Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarina_89

Gdzie Ci zadbani mężczyźni?

Polecane posty

Gość gość
Jesli 89 to Twój rocznik, to te " kiedyś " już nie wróci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadbany mężczyzna to nie zadbana kobieta - nie przyciąga spojrzeń. Jest wielu zadbanych mężczyzn ale nie przyciągają uwagi bo są "normalni" przeciętni nie wyróżniający się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych krytykują autorke, wyobraźcie sobie, że umawiacię sie z kobieta, która ma ładne zdje cie na badoo a na spotkaniu okazuje się, że nie ma z przodu zebów, reszta zebow w czarna, zaniedbana, nieświeży oddech, śmierdzi od niej potem, ma brudne ubranie i wygląda jak bardzo sfatygowana i brudna. Na dodatek na tłuste włosy, i nadwage. Który by się umówiliśmy z taką kobieta?Może sami obniżce wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie w internecie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula_240
W wielu mniejszych miastach i wioskach wciąż panuje przekonanie, że to kobieta powinna o siebie dbać a facet niekoniecznie. I później taki facet uważa, że brak zęba czy przykra woń nie wpływa na jego atrakcyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbani, normalni bez problemów emocjonalnych nie siedzą na badoo, tinderze lub innym tego typu chłamie ;) Nie muszą <3 Nie piszę tu oczywiście o tzw ruc/cha/cza/ch typu PUA którzy taśmowo posuwają naiwne Karny szukających miłości na tego typu portalach ;) Taki Tinder dla przykładu: 70% - szuka sesku lub sponsoringu 25% - to buractwo płci obojga które dopiero co dostało dostęp do internetu i nie odróżnia telefonu stacjonarnego od smatphona 5% - To ludzi którzy faktycznie szukają partnera/partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Do tych krytykują autorke, wyobraźcie sobie, że umawiacię sie z kobieta, która ma ładne zdje cie na badoo a na spotkaniu okazuje się, że nie ma z przodu zebów, reszta zebow w czarna, zaniedbana, nieświeży oddech, śmierdzi od niej potem, ma brudne ubranie i wygląda jak bardzo sfatygowana i brudna. Na dodatek na tłuste włosy, i nadwage. Który by się umówiliśmy z taką kobieta?Może sami obniżce wymagania. x To akurat jest częsty zabieg wśród Kobiet. Nawet są kanały na yt jak robić w chu... facetów na tinderze . Zdjęcia z przed kilu lat lub kilkunastu kg to norma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo011
U nas przyjmuje się, że jak dbasz o siebie to jesteś "gejem" albo zachowujesz się jak "gej". Jestem nad przepaścią jeżeli chodzi o mój związek. Zacząłem bardzo o siebie dbać tzn. siłownia 4 x w tygodniu + biegi 3 x w tygodniu. Zacząłem bardziej dbać o włosy i ubiór. Podsumowanie mojej dziewczyny jest takie, że jestem "laleczka", albo przestań się zachowywać jak "gej". Ważę ponad 90 kg przy wzroście 190 cm więc do geja mi naprawdę daleko. To opinia publiczna robi z facetów w Polsce ludzi niezadbanych. W Hiszpanii czy we Włoszech nikt nie nazywa gejami facetów, którzy faktycznie dbają o siebie, sylwetkę, wygląd, ubiór. U nas jest jeszcze mocny zaścianek. Natomiast jeżeli chodzi już o same badoo czy tindera to jest miejsce na bzykanie i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo011
W Polsce sukces jest nawiększym wrogiem innych. Jeżeli jesteś fajnym zadbanym facetem, to innym się to nie podoba - widzą w Tobie zagrożenie, nie zapraszają Cie na spotkania z Twoimi koleżankami. Starają się Ciebie zdeprymować na każdym kroku, chcąc podbić swoje ego. Łatwiej zgnoić inneg za jego sukces np. w wyniku, którego latami pracy wyrobił sobie ładną sylwetkę, niż faktycznie samemu ruszyć doope i coś ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zauwazylem że kobiety tyle mówią że szukają normalnych facetów, a to największa ściema na świecie. Zauważyłem że wiele kobiet woli jakiś świrów. Nie wiem czemu to się zmienia, dawniej byly prywatki można było zapoznać, potańczyć. A teraz co jest? Jakieś imprezy techno, disco polo. No proszę was. Wiem że na wsi tak jest, ale w miescie raczej też. Wielokrotnie one mówią "gdzie ten normalny" a wystarczy sie rozejrzeć, wysiłku włożyć. A moze zwyczajnie zmienić otoczenie, bo wątpie żeby na imprezie w stylu "techno" czy 'disco polo" kogoś normalnego poznać. A na badoo dziewczyny są dla picu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lorenzo011 dziś W Polsce sukces