Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na co mi to było

jaki sposob zerwania boli facetów

Polecane posty

Gość gość
Powiedz mu, że rezygnujesz z waszego układu, bo na początku było miło, ale teraz już nudzi Cię seks z nim i chcesz poszukać kogoś, kto ma większego/może dłużej/ma lepsze ciało - wybierz to, co u niego jest najsłabsze. I z uśmiechem podziękuj za dotychczasową zabawę. Innymi słowy potraktuj jak wybrakowany kawałek mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:16 moja miarą? Gdyby ten gosc mial polowy miary co ja to nie balamucil by dziewczyn na seks, tylko wprost przedstawil sprawe albo poszedl do prostytutki. A po co on to robi z wygody bo dokarmia swoje ego, a ty masz czelnosc posadzac mnie ze zle ocenilam jasnie pana. To slaby gosc pelen kompleksow niedokrzaly piotrus pan ,przewarzliwiony na swoim punkcie i tak zaboli go jesli ty go olejesz a nie na odwrtot mozesz miec 100 gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z punktu widzenia faceta nie jest to zly pomysl zeby go sciemnic ze masz kogos.Tylko musisz to jakos wybalansowac bo z tego co rozumiem chcesz mu dac nauczke i zdobyc go zarazem ;) uwazaj zeby to sie nie obrocilo przeciw tobie ;) wiem co mowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga uwaga cała prawda
FACETA BOLI... ale tydzień, dwa, miesiąc, pół roku... następnie idzie do innej i zapomina haha. TAKA PRAWDA. a u was kobiety boli na wet całe życie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz żeby go zabolało to spotkaj się z kolegą i zrób mu z połykiem a następnie kilka minut później spotkaj się z tym co chcesz zerwać i zacznij się z nim namiętnie całować. Po kilku minutach opowiedz mu co robiłaś kilka minut wcześniej z kolegą ;) Będziesz mieć spokój na zawsze. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:25 pol roku to bardzo duzo fakt ze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.25 śmieszny jesteś. Kobieta tez jak znajdzie innego to juz przestaje ja bolec fakt ze inny ja olal, zapomina o nim i układa sobie życie z nowym. A czasem jak facet się mocno zakocha i nie Wyjdzie, to i tak, mając inne zapchajdziury cierpi i myśli o byłej. Nie generalizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:34 tak bałamucił na sex jak ciebie, czyli wogóle, nawet buzi ci nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprawde powiadam wam
kobiety boli bardziej i dłużej ;-) czasem do usranej śmierci :-P czy wy kobiety nie wiecie że 80-90% waszych partnerów/eks partn., w ogóle mężczyzn kocha wasze cipoochny a nie was jako ludzi ? :-P dlatego tak szybko nam przechodzi ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tam akurat wiesz, co kobiety boli i jak długo :P Mama ci mówiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, ten chłopak od autorki to się bardziej z niej uśmieje niż go coś "zaboli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na co mi to bylo
Dzieki za rady ;) Narazie nie odpisuje'pózniej jesli oczywiscie nastąpi będe zwodzić i zdawkowo odpowiadać a na koniec wyznam ze poznałam kogoś innego. Oczywiscie jak zawsze milo i bez focha.Nie mam wpływu na jego myślenie ale postarać sie moge ;p skoro to takie mile i fajne traktować ludzi jak mięso pod przykrywką przyjazni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Wiemy, i dlatego się nie dajemy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry plan autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprawde powiadam ci
jeśli to jest samiec Alfa nic nie wskórasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wystarczy że popatrzę kochanej w oczy, nie da się tego oszukać, nawet jak by chciała także będę wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy jest szachy mat, jak tak zrobi, jak tutaj piszą, rozstane aby żalu i tęsknoty nie miała, powiem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zdaj koniecznie relacje pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszna jesteś autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×