Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Są takie kobiety, są ...

Polecane posty

Gość gość

Widziałem w pracy wczoraj i dziś pewną kobietę (klientkę), piękna kobieta. Ale co najbardziej mnie zaintrygowało to jej oczy, są bardzo piękne, ale głównie chodzi o jej spojrzenie. Kilka razy patrzyliśmy sobie w oczy podczas rozmowy i ona ma takie głębokie, śmiałe, mocno energetyczne spojrzenie, czułem jakby przeszywała mnie wzrokiem. Niemal czułem jej świdrujące spojrzenie w kroczu. Zdarzyło się komuś spotkać takie spojrzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się zdarzyło. A jaki ma kolor oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mi się zdarzyło. A jaki ma kolor oczu?" Cholera, zabij mnie. Nie pamiętam, za krótko to było. Jutro może znów będę ją widział. Zdaje się, że ciemno zielone, albo brązowe. Takie ładne duże. Włosy czarne, to pamiętam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha ta moja miała takie ciemno brązowe ale była farbowana blondynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio c***atrzyła na krocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Serio c***atrzyła na krocze?" xxx Nie, w oczy mi patrzyła, ale tak głęboko, że czułem to niemal aż w kroczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co spusciles się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale później wieczorem w domu myśląc o niej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co miałem biedny zrobić, z takim ciśnieniem bym nie zasnął :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiety przy których się wymięka, mają coś w sobie, oddziaływają, może to feromony czy coś innego ale fakt że uaktywniają w nas zwierzęce instynkty, emanują erotyką, przyciągają - i w cale nie muszą być piękne i super ubrane, mają to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie dziwne jest to, że nie przyglądałem się jej figurze (czyli to co faceta pociąga, tyłek, biodra, piersi). Pamiętam tylko to ładne spojrzenie i twarz, taka śmiejąca się jakby całą sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie jeszcze myślę, że takim spojrzeniem to ona by mogła każdego uwieść. Rzadko kiedy widuje takie kobiety, najczęściej ich spojrzenia są jakieś miałkie, nijakie, puste, znudzone, wredne, szydercze, narcystyczne. A ona miała takie inne, przenikliwe, a zarazem uwodzicielskie, dobrotliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta moja też takie miała i ostatecznie bardzo mnie zraniła więc uważaj, łatwo się zakochasz a potem problemy same z taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje że tak na nas patrzy ktoś komu sie podobamy, jak mi się ktoś podoba to też mam inne spojrzenie skąd o tym wiem? Czuje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia powiem, moja żona jak zaczęliśmy uprawiać sex grupowy i gdy się rozkręciła też tak działała na facetów. Oglądali się za nią na ulicy, zagadywali ja też ciągle miałem na nią ochotę. Jakieś niewidzialne sygnały sexualnych, jak suka w cieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ta moja też takie miała i ostatecznie bardzo mnie zraniła więc uważaj, łatwo się zakochasz a potem problemy same z taką." xxx Nie no nic z tego nie będzie, ale zaintrygowało mnie to, bo to przyjemne uczucie było, bardzo usmiech.gif "Mi się wydaje że tak na nas patrzy ktoś komu sie podobamy, jak mi się ktoś podoba to też mam inne spojrzenie skąd o tym wiem? Czuje to." xxx Właśnie nie wiem czy tylko do mnie takie spojrzenie robiła (akurat mnie dziękowała za usługę, którą dla niej robiłem), wydaje mi się, że takie sympatyczne miała do każdego rozmówcy, to też rzadka cecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nic masz żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:43 Właśnie nie Są takie osoby które mają seksapil i urok wrodzony,one się spojrza w przelocie na coś A inni będą za nimi szaleć. Bo mają taki w sobie czar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Dlaczego nic masz żonę?" xxx Jestem wolny jak ptak. Ona prawdopodobnie ma męża. Raz była z córką (na oko 12-15 letnią), więc kobieta pod mój wiek by podpadała. No ale jak mówię zapewne mężatka więc nawet nie myślę nic w tym kierunku robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze warto próbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:53 Być może ale w moim przypadku ona patrzyła tak tylko na mnie, widzieliśmy się na co dzień i mieliśmy kontakt z różnymi osobami, obserwowałem ją i do innych takich oczu nie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "zawsze warto próbować" Nie kuś! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na osiedlu też jest taka kobieta. Robi zakupy u mnie w sklepie. Ma czarne wlosy, piękną figurę, jest bardzo atrakcyjna. Pierwsze co zauważyłem to były oczy i ten wzrok. Ale tez ma męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach by było mieć taką za żonę, nie wytrzymał bym nerwowo, że na innych też tak działa jej spojrzenie. Dziś jak była u mnie w pracy zamówić usługę to pytam się jej: na kiedy to potrzebne? A ona , że na już i znów to spojrzenie przenikliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spojrzenie nie jest cieple raczej dzikie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś czuje, że jeśli chodzi o barabara z taką bruneteczką to by była naprawdę ostra jazda bez trzymanki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "To spojrzenie nie jest cieple raczej dzikie." xxx Ojej, jak pisałem nie do końca takie jak na fotce. Uśmiechnięta była cała buzia i oczy też się śmiały, tu twarzy nie widać całej. Ale jakieś podobieństwo jest, jeśli chodzi o przenikliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak i to całkiem niedawno, gdy patrzyłam w Jego oczy, wydawało mi się, że czyta w moich myślach i przenika do duszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×