Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na co mi to było

jaki sposob zerwania boli facetów

Polecane posty

Gość gość
właśnie że chcesz się mści i jesteś nakręcona na nie wiadomo co. Odpuść i zapomnij jak dorosły człowiek a on w końcu sam wpadnie w swoje sidła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest nastawiona na to żeby on czuł wstyd sama tak pisała w cztery oczy wstydu nie poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to było
Nie musisz mi układać gadki do dupcyngiela(dobre słowo)Ja wiem co było nie tak i kiedy.Może się nie jasno wyraziłam,albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem...Bardziej pytałam o rade krótko i na temat,lub czego nie poruszać. Napisanie mu ,,to koniec ,jestes zwykłym dupcyngielem'' brzmi żałośnie ..takich tekstów mysle słyszał wiele,wiec to nic nie wnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno ogarnij się bo piszesz jak nawiedzona. Faceta nie obejdzie jak zerwiesz znajomość jego obejdzie tylko to że straci jedną pannę do d*****nia bo będzie musiał szukać zastępczyni. Napisz mu po prostu żegnam i tyle. Gdzie tu filozofia? Po co umoralniać? Skoro i tak nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tego koniec nie rozumie, to rób tak jak on, niech rolę się odwrócą to najlepsza rada, ty będziesz miała satysfakcję on nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wymysl cos co wniesie to cos do sytuacji. Jak to nie pierwszy raz ktos z nim zrywa i ma wiecej panienek na podoredziu , to co byc nie pieiedziala, to splynie po nim jak po kaczce. Powiedz, ze juz ci nie pociaga i nie zaspokaja twoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to było
Kiedy oboje swiadomie wchodzą w układ a później ktoś sie zakochuje to na własne ryzyko.U nas ja na początku byłam robiona na szaro,gośc sprawiał wrażenie zwykłych randek, aż PO CZASIE wyszło szydło z worka :P i to jest nie fair,bo ja sie na takie coś nie pisałam.Widze że panuje opinia że w układzie FF wszyscy wchodzą świadomie.Niestety czasem dowiadujemy się po fakcie.Ten świat stał się taki egoistyczny,traktujemy sie jak towar,wykorzystujemy okłamujemy,wszędzie chore gierki.To jest chore uważam,nie to że chce typowi pocisnąć za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to weź z jego telefonu na następnym spotkaniu numer jego innych lasek umów się ze wszystkim nimi jak on na jedną godzinę w jednym miejscu po czym sama się z nim umów wtedy tam i zobacz co się będzie działo. Gwarantuje że oszukuje nie tylko ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to było
Wezmę pod uwagę dwie opcje-jak ktoś wyżej pisał pozwodzić go żeby miał nadzieje na spotkanie,jakiś czas.Niech straci trochę tego czasu na swoje gierki :p Następnie napisze wprost ze nie pociągają mnie już nasze spotkania i zeby już nie kontaktował się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu porozmawiaj z jego laskami i bęndą go unikać jak ognia,są tak samo oszukiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to było
Nie zrobie tak bo wyjde na zakochaną chcącą wykończyć konkurencję :D Tak na poważnie to myslę że sama bym się tym ośmieszyła a koleś wszystkiemu zaprzeczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz że cię uwodzi a spotyka się np z tą łaską, na raz, gwarantuje nie ośmieszysz się, ja tam innych Lasek nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyjdziesz na taką a jeszcze pomożesz innym. Po prostu zorganizuj spotkanie wszystkie jego kobiety i on. Ja raz na takim byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie moja wina inne łaski są zauroczone, lubię pogadać pośmiać się, nawet same flirtują, , ja nic nie robię, papa godbay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to było
