Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KatarinaJF

Wakacje 2018

Polecane posty

Gość marikkka1
Fajne chwile można spędzić tutaj http://www.willaczajka.pl . Willa Czajka, to idealne miejsce na wypoczynek. Myślę, że wakacje w Zakopanym, to fajny pomysł na wypoczynek, a noclegi w Kościelisku na pewno pozwolą nie tylko zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łodzie motorowe to moja miłość jest nie od dziś. W http://www.taurus.gda.pl/ kupiłem łódkę i zdecydowaliśmy się na wyjazd na Mazury i tam bawiliśmy się naprawdę swietnie! Rzeczywiście było super, pływanie jest świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Wiecie o tym, że większość biur podróży ma aktualnie problemy finansowe? Ta informacja https://hotmoney.pl/upadek-biura-podrozy-millennium-travel-international-ponad-300-turystow-wciaz-za-granica/ powinna być przestrogą dla osób wybierających się na wakacje z biurami podróży. Nie bójcie się pytać o wysokość polisy ubezpieczeniowej przed podpisaniem umowy z agencją turystyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odliczam dni do wakacji. dokładnie 13 enterem lecę do Turcji z Warszawy :) niektórzy mówią, że szalona jestem i jestem niebezpiecznie. ale co czytałam na grupach rożnych to tam ludzie ciągle wracają. jedna kobieta pisała że leci tam 20 raz więc coś urokliwego w tej Turcji musi być. sprawdzę już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeglarstwo to wspaniała sprawa, można tego spróbować. Czartery jachtów, szkolenia żeglarskie organizuje Opensailing http://opensailing.com/ Mają nawet program First Step i płynie się razem z nimi we flotylli, tak jest bezpieczniej dla początkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zwykle czarterujemy jacht ze znajomymi i tak zwiedzamy sobie Polskę a w kolejnym roku chcemy zwiedzić Chorwację. Jachty wynajmujemy z Opensailing http://opensailing.com/ Mają bardzo fajne jacht i dobre warunki finansowe. Jakbyście byli zainteresowani to firma również zajmuje się kursami, można u nich zrobić patent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwie opisane wyjazdy narciarskie do Włoch ma opisane biuro Gryf Travel na swojej stronie http://gryftravel.pl/narty/wlochy. Rok temu jechałem z nimi po raz pierwszy i byliśmy z żoną bardzo pozytywnie zaskoczeni standardem apartamentu – na żywo nawet lepiej to wyglądało, bardziej klimatycznie niż na foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecę biuro Gryf i ich oferty dla narciarzy. Mają duży wybór, można sobie znaleźć i warunki cenowe dla siebie i też nocleg w każdym regionie tak naprawdę. Dokładne opisy pokoi czy apartamentów które proponują są na gryftravel.pl/narty/wlochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkka90
ja wybieram Turcję na zimowe wakacje. Pogoda, piękny hotel, basen - tak można spędzać zimę :) W zeszłe wakacje byłam na wakcjach z Coral Travel w Egipcie, więc teraz jedziemy z nimi do Turcji, bo ceny mają mocno konkurencyjne i standard świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dłużej zostaniesz w Chomiczówce to zajrzyj do restauracji. Nawet koncerty tam masz. Najlepiej jechać w okolicach 15 sierpnia, bo wtedy są urodziny tego ośrodka i mnóstwo dodatkowych atrakcji. Teraz jeszcze powinieneś zdążyć, żeby zrobić rezerwację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmeaderka
z ciekawości sprawdziłam ofertę coral travel i mają rzeczywiście sporo ofert i w dobrych cenach. Zastanawiam się nad Egiptem lub Tunezją, mozę ktoś mi doradzi coś poleci. Jeden i drugi kierunek w tym biurze ma ciekawą ofertę, fajne hotele no i ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LotiHari
Wybrałam w tym roku Rodos z netholiday - super wyjazd. Wróciłam wypoczęta i pełna energii. No i nie bez znaczenia jest fakt, że nie wydałam nie wiadomo jakich pieniędzy. Po prostu wakacje marzeń i nie ma w tym żadnej przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka98922
My z dzieciakami nawet już za granicę jeździmy bez większego problemu. W tym roku wybraliśmy sobie kierunek Grecja i jechaliśmy z biurem podrozeirejsy.pl. Mam nadzieję, że będzie super, bo potrzebuję takiego odpoczynku i zmiany miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mago902
Powiem szczerze, że wakacje to najlepszy czas, aby się zrelaksować i odpocząć. Mam nadzieję, że uda mi się to zrobić na tegorocznych wakacjach, bo ja dopiero teraz będę wyjeżdżała. Zdecydowaliśmy się na podróż z biurem podrozeirejsy.pl już 2 raz i mam nadzieję, że będziemy tak samo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociasta23
ja tam miło wspominam tegoroczny wyjazd z Party Camp do Lloret de Mar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łebie jest wysoko oceniany kompleks wypoczynkowy dla rodzin Chomiczówka. Niedługo właśnie jadę, bo już zarezerwowałam miejsce dla siebie, męża i syna. Jestem dobrej myśli, bo poleciła mi koleżanka, która bardzo zadowolona wróciła :) Tanio ogólnie, jak na taką miejscówkę wakacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaddos
my byliśmy w te wakacje w Turcji i było świetnie. Na 2019 już planujemy wyjazd i chcemy się wybrać do Egiptu. Polecimy z tego samego biura - z coral travel, bo Turcja była w proządku, świetny standard hotelu, zgodnie z ofertą, więc byliśmy zadowoleni i biuro też ma fajne oferty na Egipt, więc już postanowione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkasa

