Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość samantape

Dentysta Kraków weekendy

Polecane posty

Gość samantape

Czy ktoś może polecic mi dobrego dentyste w Krakowie? Najlepiej gdzies na Prądniku i super jakby przyjmował w weekendy bo ja jestem kobieta pracująca od świtu do nocy. Ogólnie to troche za rzadko bywam u dentysty dlatego mimo że już 5 lat mieszkam w Krk to nie mam nikogo sprawdzonego a postanowiłam że czas zapisać sie na kontrole. Nic mnie niby nie boli ale licho nie śpi. To jak, dacie jakies namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nila Dent kolo szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanczenalodzie
Tez mi sie pasuje wybrac, chyba juz dobre 3 lata jak nie byłam na kontroli, zawsze cos wazniejszego jest do załatwienia i spycha sie tego dentyste na drugi plan zwłaszcza ze wizyta do najprzyjemniejszych nie nalezy. Mam ochote zmienic swojego dentyste bo ma takie podejscie jakby był wiecznie zmęczony i pacjenci mu przeszkadzali, takze jak kogos polecicie to tez moze skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agmadent
Wizyty kontrolne u stomatologa są nieodzowne, aby chronić zęby przed próchnicą. Błędem jest czekanie na ból i dopiero wtedy korzystanie z usług dentystycznych. Bardzo dobrze, że nareszcie podjęli Państwo decyzję o skontrolowaniu stanu jamy ustnej. Zapraszamy do Studia Stomatologicznego Agmadent przy ulicy Dobrego Pasterza. Oferujemy kompleksowy program profilaktyczny, który prezentujemy na naszej stronie internetowej: http://agmadent.pl/oferta/profilaktyka-stomatologiczna. Można tam znaleźć informacje na temat przeprowadzanych u nas zabiegów profilaktycznych, a w razie pytań skontaktować się lub po prostu nas odwiedzić. Przyjmujemy także w soboty w godzinach 8:00-14:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanczenalodzie
o ja cie, cała lista tych zabiegów a ja bym tylko chciała żeby mi ktoś popatrzył i powiedział: wszytsko ok, zeby zdrowe, zapraszamy za 3 lata :p a na serio to nie wiem od czego miałabym zacząć tą profilaktyke: czyścic zeby chyba umiem, nawet mam szczoteczke elektryczną, lakowanie to chyba dla dzieci… reszty nie znam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agmadent
Wizyty kontrolne powinny odbywać się co 6 do 12 miesięcy. Profilaktyka stomatologiczna rozpoczyna się od prawidłowej higieny jamy ustnej, ale absolutnie na niej się nie kończy. Co pół roku dobrze jest poddawać się zabiegowi skalingu, czyli profesjonalnemu oczyszczaniu kamienia nazębnego, niekiedy zalecane jest również piaskowanie, usuwające osad i przebarwienia z powierzchni zębów. Lakowanie słusznie kojarzy się Pani z zabiegiem dziecięcym, jednak zdarzają się sytuacje, gdy polecane jest dorosłym - na przykład na zębach mądrości w celu zapobiegania próchnicy. Odpowiednie zabiegi profilaktyczne dobrane do potrzeb pacjenta zaleca lekarz podczas wizyty w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety sporo dobrych gabinetów w soboty nie przyjmuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scandinavian Clinic jest otwarte w soboty, łatwo się dostac bo to w centrum, plac szczepański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj w Lux Med tam mają kompleksową opiekę stomatologiczną w ramach pakietu Komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolona z opieki stomatologicznej u dr Cichonia. Mam swojego dentystę, chodzę bez problemu i stresu. no i wiem ze jestem w dobrych rękach siedząc na fotelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i słusznie - tez u niego robiłam zęby i jestem bardzo zadowolona z opieki i rezultatu! bardzo dobrze i dokładnie także nie zamierzam zmieniać nic w opiece stomatologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie gabinety Lux Med. Ja jestem bardzo zadowolona z opieki stomatologicznej jaką oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×