16:33 to musiało być mocne ;) Myślę że, ciekawa sprawa,w sumie na takich to może jedyna opcja.Mnie się nie chce w cos takiego bawić akurat,ale popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie odpisuje tu ja ta sama osoba, co 3 czy 4 nawet odpowidż goście, doradzał ci, też nie lubię być oszukiwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było mocne. Trochę żal mi było jednej dziewczyny a było nas 4 gdzie ten facet znalazł czas do tej pory się zastanawiam:) Była w nim bardzo zakochana i aż ją pogotowie zabrało bo dostała ataku histerii. A tak bardziej pozytywnie to na tym spotkaniu znalazłam najlepszą przyjaciółkę:) To było 8 lat temu do tej pory w sumie we 4 się czasem spotykamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:13 dziewczyno skad ty sie wzielas, mysle dokladnie to sano ten swiat po prosru jest chory albo egoizm nastawienie tylko na swoje potzreby albo jakbysmy przymierzali sukienke w sklepie czy do nas pasuje, czy dodaje nam powagi zero w tym wszystkim spontanicznosci czy takich czystych bezinteresownych uczuc. I ja nie.dziwie sie bo sama mialam okazje doswiadczyc takiej sytuacji.i tez kombinowalam na.wszelkie sposoby jak zrobic by zabolalo, rozkminialam dokladnie jak ty. W zadnym wypadku nie wyrzuguj mu ja tak zrobilam i choc na chwile poczulam ulge i moze mu cos tam w piety poszlo to na ogol zaluje bp tylko pokazalam jak bardzo to.wielki mialo na mnie wplyw i jak wiele dla mnie znaczyl. Ale to dlatego ze peklam po.dlugim czasie ignorowanai( tak.tez myslalam ze tak bedzie najlepiej odejsc z klas itd) no ale u mnie nie sprawdzilo.sie bo po czasie wszystko wybuchlo ze zdwojona sila, a ja zbluzgalam go w zasadzie by sobie pomoc bo bylam juz w koszmarnym stanie. Ale wyrzygalam przynajmniej na swoj sposob nie bylo wyrzutow po prostu konkret zjebka co mtsle w jakis sposb go ruszylo ale mimo wszystko nie polecam tego sposobu. Ja bylam wtedy opetana doslownie i w totalnej.depresji a tu w gre wchodzilo jeszcze co.innego wiec to inna para kaloszy. Ale wracajac..mysle ze najlepszym spsoobem bedzie gdy bedzie go zbywac ze nie masz czasu pomysli po po prostu ze masz go gdzies, ze znudzil xi sie, masz cos lepszego do.roboty albo.kogos lepszego do towarzystwa. Najpierw go zbywaj nie kusisz byc przy tym nie mila nawet ale tez niezbyt przyjacielska w sensie nie pisac odezee sie itd czy oj nie mam czasu dzis ze ci przukrp sama wiesz pewnie o chodzi, milo z dystansem nie masz czasu jestes zajeta. Pozniej po.prostu przestan sie dzywac albo.ucinaj rozmowy odpisuj z opzozniaeniem tak by myslal ze jestes slabo zainteresowana. Tylko pytanie czy on ie nie orientuje i czy tobie to faktyczniebwystarczy. Inny pomysl mozesz napisac do.nieho ze bylo milo dziekujesz za spedzonu czas ale nie chcesz dalej kontynuowac relacji. Ze zdalas sobie sprawe ze jestescie zbyt rozni i szukasz kogos kto cie zainspiruje. Wtedy bez wzgledu na to czy cos.do ciebie czuje n abank poczuje sie urazony tym tesktem i faktem ze to ty go.odrzucasz a przeciez mialo byc na odwrot. Sprobuj wjechac mu jakos na ambiche jeszce pomysle nad tym jak na cos wpadne to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze jestescke zbyy rozni.. powiedz dopiero jak on cie zapyta dlaczego nie chcesz sie spotykac. Oczywiscievon moze przekonuwac coe ze przevoez tez zwiazku nie chce napisz wtedy ze szukasz kogos ale po.prostu widzisz ze miedzy wami nie styka i.gra:D moze tez pisac ze mysli tak samo ale daje sobie glowe uciac ze bedzie go to meczylo.. i koniecznie dopisz ze szukasz kogos inspirujacego , ze chcialabys faceta z pasja np. Albo ze facet musi byc dla xiebiw inspirujacy i meski albo.silny. wtedy on poczuje ze taki nie jeste. Daje slowo ze zalawgisz go na cacy. I dopisz ze mozexie zostac przyjaciolmi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem znasz go troche wiec pomysl co jest jego takim slabym punktem. Mozesz odniesc ske do czegos na punkcie czego ma.kompleksy ale tez niezvyt oczowiscie bo wyjdzie