Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudiardr

spotyka się ze mną a rozgląda się za innymi

Polecane posty

Cześć, nie sądziłam, że będę o to pytać ludzi na forum, ale chyba potrzebuje takiej anonimowości. 3 miesiące temu poznałam faceta na tinderze. Umówiliśmy się, raz, drugi. W sumie od tych 3 miesięcy cały czas się spotykamy, ale niezbyt często - zwykle raz na tydzień, półtora. Chodzimy do kina, na kawę, czasami oglądamy film u mnie albo u niego. Zwykle się przytulamy, albo całujemy, nic więcej, mimo, że on ostatnio coraz częściej sugeruje, że chciałby seksu. Nigdy nie poruszaliśmy "poważniejszych" tematów - nie wiem czy jesteśmy już parą, czy nadal tylko "się spotykamy". Wszystko jest niby ok, i sama też zaczynam się jakoś otwierać na tą znajomość i myśleć o kolejnym kroku (sex), ale martwi mnie to, że on cały czas ma to konto na tinderze ;( On się tam loguje regularnie, wiem, bo to założyłam fejkowe konto, żeby to sprawdzić. Pisałam z nim z tego konta przez parę dni i zaproponował mi spotkanie! Czuję się oszukana, ale przecież nie jesteśmy parą, więc chyba nie mogę mieć do niego pretensji, skoro nie składał mi żadnych deklaracji. Z drugiej strony szanuję siebie, i nie jestem w stanie się ta oszukiwać. nie mam pojęcia jak to rozegrać, pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mu zależało nie szukałby innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, olej go - ty jesteś dla niego tylko spadochronem. jak znajdzie inną to zaraz cie rzuci. I w ogóle spotkacie sie tylko raz na tydzien, 1,5? to troche zadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jaki problem zapytać się go wprost czego oczekuje? Dobrze że z nim piszesz z innego konta, zobaczysz jak reaguje na inne laski będąc z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej typa! Z moim spotkałam się w sierpniu. Od września jesteśmy oficjalna para. Poznałam jego rodzinę, znajomych. Strony randkowe i aplikacje usunął. Ja tak samo. Na początku mi napisał coś takiego (dużo pisalismy), ze on domyśla się, ze do mnie wielkośc***isze i on jest tym jednym z wielu, ale jak dam mu szansę, to zrobi wszystko aby być tym jedynym. Mnie ten tekst bardzo się spodobał. Żaden bajer, bo on nie rzucił słów na wiatr, od pierwszego spotkania jest chemia. Caly czas dostaje kwiaty. Tak też, ten Twój typ z tindwra traktuje Cię jako Koło zapasowe. Jak sie nudzi to się spotka i liczy na niezobowiazujacy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to już jest z facetami z tindera - kilka srok na raz za ogon. Olej go i ta aplikacje. Poszukaj normalnego faceta w normalnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggda
Oni już tak mają - muszą się upewniać w swojej atrakcyjności. Sama jestem w związku a mój facet często pisze z innymi laskami. Oni sobie w ten sposób podnoszą samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie traktuje cie poważnie, szuka przyjemności, spotkaj się z nim jako ta osoba z innego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Olej go. Widzisz sens w spotykany się z facetem który szuka innych? To świadczy że szuka czegoś lepszego bo ty nie jesteś wystarczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola lala
Autorko, 1. jeśli on nie wspomniał o związku, to nie jesteście w związku i nie możesz od niego wymagać wierności. 2. Zadaj sobie pytanie czy zależy Ci na nim i czy chciałabyś mieć go na wyłączność. Jeśli tak, podpowiem jak działać. 3. Nie jesteś na straconej pozycji, więc głowa do góry, bo serio możesz coś z tym zrobić! 4. To czy się otwierasz na znajomość i tego konkretnego mężczyznę zależy w głównej mierze od niego samego, nie koniecznie od jego wierności, ale od tego czy on próbuje Cię otwierać na siebie. 5. Zapomnij o seksie z tym facetem. Jak dasz mu się zaliczyć, to Cię rzuci. 6. Mężczyzna musi Cię zdobywać. Jeśli nie zdobywa, a chcesz, żeby tak było, to możesz go do tego sprytnie zmusić. Są na to sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmusić... Nienormalne jesteście. To zdobywanie to jakiś mit, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola lala