jest nawiększym wrogiem innych. Jeżeli jesteś fajnym zadbanym facetem, to innym się to nie podoba - widzą w Tobie zagrożenie, nie zapraszają Cie na spotkania z Twoimi koleżankami. Starają się Ciebie zdeprymować na każdym kroku, chcąc podbić swoje ego. Łatwiej zgnoić inneg za jego sukces np. w wyniku, którego latami pracy wyrobił sobie ładną sylwetkę, niż faktycznie samemu ruszyć doope i coś ze sobą zrobić. x Też to zauważyłem. Ludzie sa strasznie zazdrośni , i wredni też. Ale nadal dziewczyny ciągną to takich wariatów. Nie wiem czym to jest powodowane. Może ktoś mi wytłumaczy. Być może to margines. Lecz zauważyłem że te wykształcone, studentki, zdradzaja na potęge. WYkształcenie , czy status społeczne , nie liczy sie, jeśli jestes w miarę normalny, ułożony, dbasz o siebie. Ale nawet i jak byś to robił, nic to da. W dzisiejszych czasach nie wystarczy być "fajnym" facetem, i mieć klase. Jak nie zaszpanujesz, jakimś cackiem , w postaci drogiego auta, albo nie będziesz sponsorem każdego wyjścia, to żadne zabiegi nie dadzą nic. W dzisiejszych czasach trzeba stanąć na wysokości, a i tak nie wiadomo jakie oczekiwania ma dana kobieta. Najgorzej maja ludzie empatyczni, wrażliwi. Ja np. nie mówię że kobieta ma być nie wiadomo jaka, wystarczy klasa, ładny ubiór, a nie chodzenie w dekolcie i pokazywanie całemu światu swoich wdzięków - bo teraz tak każda(prawie) robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula_240
Lorenzo naprawdę nigdy nie pomyślałabym, że facet który dba o swoje ciało, ubranie i fryzurę to gej. Strasznie niesprawiedliwe myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@kasiula_240 dziś I jeszcze się oburzają, ze nie chce się ich takimi, jakimi są, i chce się ich zmieniać hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Lorenzo011 dziś To zmień swojego pustaka na normalną kobietę, co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula_240
Jak można chcieć, żeby ktoś regularnie mył zęby. To absurd :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D i wymagania z kosmosu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I choć samej zdarza mi się popalać, to tytoniowo-piwny odór z ust całkowicie eliminuje u mnie potencjalnego kandydata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Lorenzo011 dziś A może twoja panna zaczęła się po prostu obawiać konkurencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.46 Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randkowiczka_27
Piona. W tym roku nie spotkałam ani jednego atrakcyjnego faceta. Umawiałam się głównie z sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam super faceta przez portal randkowy https://kochaj.pl/ ? :) wcześniej nie wierzyłam w takie rzeczy, ale na prawdę warto korzystać skoro internet daje nam takie możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogo tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbani tylko w większych miastach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat_298
Zgadzam się z powyższym. Mieszkam w mniejszej miejscowości i zadbanego faceta spotykam "raz na ruski rok". W pozostałych przypadkach: - nieświeży oddech - brzydkie zęby -niechlujne,lub brudne ubranie Dodam, że tacy Panowie często dziwią się czemu nie mogą znaleźć kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzieć czy znajdziesz w koncu swoją miłosc i gdzie go szukać, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie zgadza, w malych miastach jest tragicznie pod tym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, kiedyś miałam kolegę, który po porannym prysznicu biegał ze sprzętem po sklepach i się spocił.. Jak wrócił zwróciłam mu uwagę, żeby się może umył (bo było czuć od niego), na co on odparł, że już przecież dzisiaj brał prysznic i wykąpie się wieczorem! O_o Takich oto cebulaków mamy w tym kraju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jechałam autobusem na wakacje. Nagle zaczęłam czuć bardzo nieprzyjemny zapach. Dopiero po 15 minutach zorientowałam się, że Pan za mną zdjął buty i to zapach jego stóp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w bardzo malym miasteczku polowa chleje, ubrani tak, ze nie mozna zapamietac zadnego, smierdza niedomytym cialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Ciebie połowa a u mnie wszyscy, to jest dopiero dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×