Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na co mi to było

jaki sposob zerwania boli facetów

Polecane posty

Gość na co mi to było
gość 14:59 Sama nie wiem.Sugerujesz na swoim przykładzie że moja bo się ugiełam? Możliwe,tyle tylko że to chyba normalne że jak sie szuka związku bliskości to dajemy się ugiąć,bo akcja sie rozwija inaczej by nie dochodziło do związków.Nie można od razu zakładac że kazdy chce nas wykorzystać,to podchodzi pod paranoje...inna sprawa że życie podsuwa nam różne osoby,sytuacje. Chetnie dowiem się jak to wyglada ze strony właśnie takich meżczyzn,czy nic ich nie rusza rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko Można lubić kogoś płci przeciwnej czuć się świetnie w towarzystwie tej osoby a z nią nie sypiać. Może i on Cię lubi ale dla mnie to od początku wiedział jak cię urobić.Chemia jest świetna jak idzie w parze z uczuciem. To co wy macie jest puste. I nie licz na to że on sobie nagle uświadomi że cię kocha bo nawet jeśli tak zacznie twierdzić to będzie to kłamstwo bo po prostu będzie się bał że straci darmowy sex i nie nic nim nie wstrząśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to było
15: 07 Niestety nie geniuszu dedukcji:) Nie potrafiłabym być z kimś takim w związku już po tym co wiem. Po co ciągle się zastanawiać czy dziś mnie zdradził? Jednak rzeczywiście wspomnienia tych miłych chwil są miłe i bolesne zarazem,i prawda miło by było gdybym to ja uswiadomiła mu że robi nie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze on ma cię całkowicie w pupie, jesteś takim pieskiem który zawsze się będzie cieszył na powrót właściciela, niezależnie czy właściciel go zamknie w piwnicy czy obije kołkiem. Pewnie choduje kilka takich wiernych suczek i jest mu dobrze, brawo dla tego pana. I to jest właśnie karma, mogę się założyć że odrzuciłaś kilku zakochanych "frajerów" bo zasługujesz na kogoś lepszego to masz teraz "badboya"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 07 co ty wiesz o miłości sprowadzasz wszystko do kopułacji. dawanie d... na żądanie to nie jest miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to było
No niestety nic takiego sobie nie przypominam,choć też wierze w karme..może poprzednie wcielenie? ;) sęk w tym że ja juz nie zamierzam być jego suczką,piwnica za ciasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 Brutalnie ale jest w tym sporo racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze tak ułożyłaś sobie świat wtedy może i teraz tylko bez zgody tej drugiej osoby mnie, wbrew zewnętrznego zachowania, jestem czułym, i dla tego, okazywałem to w ten sposób twardy, no ale cóż mimo że mam swoją partnerkę wydrążyła uczucie, przez to nieustanne nawet otwarte uczucia, oddania całego, ale to za długo trwało, będę ją unikał to chora miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie zamierzasz to po prostu zwyczajnie odejdź pisałam Ci tu już że żadna"zemsta" nie zadziała bo on ma to i ciebie gdzieś. Jesteś jedną z wielu. Nad czym Ty się tak zastanawiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to było
Tak też się z tym zgadzam.POWTÓRZE -ja nie zamierzam kontynuować tej relacji.Mam ochotę utrzeć mu nosa ,coś uświadomić.Udało sie mu urobić kilka,,suczek'' co nie znaczy że żadna nie urwie się z łańcucha i nie warknie. widze że rozmowa się rozkręca,poprosze o więcej punktów widzenia (męskim okiem również) Tylko proszę o trzymanie się celu rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wiem ze to Malo prawdopodobne, ale czy on przypadkiem nie ma na imię Marcin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to było
Nie ma :) To jak mamy udawać że wszystko jest w porządku,mamy być towarem jak w markecie? Facet będzie urabiał zwodził a my cichutko bez słowa? Nic takiego typa nie skłoni do rozmyślań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie jestem nim, jak zakończyć krótko tyle w temacie, może jak by to wydrążąne uczucie pociąg łatwo dalej miała by swój cel, ale wy lubicie swoją karme nakarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok mam pomysł chociaż takie zemsty są głupie i dziecinne Masz pewnie zdjęcie jego twarzy zrób kopie podpisz zaraża opryszczkę czy tam inną chorobą weneryczną i rozwieś na mieście albo powysyłaj każdej kobiecie jaką znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej być wulgarny i chamski aby Odrazu to przeciąć tylko że ja taki nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to było
