Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotne ale uparte przy nierealnych wymaganiach

Polecane posty

Gość ixi80
znam samotnych, ale upartych przy nierealnych wymaganiach i jest ich całkiem pokaźna liczba... panowie mogliby trochę odpuścić, zwłaszcza że sami niekoniecznie tak wiele mają do zaoferowania i nie piszę o kasie i urodzie, bo to nie o to chodzi, ale o takich zwykłych rzeczach jak bycie uczciwym i w miarę odpowiedzialnym, o to naprawdę tak trudno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Jak widać pojęcia takie jak uczciwość, odpowiedzialność, wierność, czułość, honor to dla panów na tym forum zupełna abstrakcja. Nie wierzą że realny facet może mieć takie cechy. Na szczęście tacy faceci istnieją bo chyba rzeczywiście byłabym do końca życia sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wam to wszystko jak I TAK ZDECHNIECIE, zostawicie tylko DNA, jeśli zaroohacie, koniec, wasze aspiracje są hooja warte, każdy ma to w du'pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hooja pisze się przez ,,ch" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę samotną i upartą , szczerą uczciwą przy nierealnych wymaganiach niż płaską i przyziemną w realnych wymaganiach . Taka kobieta potrafi bardzo zainspirować mężczyznę. Można się przy takiej rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 dziś Jak widać pojęcia takie jak uczciwość, odpowiedzialność, wierność, czułość, honor Xxx I tak takiego skreslisz bo chociazby nie bedzie wysoki czy bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo faceci w Polsce to nieudaczniki i mamisynki wychowane przez pokolenie nadgorliwych matek Polek. Ostatni porządni faceci wyjechali za granicę ( ok 2 mln ludzi, w tym wiekszosc młodych mezczyzn) i dlatego jest jak jest, czyli: plaga samotnych zaradnych ładnych kobiet które nie mają z kim rodzić dzieci bo zostali: -nieudacznicy -na garnuszku u rodziców po 30 stce -geje i inne facety w rurkach -nałogowcy biedne Polki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.01.01 Trochę racji w tym jest... Ale jest drobny szczegół : Jak zechcę dzieciaka to pojadę do Dani, USA albo do Izraela( w tym ostatnim dodatkowo zrobią mi badania genetyczne i doradzą) i dam się zapłodnić w klinice materiałem od wartościowego dawcy którego tu w Polsce mogłabym szukać i szukać i szukać do usranej śmierci. Tak więc w obecnych czasach nie ma konieczności uganiania się za samcem a potem rozwierania ud. Trzeba mieć tylko kasę. Mieszkamy w postkomunistycznym katolskim kraju gdzie wraca komuna z dodatkiem kościół dlatego trzeba mieć również odwagę i głęboko w d/upie zdanie innych. Dla chcącej nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli z egoizmu pozbawisz dziecka rodziny i milosci ojcowskiej. A jak urodzisz synka to tez go znienawidzisz albo pewnie poddasz sie aborcji bo mezczyzn nienawidzisz i samej zreszta tez bo bys tak nie postepowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, jak patrze sie na te twoje pelne rodziny to faktycznie jest czego zazdroscic. ojciec po pracy z piwskiem siada przed tv, a matka wiecznie schofchowana i drzaca gebe:)sorry, ale tak wyglada zdecydowana wiekszosc polskich rodzin. problem tworzenia zwiazkow przez doroslych ludzi z czego sie wzial?no wlasnie z takiej "patologi".ludzie szybko sie pobieraja, bo to przeciez wstyd byc stara panna, albo mamusia chce juz wnuka.a potem rozczarowanie zyciem... nie mowie, ze samotne rodzicielstwo jest dobrem, ale jezeli kobieta faktycznie szukala tego partnera, ale nie znalazla (sama wiem jak jest ciezko w pewnym wieku), a nie ze od poczatku sobie zalozyla, ze p...i facetow i zrobi sobie dziecko, to uwazam, ze nie jest to wielka zbrodnia. nie chcialam pisac, o egoizmie, bo kazdy z nas nim jest, tylko nie kazdy to sobie uswiadamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.01.08 Każda żyjąca istota do pewnego stopnia jest egoistą. Czyli nie z egoizmu mam zmuszać się do wegetacji pod jednym dachem z jakimś facetem dla "dobra" dziecka. Z facetem do