Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarcia1997

Związek

Polecane posty

Hey. Mam pewien problem. Jestem z moim facetem już od 6 miesiącu i nie dawno odkryłam że ma on kontakt z dziewczyna z którą go kiedyś coś łączyło 5 lat temu ale nie byli razem. I od czasu do czasu ze sobą piszą. Jestem strasznie o nią zazdrosna i bardzo mnie to denerwuje że mają co jakiś czas ze sobą kontakt. On mnie zapewnia że to tylko wyłącznie koleżanka a to co było kiedyś to jest rozdział zamknięty bo to było już bardzo dawno 5 lat temu. Nawet kiedyś do niej napisałam to mi tłumaczyła że ona nie chce żeby była ona powodem naszych kłótni i nie jest dla mnie żadnym zagrożeniem i że cieszy się że mój chłopak kogoś ma i chce by był szczęśliwy i życzy nam jak najlepiej. Mój chłopak mówił mi że to mnie kocha a ona jest dla niego tylko koleżanka i na do niej sentyment. I co byście o tym mysleli. Doradźcie coś. Czy czasem przesadzam z tą zazdroscia.. Z góry dziękuję za normalne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ona chce tylko sie z nim kolegowac ale on...nie wiadomo, wkoncu ona mu się kiedyś podobała, cos ich łączyło. To Noe jest zwykłą koleżanka. Może chce by była jego rezerwowa, jak się z Toba nie ida to poleci do niej... A to on kolegów nie ma? Nie ma z kim pisać? Zadalabym mu takie pytania nieco ironicznie i chciała na Twoim miejscu żeby urwali kontakt skoro czujesz się zagrożona. A wiesz, słowa faceta to tylko słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma kolegów i pisze z nimi i spotyka. Ale też jak z nią pisał pokazywał mi wiadomości bo powiedział że on przede mną do ukrycia nic nie ma. I że naprawdę to tylko jest dla niego koleżanka. I chce być tylko ze mną a od czasu do czasu mają tylko kontakt. Widziałam co ze sobą pisali. Nawet miałam jego FB o czym o nie miał pojęcia i normalnie pisali. Powiedział to co było między nimi to było kiedyś i to już jest dawno rozdział zamknięty ona też ma syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×