Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierogi

Polecane posty

Gość gość

Czy ciasto na pierogi zawsze jest twarde i gowniano się je walkuje czy jestem beztalneciem pierogowym? Zawsze wychodzi mi sztywne jak masa solna a robiłam z różnych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przepisów? Chyba żartujesz. Spróbuj tego :mąka, trochę soli, gorąca woda. Nie ma szans żeby nie wyszło mięciutkie i delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam plus oleju trochę. I wyszło bardzo twarde. Poprzednio bez oleju i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat od niedawna jestem bezglutenowcem. Robię pierogi z mąki ryżowej i ziemniaczanej. W konsystencji ciasto jest takie same jak z mąki pszennej, ale za to wspaniale się rozwałkowuje. Jest dużo łatwiejsze (w obróbce) niż tradycyjne. Robię je dla całej rodziny - wszystkim smakuje i nikt nie widzi różnicy w smaku. Naprawdę polecam http://4lady.pl/idealne-pierogi-bezglutenowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnego oleju. Tylko gorąca woda, mąka i sól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie są wasze pomysły na farsz do pierogów? Ja odkryłam niedawno gotowca, pieczarkowy farsz domowy Ole, ale chętnie zainspiruję się Waszymi wpisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też pierogi średnio wychodziły. Ostatnio trafiłam na restaurację www.pierogarnialublin.pl w Lublinie. Oferują tam przepyszne pierogi. Jeżeli mieszkacie w tym mieście to musicie spróbować ich wyrobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama daje: mąka, jajko całe, woda i wychodzi super miękkie ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×