Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KatarinaJF

Wakacje 2018

Polecane posty

Gość gość

W 2018 niestety nigdzie nie byłam 😞 teraz nadrabiam i w marcu lecę do Turcji. Już z tui wykupiłam wycieczkę, mam przelot enterem, hotel 5 gwiazdkowy i jedzonko w all. Baklawy z chęcią spróbuję 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na wyprawie z Aliena Tours niesamowita sprawa! Tyle udało się zobaczyć te zabytki, widoki, smaki  i zapachy. Fajnie że udało się poznać zwykłych ludzi ich codzienne życie wizyta w irańskim domu to coś czego nie zapomnę do końca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutza

my na 2019 obraliśmy cel Tunezja 🙂 MAmy już zarezerwowane wakacje z biura Coral Travel z pięknym pokojem zjeżdzalnie, animacje dla dzieci i w super lokalizacji hotel. Już odiczam do wyjazdu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia31

w 2018 byłam nad Polskim morzem - w tym roku tez planuję 😉 bardzo spodobało mi się w Ustce i w Hotelu Lubicz, w którym zatrzymałam się razem z mężem i namawiam go, żeby znowu tam jechać 😄 wypoczęliśmy, zrelaksowaliśmy się w SPA i medical resort, z hotelu mieliśmy całkiem blisko na plażę (a trzeba przyznać, że pogoda nam się udała) więc jakoś nie mam teraz ochoty ryzykować i jechać gdzieś gdzie nie wiem co i jak wygląda, tylko wolę jechać w sprawdzone miejsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaiia020

Teraz to już wakacje 2019. Jakieś plany macie? Czy decydujecie się na wyjazd z dnia na dzień? My planujemy na nocowanie wybrać sobie okolice Trzęsacza, ponieważ odkryliśmy Labirynt Luster w Trzęsaczu, a dzieciaki i mąż uwielbiają takie wyzwania, więc na pewno będą chcieli sobie wszystko sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

My jeździmy zawsze spontanicznie - nigdy nie możemy zaplanować wcześniej urlopu, stąd pada na spontan. Ostatnio byliśmy na Maderze, gdzie pomogła nam madeiradreams.pl i było rewelacyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia

Miałam okazję skorzystać w ubiegłym roku z zaproszenia przyjaciół gejów na ślub na Maderze i powiem szczerze, że wakacje były mega udane. Chłopaki korzystali z pomocy madeiradreams.pl i wszystko udało się bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja z racji bycia studentem stwiam własnie na takie wyjazdy zazwyczaj z Party Camp. Przede wszytskim dlatego, że nie są drogie a stanard i atrakcje są bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Mam często niedookreślone terminy uurlopu wiec najczęściej jeździmy na urlopy totalnie na spontanie. We wrześniu wybraliśmy się w ten sposób na Maderę, gdzie poznaliśmy wyspę wzdłuż i wszerz z madeira dreams. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza

Znajoma zaprosiła mnie na spontaniczny wypad na Maderę, gdzie zwiedzałyśmy wyspę z polską przewodniczką z madeira dreams. Jesteśmy oczarowane miejscem i jego klimatem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku w końcu wybieramy się w Truskawiec na Ukrainie truskawiec.com.pl mają teraz niższe ceny i warunki spoko. W 2020 sąsiadka wyjeżdżała, mimo pandemii wszystko działało. Korzystała z medea centrum zdrowego wypoczynku Wrocław i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×