Poza tym jeszcze jedna kwesta mnie zastanawia.Przypuśćmy że zrywam kontakt milczeniem (on nic nie zrozumie w tym ,nie wyciągnie )i pewnego dnia spotykamy sie na ulicy...Mam udawać że go nie znam, zraniona biedna pokrzywdzona uciec bez słowa? O nie! to on się powinien wstydzić,czuć dyskomfort,on jest łotrem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę utrzeć mu nosa ,coś uświadomić buahahahahahahaha, laska naiwna i nie trudna, ale za to z poczuciem misji , taka nasza mała nauczyciela, zamiast zająć sie soba to dalej sie będziesz emocjonalnie piertolić w chorym układzie udajać ze zrywasz, ale tak naprawdę nie chcesz tracic z nim kontaktu stą te gierki,przedłuzanie, wciąganie go tym razem w wyrzuty sumienia itp. chcesz mu dać do zrozumienia o co ci chodzi i zejest nie fairto mu to powiedz, opieprz jak trzeba i zerwij kontakt. Nie wychowuj go, nie zbawiaj swiata, bo szkoda czasu naiwna dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam rozumiem, ale dłuższą przerwa całkowita chyba dobrze zrobi obojga i po prostu tak zrobię, nie widzieć nie słyszeć zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleś się nakręciła... On może i jest łotrem( fajne słowo) ale kurczę przecież Cię siłą do łóżka nie ciągał Swój rozum masz i wiedziałaś czym taka relacja może się skończyć. Moim zdaniem właśnie tak powinnaś zrobić na ulicy jak się spotkacie olać kompletnie. To jego ego ucierpi A on się nie zawstydzi bo on wstydu nie ma a takie zemsty mogą się na Tobie źle obić. Ma przecież jakiś kolegów znajomych i jak się zaczniesz mścić to zaraz pójdzie plotka jaka to łatwa i puszczalska jesteś. A oboje jesteście przecież dorośli i to dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby tak odpisać ,,O dziś moja pora ? Dzięki ale nie skorzystam,pozdrawiam''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wdając się w takie dziecinne gierki możesz sama ucierpieć. Możesz co najwyżej odpisać że dzisiaj nie masz czasu i na kolejne zaczepki nie odpowiadać. Ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mi to było
Gość 15:40 Super moge go opieprzyć jak trzeba żeby nie być,,naiwną dziewuchą'':s podaj propozycje tego opieprzu proszę w takim razie.Tylko bez smetnego biadolenia dobitne mocne fakty jakie uderzą typa.Chyba jesteś facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:40 Super moge go opieprzyć jak trzeba żeby nie być,,naiwną dziewuchą'':s podaj propozycje tego opieprzu proszę w takim razie.Tylko bez smetnego biadolenia dobitne mocne fakty jakie uderzą typa.Chyba jesteś facetem. xxxx jestem kobieta i nie będę za ciebie mowy do dupcyngiera układać, nie jestes chyba tak głupia ze trzeba ci mówić co ci nie pasuje, gdzie był wobec ciebei nie fair i ze z tego powodu nie zyczysz sobie go więcej znać. Przerażasz mnie laska takimi prośbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś chyba bardzo niedojrzała emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co mi to było
Ja nie chce się mścić,nie uważam że jakiś fajny tekst dający do myślenia to zemsta....Nie jestem nakręcona,nie jestem nauczycielką,ale tez uważam że czasem trzeba coś mądrego powiedzieć,nie udawać że nic sie nie stało,nie uciekać.Ja nie jestem obiektywna więc prosze o inny punkt widzenia,inne doswiadczenia i pomysły.Nie jestem typem dziewczyny,która ,,wyrzyga w emocjach''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze tak, udało Ci się, ze skały nie jestem, mimo że na takiego chciałem się wyglądać, tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale opieprzając go publicznie a pewnie autorka tego chce nie ośmieszy jego tylko siebie. Sama chciała wejść taki układ od początku nie była okłamywana. Nie mówię że facet jest fer bo to co robi jest k***wsko świńskie ale autorka jest dorosła ma swój rozum jak chciała wejść w taki układ mogła się nie zakochiwać i sama odejść z honorem jak był na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze tak, udało Ci się, ze skały nie jestem, mimo że na takiego chciałem się wyglądać, tak musi być. nie pisz, to jakieś załosne g...widać ze biedna pierdoła z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miej wyj****e i tyle. Jeśli facet traktował cię jak ****adlo to co ma go niby zabolec? Zastanów się. On też ma wyj****e na ciebie. Mógłbyś puścić jakąś plote tylko co ci to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale opieprzając go publicznie a pewnie autorka tego chce nie ośmieszy jego tylko siebie xxx nie mówię, zępublicznie, to prostackie robić sceny przy ludziach. dorosli ludzie załatwiaja w 4 oczy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×