Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po 30 stce nie ma sensu juz szukac milosci.

Polecane posty

Gość gość

I tak facet znajdzie sobie mlodsza a 30stke bedzie tylko dupczyl. Prawda jest taka, ze w tym wieku kobiety juz nie pociagaja mezczyzn i takiej kobiety juz facet kochal szczerze nie bedzie. 20stka zawsze sie znajdzie co mu zawroci w glowie ... potwierdzone tysiacami zdrad przez facetow. Takze szanujmy sie:), nie przystoi kobiecie w tym wieku byc desperatka latajaca za facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 30 połózcie sie kobiety do trumny bo macie juz siwe wlosy jestescie otłuszczone i macie siwe wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w oczach facetow na pewno🖐️ dlatego olac was trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
No popatrz to ja chyba jako dinozaur jakiś się uchowałem. Chciałbym z jakąś sympatyczną i szczerą 30tką stworzyć udany związek. 20tki bym na pewno nie chciał bo wiem, że to głupie dzieci jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
Nie ma w tym nic śmiesznego. Ale miło zawsze komuś poprawić humor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest śmieszne w tych tematach. Jakby miłość była dana jedynie malolatom. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
Dlaczego tylko małolatom? Ja bym bardzo chciał odwzajemnionej miłości. Myślisz, ze to niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestesm 40+ i jak najbardziej liczę, ze jeszcze mnie ktos cos zachwyci w zyciu i przyprawi o drzenie serca. Nie porzucam nadziei bynajmniej. Faceci sa różni i nie nalezy nikogo etykietyzowac. Kobiety tez sa rozne, bywa tak ze te w dojrzalym wieku tez mają wiele do zaoferowania. Ja bardzo cieszę sie ze jestem coraz mocniej posunięta w wieku bo emocjonalnie bardzo dojrzalam, nabralam zdrowego dystansu do wielu spraw co raczej trudne jest do osiagniecia w mlodym wieku. A najbardziej seksualnym organem jest mózg i o niego nalezy dbac by nie psuc sobie emocji byle bzdurami. Czego Wam życze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zadnym wieku nie ma sensu SZUKAC milosci. Za to w kazdym wieku ma sens poznawanie nowych ludzi,tworzenie relacji,rozwijanie sie. Jak komus jest pisana milosc to i tak predzej czy pozniej bedzie w szczesliwym zwiazku. Watpie jednak aby przytrafilo sie to komus,kto nie obcuje z ludzmi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
Musi być szczęśliwy traf, taki, żeby znaleźć się we właściwym miejscu o właściwej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak sądzę. Szukanie zawsze kończy się źle. Jeśli coś ma się stać to się stanie, po prostu. I tak jest. A jak ma się nie stać to się nie stanie choćby skały sraly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
Z tym, że jest jeszcze jeden psikus od losu, że wiele razy takie szanse przechodzą nam koło nosa, a my ich nie widzimy, albo nie wierzymy, że to coś dobrego dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
Potrzeba dwojga dojrzałych umysłowo i emocjonalnie osób by to się udało. Przynajmniej mam taką osobistą teorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse szansami ale co masz dostać albo czego nie dostać to nawet jeśli z niej skorzystasz nie dostaniesz końcowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
@gość dziś Szanse szansami ale co masz dostać albo czego nie dostać to nawet jeśli z niej skorzystasz nie dostaniesz końcowo. X Albo tak, albo i nie. Jak nie próbujemy to się nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się wie że na coś się nie ma szans to sie nie próbuje bo to strata czasu i energii a koniec i tak oczywisty. Są ludzie którzy wiedzą. Dlatego niewiedza jest zbawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
I dlatego tak będziemy marudzili do końca swych zasranych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wieku 37 lat znalazłam miłość, wiec.... życzę Wam tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
A można wiedzieć w jaki sposób znalazłaś? W realu, w necie, szukałaś aktywnie, czy przez przypadek się trafiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie marudzę. Nie widzę sensu żeby marudzić bo efekt końcowy i tak jest identyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
No poziom wiary w tej kwestii jest u Ciebie podobny do mojego. Z tym, że czasem lubię pomarudzić o tym, a czasem zapomnieć się w czymś innym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko miłość
W każdym wieku można znaleźć miłość. Trzeba dać coś od siebie aby w zamian otrzymać duźo więcej. Sá ludzie którzy są w nieszczęśliwych związkach aż po grób bo tak im wygodnie. Osobiście nie dla mnie takie źycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Ale pierd/olicie. Oczywiscie nie ma sensu szukac milosci jak p.o. 30stce dalej jest sie nieogarnietym czy 'przegrywem' bo wchodzac w zwiazek nie majac nic do zaoferowania mozna co najwyzej byc bledem zyciowym dla drugiej osoby I kula u nogi. To sie tyczy I kobiet I mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam bardzo aktywnie i po półtora roku szukania znalazłam w necie, jest młodszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
@ Carycka dziś Ale pierd/olicie. Oczywiscie nie ma sensu szukac milosci jak p.o. 30stce dalej jest sie nieogarnietym czy 'przegrywem' bo wchodzac w zwiazek nie majac nic do zaoferowania mozna co najwyzej byc bledem zyciowym dla drugiej osoby I kula u nogi. To sie tyczy I kobiet I mezczyzn. X Jasne, nie ma to jak generalizować, że każdy "przegryw" jest takim samym podręcznikowym przykładem. Ma zawsze jednakowe cechy, że zawsze będzie błędem życiowym i kulą u nogi wiec po 30tce to już czas umierać. Uważam, że nie zawsze musi tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:34 Święta i chyba jedyna tutaj racja, a to bajdurzenie o tym co nam pisane i że jak coś ma być to będzie to o kant d**y rozbić. Rzeczywistość wygląda tak, że to co jest, to jak wygląda nasze życie, jak wyglądało przez ostatnie 10-20 lat to każdy ma świadomość i na tej podstawie trudno żeby przewidywał nagle jakiegoś cudu. Trzeba być nie sztucznym optymistą, nawet nie pesymistą tylko realistą, a realizm jest często brutalny. Może komuś się zdarza po 30-tce miłość, ale tu jest też kwestia do wyjaśnienia czym jest dla kogo miłość, bo może ten co pisze że przytrafiła mu się miłość to miłością nazywa to co dla mnie napotkane byłoby byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 35, juz nie szukam, juz mnie nikt nie chce, zainteresowanie ze str facetow ZEROWE😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×