którego nic nie czuję, nie mam z nim wspólnego języka, nie mam wspólnych zainteresować a jedynym " punktem" wspólnym jest dziecko. Sorry ale ja nie jestem męczennicą. Poza tym dlaczego miałabym utrzymywać kontakty z obcymi ludźmi ( teściami) ? Życie nie jest różowe. Idealistyczny obrazek kochającej rodzinki - mamusia siedzi w domku z dziećmi a jej jedynym zmartwieniem jest odpowiednia opieka nad dziećmi i dbanie o ognisko domowe i kochający mężczyzna - tatuś zarabiający i dbający o żonę i dzieci jest przereklamowany i NIEPRAWDZIWY. ZEJDŹ NA ZIEMIĘ. Wyjaśnijmy sobie jedną sprawę : nie żywię niechęci do facetów. Jesteście dla mnie obojętni. Z pewnością zdecydowałabym się na aborcję w przypadku nieodwracalnie uszkodzonego płodu - bez względu na płeć. A co do nienawiści do samej siebie doradzam najpierw przeskanowanie własnej osoby " psychologu" u specjalisty. Tatusiowie nie są niezbędni. Rozejrzyj się. Kobiety radzą sobie same. Czasem dlatego że "tatuś" nie dorósł do roli ojca a czasem wskutek własnej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie tutaj o beznadziejnych facetach i że nie ma w czym wybierać bo same dupki. Otóż są mężczyźni którzy będą dbali o swoją partnerkę i swe potomstwo, normalni, inteligentni, zaradni zyciowo - tylko nie zauważacie ich przez swe wymagania. Bo gość nie ma skończonych kilku kierunków, nie założył firmy, nie bryluje w towarzystwie - a takie wymagania mają nie kobiety sukcesu tylko już z nizin klasy średniej. Porządny facet po odrzuceniu przez x kobiet bierze się w końcu za jakąś głupią zdzirke i próbuje założyć rodzinę. Niestety idiotka przyprawia mu rogi z byle kim, rozwodzi się i ogranicza kontakt z dzieckiem. I z normalnego robi się s******l który jazda kobietę uważa za sukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzę Ci sekret - istnieją też inne kobiety niż "kobiety sukcesu" i "zdzirki". Zwykłe, normalne dziewczyny z przeciętną pracą, żyłujące się na kredyt lub wynajem, żyjące sobie przeciętnie i normalnie. Taka jestem ja, takich koleżanek też mam sporo. A wokół żadnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak to "żadnych"??? to na jakiej ty planecie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celują w księżyc
gość dziś chyba chiała napisać że żadnych KSIĘCIÓW z serialu w TV nie ma naokoło, który przygarnie i wybawi te zwykłe dziewczyny z ich podłego losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x dała bys namiary na jakas kolezanke samotna?!. Szukam ale znalezc nie moge bo nie mam gdzie kogos poznac. To jak dogadamy się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jednym słowem jesteś totalną łajzą życiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj niby skąd taka teoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam samotnych, ale upartych przy nierealnych wymaganiach i jest ich całkiem pokaźna liczba... panowie mogliby trochę odpuścić, zwłaszcza że sami niekoniecznie tak wiele mają do zaoferowania i nie piszę o kasie i urodzie, bo to nie o to chodzi, ale o takich zwykłych rzeczach jak bycie uczciwym i w miarę odpowiedzialnym, o to naprawdę tak trudno? xxx Ja też takich znam ! Wymagania co do kobiet "jak z księżyca" a SAMI- szkoda mówić ! I nie chodzi o KASĘ a zwyczajne cechy takie jak SZCZEROŚĆ, UCZCIWOŚĆ I WIERNOŚĆ. Panowie- macie z tym problem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Normalny i zaradny facet szuka sobie SAM kobiety, w realu. Nie szwenda się po babskich forach i nie prosi o namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bidulki, w jakiej patologii wy się obracacie, szok, uciekajcie stamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no jakie wymagania mają? Jakie? aby baba się nie ku/rwiła i dbała o dom? czy to dziś tak dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź znajdz babe która sie nie kóórwi. Lepiej jest samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:39 Weź znajdź faceta który się nie łajdaczy. Lepiej być samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×