Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość12123

Co wy o tym myślicie?

Polecane posty

Gość gość12123

Hej . dzisiaj odwiedziłam przyjaciółkę i zastalam ja w rozsypce opowiedziała mi co się stało. Wczoraj zrobiła test ciążowy i była najszczesliwsza na świecie 2 kreseczki (po długich staraniach ok 2l)dzwoni z ta wiadomością do swojego faceta bo nie mieszkają razem żeby szybko przyszedł bo musi mu coś powiedzieć a on ze nie bo ma robotę w domu więc przekazała mu wiadomość przez tel. Niby się cieszył ale i tak nie przyszedł bo ona za 2 godz szła do pracy lecz zwolniła się wcześniej i pisała żeby wpadł to niby spał o 18 później poszedł na nockę a dzisiaj rano poronila napisała mu ta smutna wiadomość lecz też nie przyszedł tylko zadzwonił i napisał jej ze może wpaść przed pracą Jak chce ... Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dipem z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jest mu obojętna i to ona chce tego dziecka a nie on. Jest mu to obojętne. On nie pragnie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12123
Trudno jej to przetłumaczyć .. Są już 3l razem jest między nimi 13l różnicy. Ona jest piękna kobieta mogłaby mieć lepszego faceta który by ja szanował.. Tylko jest zbyt przywiązania do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12123
Nie wiem jak jej pomóc. I z tego co wiem to ona sama płaciła za wszystkie wizyty u gin 150zł za monitoring cyklu i co jest najśmieszniejsze koleś brał od niej na paliwo gdy ja wiózł do gabinetu. Chociaż pracuje i jak to facet zarabia więcej niż ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12123
Pomoże mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Jakiej pomocy oczekujesz? Elena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12123
Takiej ze nie wiem jak jej uświadomić że żyje w toksycznym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.30 nie Zalezy mu i ja wykorzystuje. To pewnie jak się urodzi dziecko, tez wszystko ona będzie musiała sponsorowac. Zaslepiona jest pewnie, nie widzi co się dzieje. Pewnie jest z nią tylko dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ile bredni bedziesz jeszcze wypisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że ma gdzieś koleżankę i jej plany dotyczące macierzyństwa widać gołym okiem. Każdy jednak ma swój rozum, więc nie powinnaś się wtrącać do związku koleżanki. Jej życie i jej spawa, co z tym życiem robi. Możliwe, że koleś ma zły czas, a za kilka miesięcy stworzą cudowną rodzinę, wtedy Ty staniesz się tą złą, która próbowała rozbić ten wspaniały związek. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12123
To nie brednie tylko fakty!!! Może faktycznie lepiej będzie jeśli przestanę się wtrącać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×