nam się marzy już od dawna Turcja. Mam ochotę pojechać daleko od domu, wyłączyć telefon i odpoczywać w basenach i wygrzewać się na plażach. Widziałam na coraltravel.pl dobrą ofertę dla dwóch osób gdzie cena jak za jedną w innych biurach i super baseny, hotel w wysokim standardzie, więc nic tylko rezerwować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin

No my byliśmy rok temu w Turcji z coral travel i to były nasze najlepsze wakacje. Wszystko za nas załatwione, zero problemów. Żałowaliśmy tylko, że urlop trwa tak krótko bo nie chcieliśmy wracać. Ale zaplanowaliśmy już na 2019 io obieramy kierunek Egipt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groden

jeżeli chcecie wybrać się nad nasze morze to warto pomyśleć już wcześniej nad fajną miejscówką. Jeżeli mogę Ci polecić to sprawdź miejscowość Dziwnów, bo mają jedne z piękniejszych plaż a do tego tak naprawdę autem można wszędzie dojechać żeby sobie pozwiedzać. My w tamtym roku braliśmy noclegi w Morska Chatka, a wynajęliśmy domek ze znajomymi i spędziliśmy cudowny tydzień i co ważne z idealnie trafioną pogodą. Mam nadzieję, że w tym roku również tak będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad wakacjami w przyszłym roku bardzo podoba mi się pomysł wiycieczki do Iranu z Aliena Tours byłem z nimi w Czarnobylu było niesamowicie. Podoba mi się ten sposób podróżowania w małej grupie wygodnym busie z miejscowycm przewodnikiem tak żeby zejść z utartych turystycznych szlaków i zobaczyć, poczuć i zrozumieć więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ośrodek wypoczynkowy hotel Wilga w Katowicach. Na pewno nudzić się tam nie będziecie, wiele atrakcji w okolicy zarówno dla dzieci jak i dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukana

Kiedy zazwyczaj rezerwujecie wakacje na kolejny sezon? Jest już koniec stycznia i zaczynam poważnie zastanawiać się czy to już nie jest najwyższy czas? W ogóle nie mam tez pomysłu na wakacje, przeglądam różne strony: od stron biur podróży np Itaka po serwisy blogowe, na których użytkownicy opisują ciekawe miejsca. Przeglądam własnie stronę https://wakacjezpiratem.pl/ o wymarzonych wakacjach. Ale nic nie jest tak pomocnego jak wasze opinie o waszych wymarzonych wakacjach.. Możecie coś podpowiedzieć? Rodzina z czteroletnim dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróżniczka

Obojętnie gdzie jadę czy w Bieszczady czy do Chorwacji, zawsze wcześniej kontaktuję się z paniami z biura Twoje Podróże (https://www.twoje-podroze.pl/) . Dobrze jest nawet, gdy wyszuka się coś interesującego samemu w internecie poddać to ocenie specjalisty. Poza tym warto pamiętać też o polisie podróżnej, gdy wyjeżdżamy gdzieś za granicę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 minutę temu, Gość Podróżniczka napisał:

Obojętnie gdzie jadę czy w Bieszczady czy do Chorwacji, zawsze wcześniej kontaktuję się z paniami z biura Twoje Podróże (https://www.twoje-podroze.pl/) . Dobrze jest nawet, gdy wyszuka się coś interesującego samemu w internecie poddać to ocenie specjalisty. Poza tym warto pamiętać też o polisie podróżnej, gdy wyjeżdżamy gdzieś za granicę.

 

Skąd jest to biuro i czy ta strona działa, bo link nie wyświetla się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×