Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Opiszcie nagie sytuacje

Polecane posty

Gość gość

Opiszcie swoje nagie sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hombre

1. to było w pociągu, miałem kuszetkę na bardzo długiej trasie. wsiadły oprócz tego dwie kobiety (najprawdopodobniej matka z córką) i jakiś facet. facet wysiadł kilkadziesiąt kilometrów wcześniej. miał kuszetkę nade mną, a one obok. rano wykorzystałem sytuację i jak niby jeszcze spały, przebrałem się przy nich w nowe ubrania, do nagości, na stojaka. wiem, że obie patrzyły, ale żadna nie wiedziała, czy ta druga też. 😛 niestety w drugą stronę mnie to nie spotkało i ich tak nie widziałem.

2. prysznice na kampingu. takie odkryte, na świeżym powietrzu i do tego z zimną wodą. może ze 20 osób mogło się tam kąpać. większość w kostiumach, ale dało się zobaczyć to i owo. szczególnie panie przy myciu biustu, ale nie tylko. odważyłem się tylko zsunąć na chwilę kąpielówki do kolan naprzeciwko jakiejś kobiety. niby nic, ale taka ciekawostka.

3. w wakacje czasami śpię nago i jak się narąbałem, spałem tak jednym w pokoju z kuzynką. rano na bank widziała wszystko, ale wyszła, zanim się na dobre ocknąłem.

4. rzeczona kuzynka nie wstydziła się nagości dosyć długo, ale tak na działce, plaży albo po domu, jak się kąpała - w pewnym momencie miała już piersi, ale rodzice ją odpowiednio zgasili i trochę się ogarnęła. nie należy do wstydliwych osób, ale nie stała się naturystką  i nie była ekshibicjonistką, to nie było prowokacyjne, tylko takie po prostu.

więcej grzechów nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie mojej nagiej sytuacji było lato gorąco w ja zapomniałem majtek nad PUBNE jezii mama mówi wykomp się nago w ja na to że nie potem jednak się rozebrałem i weszłam do wody potem moja siostra miała pilnowam moich ubrań ale zamiast tego wzięła i wypłukała w toi toi no i miałem dzielić ręcznik z siostrą i ona wzięła ręcznik i schowała do plecaka potem moja koleżanka ze szkoły przyszła i mówi wyjdź z wody ja ze nie potem się kapneła że jestem nagi i powiedziała wyjdź nie bende się śmiała a ona udawała że robi delfin a robiła mi zdjęcia i rozesłała je po całej szkl?e od tej pory nie noszę w dni wf majtek bo nie muszę jak i tak cała szkoła mnie widziała nago wienc do przebierania mi nie są potrzebne 2 .byłem w szkole i zrobiłam kupę w majtki nie chciałem się przyznać wienc poedłem do WC na lekcji i się rozebrałam do naga Juz na korytarzu i zadzwonił dzwonek i cała szkoła robiła mi nagi zdjęcia na początku się wstydziłem ale potem pozowałem nago a ktoś szkół wyzucił moje ciuchy przez okno a zapomniałam zapasowych ciuchów wiencnreszte dnia spędziłam nago 3. Byłem na basenie i majty mi się obluzowała i spadły mi i takie 3 dziewczyny Kasia Krysia i Kinga wzięły je jak byli dorośli i jak kasia mi podawała to Krysia i Kinga wzięły mnie za rękę i cała grupa basenowa mnie widziała i jeszcze 3 grupy a te grupy nawet ta moja to nie jest szkolny klub i byłam akurat w takim rozkroku jak mnie wzięły i wszyscy widzieli mnie nago no i teraz to jest gdzieś w internecie chyba 😞 plusy są takie że już się nie wstydzę 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze moja taka sytuacja nie jest taka warta uwagi ale swego czasu miałem taką trochę krępująca sytuację  mianowicie  mamy wspólna łazienkę na korytarzu  więc późno w nocy z mamą postanowiliśmy się wykąpać bo o tej porze nikogo nie ma. .Wiec  postanowiliśmy pójść do łazienki Gdy się rozebraliśmy a  ja lałem wodę do wanny w tym momencie do łazienki weszła sąsiadka która też chciała się wykąpać i była  gola .Ja schowałem się za mamę a mama i ona przez chwile chciały się czymś zakryć ale po chwili odposcily i zaczęły się śmiać Mnie kazały wskoczyc do wanny a one zacze zaczęły o czymś rozmawiać śmiać się i jakoś tej krępującej i nagiej sytuacji nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę do sauny ,a tam niektórzy siedzą owinięci w ręcznik ,a niektórzy nago na ręczniku.Ide potem do jakuzzi a tam wszyscy nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×