Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KatarinaJF

Wakacje 2018

Polecane posty

Gość defrezja
my lecimy z biura Coral Travel - https://www.coraltravel.pl/ do Turcji. Hotel wygląda świetnie, fajne są tam kompleksy basenów i cena bardzo atrakcyjna. Samo biuro mamy sprawdzone, więc bez strachu polecę do Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już mamy zaplanowane wakacje. zarezerwowalismy sobie hotel verde montana w kudowie zdroju i jedziemy tam na cały tydzień. Nie mogę się już doczekac bo brakuje mi urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziec****erwszy raz jadą w góry. Zdecydowaliśmy się na spokojną miejscowość, gdzie każde z nas będzie mogło odetchnąć od miejskiego gwaru. Podobno Szczawnica http://www.jerzmanki.pl/pensjonaty-w-szczawnicy/ jest miastem pensjonatów dla starszych osób, ale my się tego nie boimy. Jedziemy odpoczywać, więc będzie to dla nas wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevik
ja byłam na wczasach za granicą z Coral Travel. jednak warto wybrać dobre, sprawdzone biuro które zapewni wszystko i sprawi że wyjazd będzie bez problemu i w pełni komfortowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejherowo1
Jeszcze nie mam planów, ale chcę wyjechać w jakieś zaciszne miejsce żeby odpocząć. Zastanawiam się nad Kaszubami i miastem Wejherowo. Mają tam sporo atrakcji www.turystyka.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinny klimat wypoczynku ma Chomiczówka w Łebie i od lat ten ośrodek utrzymuj***ardzo wysoki poziom. Pewnie dla tego, że prowadzi go rodzina, a nie jakaś mocno komercyjna organizacja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero co wróciliśmy z Mazur, kolejny wyjazd zaś zamierzamy spędzić w Trójmieście a dokładnie w Gdańsku, gdzie czeka na nas apartament Uno http://unoapartments.pl/ . Jak spędzać wakacje to w najbardziej komfortowych warunkach! Dlatego zdecydowaliśmy się na wybór tego właśnie miejsca. Super wyposażenie i ekstra lokalizacja to tylko jedne z nielicznych, wspaniałych zalet tego miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chomiczówka coś cienko przędzie,że tak nachalnie się reklamuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Miejsce trzeba trochę wczesniej zarezerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka33
W tym roku mamy takie temperatury i pogodę, że naprawdę nie trzeba wyjeżdżać do ciepłych krajów :) My dlatego zdecydowaliśmy się na trójmiasto, ponieważ bardzo odpowiada mi ta lokalizacja ilość wydarzeń oraz możliwości spędzania czasu wolnego. Do tego też nie przepłacaliśmy za bardzo za nocleg, ponieważ znaleźliśmy świetny hostel w Sopocie http://www.stacjaplaza.pl/ gdzie zarezerwowaliśmy sobie pokój dwuosobowy. Dobre warunki, świetne położenie i miło spędzony czas na odpoczynku. Tego nam było trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta
Niedawno wróciłam z pobytu w Pilicy w gospodarstwie agroturystycznym Ballada. Dwa tygodnie odpoczynku w bardzo fajnym miejscu. Wcześniej byłam tam na imprezie komunijnej i bardzo mi się to miejsce spodobało. Stąd mój wybór. Chciałam spędzić tam trochę czasu i odpocząć. Również okolica warta zwiedzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryjczas
ja znalazłam świetną ofertę do Turcji dla 2 osób. Za kilka dni lecimy. :) Lecimy ze sprawdzonego biura podróży Coral Travel, więc jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo i organizację. Już nie możemy się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku wykupiłam wycieczkę do Hiszpanii z biurem www.kostravel.pl ze względu na cenę, a przy całej rodzinie jednak muszę patrzyć na koszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł na noclegi mieli w Zatorze z wioską – Dziki Zachód (strona – http://westerncamp.pl/). Moim chłopakom to się bardzo tutaj podobało i mówię zarówno o synu jak i o mężu ;) Jest łowisko, są konie, także wszystko to co powinno się znaleźć w prawdziwej westernowej wiosce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanastazja
my byliśmy w Tunezji i świetnie się bawiliśmy całą rodziną. W hotelu było tyle atrakcji dla dzieci, że dzieciaki świetnie się bawiły, my mieliśmy czas na odpoczynek. Szukałam ofert w biurze na coraltravel.pl i znalazłam w dobrej cenie i pewną ofertę z pewnego biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszałkas
ja jestem mega zadowolona z Coral Travel - biuro na prawdę jest konkretne i rzetelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym roku wyjechaliśmy z rodziną za granicę i powiem szczerze, że wolę wakacje w kraju. W tym odwiedziliśmy Kudowę Zdrój i piękny hotel verde montana, było bardzo uroczo i przytulnie, atrakcji nie brakowało, jedzenie tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacje za granicą! W sierpniu byłam w Złotych Piaskach w Bułgarii z but-a. Megaaa wakacje z najlepszymi ludźmi. Pojechanie na obóz z z rówieśnikami - coś ekstra. Czasem wpadnę na coś dobrego, staruszków mam świetnych że mnie puścili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość equator
wakacje w Polsce to zawsze loteria z pogodą i cenowo nie ma rewelacji. Ja jadę całą rodzina do Hiszpanii i wyniesie mnie to tnaiej niż wakacje nad polskim morzem. Hotel mamy ekstra, baseny, atrakcje dla dzieci, wszystko zorganizowane przez biuro podróży Coral Travel, więc nie musimy się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zostaje z dzieciakami w domu, mąż pracuje i nie dostał urlopu, ja podczas urlopu swojego sama się nimi zajmowałam. Chodziliśmy do kina, byliśmy na parku trampolin i niedługo wybieramy się na lot w tunelu aerodynamicznym speedfly w Mirosławicach koło wrocka. Mimo że te wakacje są stacjonarne to i tak jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booking50
Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł na rezerwację noclegu w booking.com Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heatherrr
Ja byłam na wakacjach w Polsce, postawiłam na polskie morze i byłam bardzo zadowolona z wyboru, było przyjemnie. Byłam w Łukęcinie, a nocleg rezerwowałam poprzez Bookapart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gersiggo
polecam Hiszpanię, my wybraliśmy się na rodzinne wakacje. Poelcieliśmy na tydzień z Coral Travel, akurat mieli ekstra cenę wyjazdu a byliśmy rok temu z nimi na wakacjach wszystko było w porządku, więc mieliśmy do nich zaufanie. Cała rodzina była zadowolona z wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzeliWi
Muszę przyznać, że te wakacje należały do jednych z najlepszych w moim życiu. Pojechałam z mężem i synkiem do Bułgarii (Złote Piaski)) z netholiday. Trafiliśmy na hotel bardzo blisko plaży, w spokojnym otoczeniu. Naprawdę wypoczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×