sztucznie. Szykasz faceta z pasja z ambicja jak on zapyta czy on w takim razie taki.dla ciebie nie.jest napisz ze jest owszem ale.nie dla xiebie i na pewno sobie kogos znajdzie dla kogo bedzie inspirujaca meski z ambicja Co myslisz.dobry plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za chaotycznosc ale bardzo poruszylo mnie to bylam niesttey na twoim miejscu wiec doskonale wiem jak to jest, sama kiedys musze wyprbowac moje genialne sposoby:d tylko ze widzisz ja zostalam tak potwornie zraniona ze od dwoch lat nie daje szansy nikomu. Po.prostu nie chce przezywac ponownie tego mma totalna blokade na relacje ..dlatego po prostu w takich sytuacjach czasem dobrze jest odlozyc wszelkie sententy na bok i po prostu nie miec skrupulow. Tak samo czas.chcialab sobie zwrocic godnosc ale wiem ze to nierealne i sama przrde wszystkim na siebie jestem zla ze dalam sie. Wto.wplatac i nie zareagowal tez jak trzeba w pore. U mnie tez tak bylo ze spotkania odbywaly sie w formie randek mialam wrazenie ze zainteresowany jest na powaznie.bo takie sprawial wrazenie u naprawde yak bylo nie ze mi.sie zdawalo. Ale juz nie chce roztrzasac tego po prostu nigdy wiecej nie poczuje sie tak jka.idiotka. niewazne chociaz ty utrzyj nosa temu dupkowi i masz racje ze tyle kobiet cierpi a jemu to wszytsko uchodzi bezkarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jezrli jestes np mocno wrazliwa.i pozniej mozesz miec wyrzuty to po prostu go olej to tez moze go zabolec ale tego w zaden sposob nie uswiadczysz a ci co ci tu radza ze nie.zaboli ze bedzie mial gdzies bo nic dla niego nie znaczysz sami zostali skrzywdzeni albo krzywdza i teraz sie wyzywaja. Takich facetow tym bardziej boli odrzuceni oni sa bardzo przeczuelnie na tym punkcie. Kiedys uslyszalam takie zdanie ze nie ma nic gorszego dla faceta niz uciekajaca przed nimi kobieta i.to taka nawet ktorej sami nie chcieli. I to jest prawda. Ignorancja boli bez wzgledu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz rzucić faceta tak, żeby mu w pięty poszło i martwisz się, że zareaguje fochem ? To chcesz go urazić, czy zdobyć ? Nie opowiadaj mu zmyślonych historii, bo kłamstwo ma krótkie nogi. Wstydu się najesz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi na tobie nie zależy więc żaden sposób zerwania go nie zaboli. Normalnie weź zerwij kontakt i zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę ze najlepszy pomysł to oznajmić mu ze spotykasz się z kimś i na nim chcesz się skupić, więc to koniec waszej znajomości i konsekwentnie sie tego trzymac. To mu wjedzie na ego. Jeśli nadal będzie do Ciebie pisał (a pewnie bedzie, żeby się upewnić czy nie sciemniasz i może jednak się ugniesz- tzn. Będzie Cie sprawdzał) to nic nie odpisujesz i możesz go zablokować wszędzie gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:29 dobry pomysl po ludzku bez udziwnien. Wtedy bedzie sie zastanswial dlaczego wybralas tamtego nie jego, no i spotykalas sie z innym w trakcie waszej relacji auć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz najpierw tak powinnismy przestac sie spotykac Dziekuje za milo spedzony czas ale nie chce dluzej kontynuowac relacji On zapyta czemu? Ty na to poznalam kogos Przerwa I chcialabym skupic sie na nim Wtedy na pewno bedzie mu glupio:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zalezy ale ego zaboli wiem co mowie tym bardziej ze przyzwyczajony jest do ciaglych adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ego, nie mierz kogoś swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnastówe
Niech cię nakryje w łużku z najlepszym kolegom to go zaboli jeszcze jej wejdzie to trzymaj jego penisa w ustach i nawet po wejściu nie przestawaj po wszystkim napisz mu że ma małego wiele mniejszego niż twoi pozostali kochankowie i wg jest beznadziejny w łużku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×