Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Są takie kobiety, są ...

Polecane posty

Gość gość
gość dziś "Miałam tak i to całkiem niedawno, gdy patrzyłam w Jego oczy, wydawało mi się, że czyta w moich myślach i przenika do duszy...." xxx No i też właśnie odniosłem podobne wrażenie, że czyta we mnie, że wchodzi we mnie wzrokiem, aż mi się przyjemnie zrobiło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam ładne oczy jak sobie pomaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups ach te moje oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne oczy to jedno, a charakter spojrzenia to drugie. Ona miała jedno i drugie ładne. Jak patrzy to nie zadziera nosa do góry tylko tak lekko pochyla czoło jak ta z tej pierwszej fotki, taka lekka dzikość spojrzenia jest wyczuwalna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o makijaż. Ha ha Wszystkie by chciały ale nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tez mam ładne oczy jak sobie pomaluje gość dziś Ups ach te moje oczy xxx Pokarzcie swoje oczęta, sprawdzimy co w nich wyczytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Tu nie chodzi o makijaż. Ha ha Wszystkie by chciały ale nie da się." Otóż to, tamta to jakby dłużej popatrzyła się w moje oczy to do wzwodu bez problemu by mnie doprowadziła samym tylko spojrzeniem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma takie ciepłe spojrzenie jakby chciał mnie ogrzać wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ona też coś zauważyła w moich oczach. Kiedyś matka mi opowiadała, że jej sąsiadka (kobieta w podeszłym wieku około 80 lat) powiedziała jej: pani syn ma bardzo ładne oczy :-) A ona była kiedyś nauczycielką więc masęludzi widziała w życiu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma bardzo ładne oczy i jego syn ma chyba po nim takie spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pierwszym razie nikt nie będzie z nikogo czytal jak sie dłużej znaja i podobaja ale tu to tylko bzdury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spojrzenie mozna wytrenowac zwłaszcza to uwodzicielskie wiele kobiet stosuje ten trik, jak ją wk****isz to wtedy dopiero na ciepbie popatrzy jak żmija, wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty milusio słodkim głosie jak jestes wkurzony to nadal.masz ciepłe spojrzenie i milusi głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że można wytrenować uwodzicielskie spojrzenia, a kobiety są mistrzyniami w tym. Tym niemniej założyłem ten wątek bo takie spojrzenie nie co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...nie co dzień się widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że zauroczyłeś się w niej i dlatego. Ja znam go dłużej i jego spojrzenie nadal przenika że ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem anty seksowna, mimo że niebrzydka i zgrabna, to nie umiem w żadnym stopniu uwieść faceta, śmieszą mnie te gierki, sztuczki, dłuższe spojrzenia, opuszczanie głowy i patrzenie na mężczyzn jak mała dziewczynka. Jesteście mocno naiwni i tak łatwo wami manipulować, a potem płacz i zgrzytanie zębów że ten anioł okazał się potworkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Ja jestem anty seksowna, mimo że niebrzydka i zgrabna, to nie umiem w żadnym stopniu uwieść faceta, śmieszą mnie te gierki, sztuczki, dłuższe spojrzenia, opuszczanie głowy i patrzenie na mężczyzn jak mała dziewczynka. Jesteście mocno naiwni i tak łatwo wami manipulować, a potem płacz i zgrzytanie zębów że ten anioł okazał się potworkiem." xxx Ależ ja jestem daleki od desperackiego rzucenia się na nią. Za długo żyje na świecie by na takie gierki się nabrać. Wiem, że to może być manipulacja. Założyłem wątek, żeby pokazać jak skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz autorze , ja tak się na niego patrzyłam, żeby wzrokiem powiedzieć mu co czuję, ale chyba się nie zorientował ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie .Budzą strach i pożądanie podobno.I też się na mnie gałka faceci i lecą jach pszczoły do miodu.Byłam raz w sklepie,i rozgladalam się za jabłkami, facet stał na przeciw dość daleko i trafiłam na jego wzrok,gapił się centralnie w oczy i przytrzymywal spojrzenie.Dla mnie to było zwykle dostrzeżenie ,widzenie czlowieka.A on coś opacznie zrozumiał i posłał kumpla po mój numer.Niestety Nie rozdaje numerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czujesz się winny za to, że okazujesz jej czulosc, tkliwośc i milosc, bo pragniesz tego, dlatego obwiniasz ja o manipulacje, gdy jest jej przykro jak potem zachowujesz się jakby nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Wiesz autorze , ja tak się na niego patrzyłam, żeby wzrokiem powiedzieć mu co czuję, ale chyba się nie zorientował ..smutas.gif" xxxx Bywa i tak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zorientowalem i też tak patrzylem ale ona miała gacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.53 i też jemu niedawno dziękowałam za usługę.. i miałam nadzieję, że tym spojrzeniem powiem mu wszystko, ale myliłam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "20.53 i też jemu niedawno dziękowałam za usługę.. i miałam nadzieję, że tym spojrzeniem powiem mu wszystko, ale myliłam się smutas.gif" xxx Hehehe chcesz mnie wkręcić? :-D Świat nie jest aż tak mały, żeby to był taki traf. Za stary jestem na to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie chcę Cię wkręcić. Serio, miałam taką sytuację nawet zdradzę szczegół- w tym tygodniu, ale widać moje oczka nie zrobiły na nim takiego wrażenia, bo nie zrobił z tym nic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powiedz jeszcze co to za usługa była tak dla podkręcenia atmosfery :-) Albo jakiego koloru to było? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usługi już nie zdradzę. A co do koloru to o kolor czego chodzi? bo "moja" usługa jest bez kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy przezroczysta usługa? ;-) Nie to nie moja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×