Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Są takie kobiety, są ...

Polecane posty

Gość gość
No widzisz, czyli zbieg okoliczności, ale nie to. Dużo jest takich sytuacji i on pewnie na co dzień spotyka się często z takim spojrzeniem kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką kobietę (zameżna niestety) która ma taki urok w spojrzeniu Coś przez co zglupialem.Mówiłem jej to nawet.Gdy ona wchodzi do panu,nie ma osoby która by ją nie sledzila wzrokiem.Ma jakiś magnes.Może to dlatego że jest i mega piękna, i ma niezwykłą osobowość. Przenika ją jakaś mądrość..spokój. .jest zasadnicza.To nie taki klon pustych lal.Nie jest wylewna,i nikt procz kogo kocha nie ma u niej szans,od razu stawia jasno sprawe ze maja sie trzymac od niej z daleka.Może tak to jara całe miasto że nikt nie może jej mieć, gdy inne samewyskakują do wyra.Przy niej Angelina Jolie to nic.Takiej osoby tu już nie będzie. Serio..to jak ludzie się za nią odwracają I szepcza jaka jest piękna. ..no szok Nie można się napatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecenie na spojrzenie to lecenie na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie już z tymi spojrzeniami bo mi przypominacie o kimś o kim ciężko mi zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:33 a coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ,dość powiedziałem. Nie ma poprostu osoby ,która nie zapyta kim ona jest.Mogłaby mieć każdego. . Ale to taki typ że kocha raz.Choć próbowałem ,nie udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że takie spojrzenie może być w dwóch przypadkach (nie licząc oczywiście manipulacji i celowych trików w celu uwodzenia) 1. Wtedy kiedy ktoś się podoba i ta osoba jest w jakiś sposób zauroczona. Patrzy wówczas tak tylko na tę jedną osobę. 2. Może to też być spojrzenie osoby, bardzo pozytywnie nastawionej do ludzi, dla której każdy człowiek jest indywidualnie ważny. Taka osoba jakby przekazuje innym dobrą energię, bo jej pozytywne nastawienie nie jest udawane "z grzeczności" tylko szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lecenie na spojrzenie to lecenie na wygląd. xxxxx Nie zgodze się z tą tezą. Oczy to zwierciadło duszy. To coś więcej niż kawałek tkanki żywej. To nie to samo co dupa, cycki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:19 dokładnie. 2 Ona taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×