Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmisula

Czy też wstydzicie się wyglądu swoich wagin typu motylek

Polecane posty

Gość gość
Twojemu facetowi się podoba więc jakie ma znacznie co o niej sądzą obce chłopy (ktorzy byle gownem się podniecaja bo tak mają nasrane pod kopułą)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I słusznie a czego tu się wstydzić dla mnie normalna kobieta a takich zdjęć jest do wyboru do koloru .Plus dla ciebie za normalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obstawiam że młodą kobietą jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisula
Nie chodziło mi o to że mają oceniać mnie mężczyźni. Pytanie było głównie do kobiet które tez maja kompleksy z powodu ci.ki motylka. Do gościa wyżej: mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisula
Zdjęć w linkach które wstawiłam już nie ma, tak więc dziękuję za opinie. Muszę moja mysze zaakceptować taka jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaniaxvc
Tak, fajnie jest pisać o takich sprawach, szkoda tylko że piszący tu nie mają takich problemów, ja mam, zawsze przed stosunkiem muszę je rozchylać i nawilżać lubrykantem żeby żeby nie wciągnęły się do środka jak partner będzie wkładał penisa, przy grubym to już jest spory problem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna dziewczyna na poziomie nawet anonimowo nie ma potrzeby wystawiania swojej ciiipy na forum publicznym pod ocenę, zenujaca jesteś dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaniaxvc
Ja myślę że tu nie chodzi o ocenę tylko o poruszenie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę że tu nie chodzi o ocenę tylko o poruszenie problemu. serio , bez zdjęcia nie dała rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, gdzie jest ten motylek ? Czemu usunęłaś ? Kocham motylki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaniaxvc
Tam nie ma zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj głupich wypowiedzi.Uważam,że jesteś normalną kobietą.Niestety w Polsce mamy zaścianek a akceptacja nagości jest u nas daleko zapuszczona Ludzie nadal twierdzą,że to tabu i coś nienormalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam raczej male wargi, taką typową, klasyczną bułeczkę i mi sie to podoba, motylka bym raczej nie chciala miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miej w tyłku to gadanie jest ok na forum zawsze znajdzie się krytyka którą trzeba sobie ignorować pytanie po co te osoby otwierają te linki jak są takie pruderyjne i anty dla mnie możesz tu wstawiać co ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż się od tyłu bo z przodu ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika3535
Jak facet pokazuje fiuta to ok ale jak kobieta pokaże tyłek lub piczke to robi się hejt i wyzywa jesteście podli i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma nic wspólnego z zaściankiem, po prostu pewni ludzie powiązani z gabinetami tzw. chirurgii kosmetycznej nakręcają histerię bo zależy im na klientkach które będą chciały się poddać całkowicie zbędnej korekcie warg sromowych. Dlatego lansuje się "bułę" jako wzorzec idealny ("korekta" w odwrotną stronę, z buły na motylka, byłaby chyba dla chirurga znacznie trudniejsza). Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o hajs 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj troli jesteś normalną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury gadasz nikt tu niczego nie promuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisula
A czy ja z zachwytem wstawiłam tu zdjecie jak wyglada moja ci.pka? Napisalam wyraznie ze wstydze sie swoich warg ktore sa asymetryczne. Nawet nie pomyslalam ze ktos moglby sie nia podniecac bo nie jest idealna. Nie wiem skad ten hejt. Tu nie miala byc ocena, tylko poruszylam swoj kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dojrzały facet
Twoja cіpeczka jest całkowicie w normie i z pewnością każdy facet, któremu pozwolisz się nią cieszyć, będzie zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisula
A że napisałam że partnerowi sie podoba bo tak gada. Ale nie dawno jak mialam jego tel i chcialam cos przejzec w necie to widzialam w historii ze spogladal na ci.pki w roznym wieku jakby porownywal czy cos. Dlatego zapalila mi sie czerwona lampka że może fktycznie cos ze mną nie tak pozno zaczal stosunek z poprzednia kobieta i wiem ze tylko raz mieli sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedzi facetów jak ten na górze to porażka. Cipeczka, fajnie ci jak się tak jaraja wiesniaki? Kobiety już Ci napisaly że nie masz żadnego problemu. Drogę do labioplastyki masz otwarta jeśli cię to tak męczy. Co tu jeszcze można wałkowac w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bułeczke i faktycznie uważam, ze motylko trochę gorzej wyglądają, ale myslę, ze jesli generalnie jestes ladną kobieta to nie ma to az tak wielkiego znaczenia. Bo jesli cala sie podobasz facetowi to o ile nie masz jakichs wielkich tych warg to i tak powinnas go podniecac. Ja cala jestem ladna kobieta, ale mam stopy, ktore nie są idealne, choc są w rozmiarze 37 i zadbane to mam delikatne haluksy i drugi palec jest dlugosc***alucha. Ale trudno, pogodzilam sie z tym ,ze akurat ta częśc mojego ciala nie jest idealna, nawet trafilam kiedys na faceta, ktorego podniecalo jak mi robil masaz stop, wiec są jakie są :P Ty też zaakceptuj swoja cipkę, najważniejsza jest ladna buzia, figura, piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo dla autorki.A swoją drogą jest bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie ma zdjec, skad wiesz, ze jest ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zdążyłem wejśc jak były i tylko trole albo społeczeństwo gejowskie napisze że to chore.Dla normalnych ludzi jest to normale zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj je z powrotem, tez chce zobaczyć ślicznego motyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne zachowanie to jest dla takich jak ty. Społeczeństwo debilnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej ten śmieszny hejt jesteś sobą i już cię lubię nigdy nie bierz do siebie tego co piszą tu jacyć zakompleksieni i zaszyci w swoim dziwnym świecie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×