Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podoba wam się imię Laura?

Polecane posty

Gość gość

Za dwa miesiące zostane mamą i nie mam pojęcia jak dać córce na imię, może Laura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura ladnie tylko bez tego idiotycznego "Laurka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam corke Laure ale troche zaluje bo teraz mnostwo Laur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie chciałabym żeby imię było aż tak popularne, sama osobiście nie znam żadnej Laury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam 3 laury i wszystkie to strasznie rozwydrzone dzieciaki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie neutralne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Laure,przedszkolanki mowia,ze zadnej Laury u nich nie bylo odkad one pracuja tam a jest to juz ponad 20 lat. Ja mowie do swojej Laurka uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba bo jest takieeee......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w końcu widze tu jakieś normalne imię. śmiało tak daj na imię córce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice dali mi na imię Laura 25 lat temu. Nie miałam z tym imieniem żadnych problemów, ale go nie lubię, jest po prostu okropne, brzmi jak łamaniec językowy, a już zdrobnienia Laurka, Laurcia są nie do przyjęcia. Zaraz po osiągnięciu pełnoletności zmieniłam imię na Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.w. Też bym zmieniła. Jedno z najbrzydszych imion. Do tego infantylnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz bardzo popularne, ale ładne imię. W mojej klasie były po 2-3 Natalie,Kasie, Piotrków, ale zawsze jest jakaś moda na imiona. Znam jednego Antoniego, 80letni pan, a teraz wróciły te imiona Antoni, Franciszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f
Też mi się podobało, moja córka została Laurą. Niestety ma wadę wymowy, nie wypowiada dobrze R. Wiem, że się nie lubi przedstawiać. Może lepiej gdyby została zwykłą Anią. Dziś żałuję że dostała takie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się to imię nie podoba, nigdy mi się nie podobało i nie rozumiem teraz tego szału na to imię, bo wydaje mi się, że obecnie imię Laura jest dość popularne. Dla mnie jest twarde, brzydko brzmi i w ogóle to dla mnie imię jakies takie jak z innej epoki, jakiejś pensji dla panienek czy coś w tym rodzaju. Na tej samej półce stawiam imię Amelia, obydwa według mnie są paskudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura może być, lepsze niż Amanda Nikola czy Kornelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się podobało, moja córka została Laurą. Niestety ma wadę wymowy, nie wypowiada dobrze R. Wiem, że się nie lubi przedstawiać. Może lepiej gdyby została zwykłą Anią. Dziś żałuję że dostała takie imię. x też nie umiałam wymawiać R, a miałam właśnie z tą literką. Logopeda pomógł więc twoje córce na pewno też pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno z moich ulubionych imion, ostatnio zrobiło się popularne, w moim otoczenie pełno Laur, ale imię piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie... jak jakaś Laurka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rodzinie mamy małą Laurę i u znajomej również Laura. Mi się to imię nie podoba . Poza tym jest teraz bardzo popularne. Większość naszej rodziny nie lubi tego imienia i do siostrzenicy zwraca sie inaczej, byle tylko nie łamać sobie jezyka na tym imieniu. Zrobnienia od tego imienia są jakieś dziwne Laurka, Laurunia... I tak jak ktoś już tu wcześniej wspomniał, to rzeczywiście te dwie Laury które znam są bardzo rozpuszczone i mają się za najwspanialsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie .....tak szczerze to tu na kafe często jest temat jakie imie i powiem wam ze to tylko my dorośli mamy z tym problem.Znajomi dali synowi na imie Emanuel i wszyscy w kolo ,ze jak ?jak to zdrobnić itp....ostatnio byliśmy z nimi na urlopie i nasze dzieci się razem bawily i dla nich to było oczywiste ,ze to mały Emanuelek .Mysle ze my dorośli sami robimy sobie najwięcej stresu i problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ładne gość 2017.12.15 Najważniejsze, że Tobie się podoba to imię.Co z tego, ze popularne. Zawsze w każdym okresie były są i będą jakieś imiona popularne. Dla przykładu w latach osiemdziesiątych Katarzyna, Anna, Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się nie mówi Laurka to wtedy ładne. Laurka brzmi koszmarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chciałam dać mojej 2-latce Laura, ale mąż się nie zgodził i Laura jest na drugie imię, uważam, ze jest to piękne międzynarodowe imię (w każdym kraju pisane tak samo), bez znaków diakrytycznych i nie będzie miała problemów mieszkając gdzie zechce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można mówić laurka, jak jakiś przedmiot? Może lepiej torebka, skakanka albo kaszanka? Laurka brzmi po prostu głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak takie imie można zdrabniac poza Laurka?Tak to nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura zdecydowanie lepsze niz Milenka,Kornelia Nina ...najpiękniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie nie podoba ani Laura ani Kornelia ani. Milenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×