Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Która kobieta chciała by partnera bisexa

Polecane posty

Gość gość

I godziła by się na zabawy w trójkę, sama oczywiście też korzystając, która podnieca widok pieszczacych się dwoch facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna panią to nie kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieć innych facetów w łóżku i dzielić się nimi z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powiedzcie waszym mężom że was coś takiego kręci, że nie miały byście nic przeciwko zobaczycie ilu się ujawni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będę miała męża to jemy już stawać nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pierwsza żonę reguralnie zdradzałem z mężczyznami, jestem taki męski nigdy się nie domyśliła, jak wyjechała normalne że wpadł kumpel się napić albo że ja czasem poszlem do kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugiej żonie od razu po poznaniu powiedziałem że jestem bi i to zaakceptowala, teraz miło spędzamy czas w 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznie spotykamy się z samymi żonatymi a ich żony są nieświadome, może właśnie z twoim mężem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość mężczyzn w towarzystwie naśmiewa się z ciot a jednocześnie marzy o possaniu penisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam co prawda partnera bi, ale kiedy miałam jakies 12 lat przyłapałam mojego o 3 lata starszego brata z kolegą z klasy, gdy stali ze spuszczonymi spodniami a ten kolego trzymał w buzi jego lulaka, jak to wtedy nazywałam. Byłam wtedy tak zaskoczona i tak wystraszona kiedy brat kazał mi podejść ściągnąć i majtki, zrobiłam to a wtedy ten drugi chłopak zaczął mnie lizać między nogami a mnie się to nawet spodobało.Potem z ich stojących lulaków trysnęło coś białego, ubrali się i sobie poszli. Potem tylko brat mi powiedział żeby nikomu o tym nie mówić. Ale ja od tego czasu wciąż miałam te ich stojące pałki w głowie tak kiedy jakieś dwa lata póżniej mój pierwszy prawdziwy chłopak. z którym się całowałam i mu stanął tak że nie mógł tego ukryć, bez namysłu klęknęłam i ledwo zdążyłam wsadzić go do ust ajuż trysnąl tym białym czyms co mi tak zasmakowało że potem dostałam ksywkę bużka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym mieć faceta pedala. Bi to to samo co pedal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię takich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bi i mam kobiete od 7 lat. Dobrze wie o tym bo poza tym sama mnie rucha w dupę straponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×