzieć pol dnia w pociągu . Autorko teściowa sie nie przejmuj . Kazdy ma swoje zycie i swoje plany . Ja 24 grudnia jestem do 14 w pracy . 27 grudnia idę juz na 6 do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22 .12 pracuje a 23.12 trzeba rano jechac bo wtedy jest w miare dobre polaczenia. Bo oboje w ciagu tego roku zmienilismy prace i nie ma szans na wolne po swietach. A tesciowa tego rozumie i wymusza na nas przyjazd.A ja pracuje mam ochote w spokoju posiedziec z mezem i dzieckiem w domu.Bo ciagle sie mijamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie przejmujesz. My jak sciorani po robocie gnaliśmy przez pol polski do tej raszpli teściowej to jej muchy w nosie ze ja jestem zmęczona- bo chciałam chwile sie zdrzemnąć po obiedzie- i w koło Macieju. Teraz wogole nie jeździmy i z nią nie gadam. Zle jej było? To ma! Dodam ze z zawodu to ona ogłada nałogowo tv i sie obżera. Wiec Kowalskiego co zapitala w robocie nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumie ze obydwoje pracujemy bo musimy.Bo nam nikt nie da.Utrzymac mieszkanie, miec co jesc w co sie ubrac.Nam to z nie ba spada.I do meza tesciowa truje- to porozmawiaj w pracy zeby dali ci wolne- i tak caly czas truje.Od lat nie pracuje.Ze kazdy bedzie mu dawal wolne bo mamusia bedzie plakac ze synusia na wigili nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak nie rozumie to jej strata i tyle. Ty powiedz swoje i koniec tematu. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.12.10 Bo jesteśie ofiarami garbatego losu,zrobić nie problem ale trzeba jeszcze mieć to coś czyli spryt ,bo znam takie artystki co chciałyby prawko a jezdzić by mogły tylko ścieżką w lesie bo jezdnia dla nich jest koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej stara picze. Masz swoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chociaż mąż nie może zrobić tego prawka. Jakieś dziwaki jesteście. Zamiast troche do przodu to stoicie w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×