sprytnie zmusić = zachęcić w taki sposób, żeby myślał, że to jego pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby był Toba zauroczony to byście byli już w związku. Facet chce niezobowiązującej relacji i w takiej jest z Toba, leci na kilka frontów. Nie wystraczasz mu., on wciaz szuka. Jak w końcu pozna ta jedyna i się zakocha to szybko Kopnie Cie w d...e a z nowa zwiaze sie po jakiś 2 tygodniach...odpusc sobie lepiej. Tak właśnie wyglądaja znajomości z tindera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem takich trików. Albo komuś ktos się podoba albo nie. Porady typu uwiedz go itp. to dziecinada. Ktoś ma polecieć na ciebie a nie twoje sztuczki. Wszystko i tak wyjdzie po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To typ facet alfons. Nie pobędzie za długo u boku jednej. Spotyka sie z toba, w miedzyczasie pewnie tez z innymi, ciagle chce miec otwarte furtki, o czym świadczy wciąż aktywne konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkaj sie z nim z tego drugiego konta i napisz nam tutaj jaką miał minę jak Cię zobaczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak łatwo przychodzi wam ocenianie innych i wymyślanie czarnych scenariuszy. Te wszystkie gierki i triki, ta cała kokieteria są potrzebne. Moja mama do znudzenia powtarzała, że mężczyzna jest głową, a kobieta szyją, która tą głową kręci i póki facetowi wydaje się, że rządzi, to jest dobrze. I miała rację! Tak trzeba kierować facetem, żeby myślał, że to on jest wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daje się do tego :P autorka powinna się umówić z nim incognito jak któraś radzi. Byłoby śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiardr
Ola lala, Ale on mnie zdobywa - jest miły, oferuje pomoc, troszczy się. Problem w tym, że w tym samym czasie pewnie w ten sam sposób zdobywa jakąś inna/inne dziewczyny z tindera. Chciałabym mu jakoś przekazać, że mnie to boli, ale nie mogę mu robić wyrzutów skoro nie jesteśmy parą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola lala
Twój błąd, że nie powiedziałaś mu od razu jaka znajomość Cię interesuje. Na tym etapie nie możesz wymagać, bo dla niego jesteś koleżanką. Chodzi, więc o to, żeby to się zmieniło. Jeśli mu teraz powiesz "hej, ja się nie piszę na luźną znajomość" to się chłopak oburzy, bo on niczego Ci nie obiecywał, niczego nie deklarował i się zmyje, bo dla niego na chwilę obecną to jest luźny układ i tak chciałby aby zostało. Ale możesz zrobić tak, żeby zmienił zdanie. Pytanie czy tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź go na rozmowę co was łączy. Założę sie, ze powie, ze sie zauroczył i traktuje was jako pare, ze sie zakochuje i mu zależy. Zbliża sie skonsumowanie znajomosci, wiec powie to, co chcesz usłyszeć. Facet lubi miec duzo korzyści, s najlepiej same plusy. A ty jestes wyrozumiała i łatwowierna i on z tego korzysta. Nie zdziwiło Cie dlaczego tak rzadko sie spotykacie? Ja znam takie historie, ze facet spotyka sie z jedna, zapewnia o miłości, a w miedzyczasie spotyka sie z innymi, ma aktywne konto i szuka dalej. Takze denerwuje mnie to twoje "nie moge mu robić wyrzutów, bo nie jesteśmy para" :O sama pozwalasz na to co masz. Chciałabyś sie pewnie spotykać cześciej i usłyszeć jakaś deklaracje? To mu to powiedz, a moze lepiej go zdemaskuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ty chcesz to ratować? Dlatego Racje ma osoba, ze najlepiej od razu mowić czego sie szuka. Nawet nie wiem co ci doradzić, jak masz pokierować rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopakowi może zależeć, ale jest uzależniony już od tindera. Tak to jest z tymi portalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiace sie spotykają...gdyby mu zależało juz by się zdeklarował, byliby oficjalnie para. Raz na tydzień, półtora się spotykają a w międzyczasie on pewnie kręci z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki typ człowieka. Wiele opcji - te opcje go dowartościowują. Potem poznaje tę z którą chce spróbować i już go nie ma. Trzeba mieć w życiu cierpliwość :) zresztą to najczęściej jest typ faceta, który na kobiety patrzy jak na cukierki, a potem zdradza z przyjaciółką :) lepiej się trzymać od takiego z daleka... Bo życie wcale nie musi być takie okropne to tylko kwestia naszego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią! My kobiety mamy taką przypadłość,że widzimy to co chcemy zobaczyć, zimne, bolesne fakty docierają ze sporym opóźnieniem. Urwij kontakt,niestety on nie chce związku ,będzie Cię zdradzał jednocześnie robiąc nadzieję bo taki miły,ale niedostępny może za jakiś czas bla bla....Nic z tych rzeczy nie krzywdź się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go !!!!!!! nic nie wart jak on moze miec konto na takim portalu i w dodatku jeszcze ma czelnosc z toba sie umawiac ? wredny cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz może się okazać że wchodzi tam bo ma zawarte fajne znajomości korespondencyjne co wcale nie musi oznaczać zaraz spotkań i seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×