Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SZYBKA POŻYCZKA PRZEZ INTERNET.

Polecane posty

Gość gość

SZYBKA DECYZJA KREDYTOWA. Pożyczki na dowolny cel, na spłatę innych zobowiązań itp. WYSOKA PRZYZNAWALNOŚĆ - bez ograniczeń wiekowych, bez sprawdzania w BIK. http://www.credit24h.pl ZAPRASZAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał854
przez internet korzystałem z https://sprintpozyczka.pl/ duży plus, ponieważ pieniądze są szybko na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U większości firm jest tak, że pieniądze możesz mieć za chwilę na koncie. Kwestia jest taka, jaką firmę wybierzesz, która da Ci najlepsze warunki pożyczki i będzie uczciwa. Takie malutkie firemki, internetowe twory lub ogłaszające się na słupach są średnio wiarygodne i nigdy nie wiadomo jak się zachowają gdy ma się problem. Ostatni ranking najniższych kosztów wskazał Hapi pożyczki na pierwszym miejscu (najniższe koszty drugiej i kolejnych pożyczek oraz oprocentowanie bliskie kredytom w bankach jeśli w grę wchodzą większe kwoty). Druga kwestia jest taka, że pieniądze można dostać za chwilę lub do kilkudziesięciu godzin, bo firma sprawdza swojego potencjalnego klienta. Moim zdaniem to budzi zaufanie. Kilka słów o rankingu i porównaniu firm, polecam lekturę -> https://hapipozyczki.pl/pl/n/blog-entry/najlepsza-pozyczka-w-rankingu-totalmoney-pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka77
Każdy z nas chciałby obdarować inna osobę czymś wyjątkowym. Ja zazwyczaj staram się co miesiąc odkładać pieniądze ale różnie bywa. Czasami odłożę i zaraz muszę na coś wydać. Tak ostatnio się stało u mojej koleżanki. Zepsuł jej się samochód i nawetvoszczexnosci nie wystarczyły. Długo szukała dobrych ofert w internecie aż natrafiła na hapi pożyczki. Decyzje dostała bardzo szybko i spłaty kredytu tez ma przystępne. Powiedziała nawet ze bardzo nie odczuje dużych rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość android

Z reklamy wiem, że 1 pożyczka w wonga kosztuje tylko 10 zł. Następna to jakie ma koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎11‎-‎01 o 21:42, Gość android napisał:

Z reklamy wiem, że 1 pożyczka w wonga kosztuje tylko 10 zł. Następna to jakie ma koszty?

Witam! Android, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i jej całkowity koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Jako Klient wonga.com masz możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org możesz otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×