Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 go艣膰

Robili艣cie kiedys zakupy spozywcze online

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

Zastanawiam si臋 mad zakupami spozywczymi online z dostawa do domu z tesco np lub z dodomku?:) jak to wyglada w praktyce

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
tak jak zakupy na allegro. Kupujesz, placisz i czekasz :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
No tak ale jednak ciekswi mnie w jakim stanie dochodzi towar vxy swiezy itd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Robi臋 prawie zawsze . Facet przywozi ci to co zam贸wisz i tyle. Je艣li czego艣 nie ma to przywozi tzw zamienniki czyli co艣 podobnego ale nie musisz tego kupowa膰 jak nie chcesz. Jest w oddzielnym pojemniku. Plusy s膮 takie 偶e produkty spozywcze brane s膮 z zaplecza czyli swiezsze. To co dopiero przyjechali a jeszcze nie zd膮偶yli na sklep wystawi膰. Jest jaki艣 limit po kt贸rym dostawa jest darmowa. Jak kupujesz pieluchy to bardzo szybko taki limit osi膮gniesz. A jak nie pieluchy to np vodka i ju偶 po艂owa limitu zrobiona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Te偶 na pocz膮tku mojej przygody z zakupami online mia艂am w膮tpliwo艣ci, ale to zale偶y wszystko on firmy i sklepu tak naprawd臋. Zazwyczaj jest limit, od kt贸rego za dostaw臋 nie p艂acisz, przy czym koszty dostawy i tak s膮 niczym w por贸wnaniu do czasu, kt贸ry normalnie sp臋dzam na zakupach... W moim przypadku sprawdza si臋 szopi.pl, ze wzgl臋du na szybki czas dostawy i mo偶liwo艣膰 robienia zakup贸w w r贸偶nych sklepach. Koniec z wycieczkami do Biedronki hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marta89939
Zawsze przecie偶 mo偶na spr贸bowa膰! A przy zakupach dodajcie do koszyka co艣 z produkt贸w Aviko, poniewa偶 maj膮 艣wietn膮 okazj臋. Kupujemy, rejestrujemy i zbieramy punkt na nagrody. Ka偶dy mo偶e z tego korzysta膰. Potrzebna jest tylko i wy艂膮cznie aplikacja Aviko Benefits.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
zakupy do domu z Tesco cz臋sto zamawiam od kilku lat bardzo polecam mega oszczednosc czasu , placisz kart膮 przy odbiorze, wnosz膮 zakupy do g贸ry

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
spo偶ywcze nie, bo lubie wybiera膰 towar r臋cznie, inne rzeczy zamawiam przez net z dostaw膮 bo lepsze ceny ni偶 w sklepach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bordowaaa
Ja te偶 polecam zakupy online z tesco , za pierwsze zakupy kod rabatowy 15 z艂 a potem mo偶na znale藕膰 w necie inne kody rabatowe na nast臋pne zakupy ;-) Ja w lutym za zakupy powy偶ej 250z艂 znalaz艂am kod rabatowy na 25 z艂...... Tak偶e ten , ja polecam bardzo;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja kupuj臋 od kilku lat w tesco, chociaz ceny dowozu maj膮 coraz wy偶sze (nie ma mo偶liwo艣ci darmowej dostawy), ale i tak oszcz臋dzam sw贸j czas i si艂y, siedz膮c 20 minut przy kompie zamiast jecha膰 i 艂azi膰 po sklepie przez 2 godziny wnosz膮, p艂ac臋 kart膮 towar jest w porz膮dku z ka偶dego towaru mog臋 zrezygnowac i zajmuje to chwilk臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 elenaRH
W Warszawie korzystam od jakiego艣 czasu z pomocy szopi.pl :) szalenie podoba mi si臋 to, 偶e maj膮 w ofercie do wyboru ca艂膮 palet臋 sklep贸w, w zwi膮zku z czym w zale偶no艣ci od potrzeb mog臋 wybra膰 zakupy tam, gdzie chc臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja d艂ugo w sumie si臋 wzbrania艂am przed kupowaniem tzw. "spo偶ywki" online, ale sezon grypowy niejako mnie do tego typu us艂ug przekona艂. Te偶 skusi艂am si臋 na szopi.pl, bo akurat najcz臋艣ciej robi臋 zakupy w Lidlu. Tak偶e opcja jest 艣wietna :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Korzystam regularnie z Tesco online, polecam, wszystko jest z nimi ok.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Od kilku miesi臋cy regularnie korzystam z pomocy szopi.pl przy zakupach w Warszawie. Maj膮 w stolicy coraz wi臋kszy zasi臋g, wi臋c i mo偶liwo艣ci pojawia si臋 dla mnie coraz wi臋cej :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
@go艣膰 Nawet w te mrozy straszliwie sobie radz膮, chocia偶 faktycznie trzeba liczy膰 si臋 z delikatnymi op贸藕nieniami - o kt贸rych zawsze informuj膮. Totalnie nie mam ostatnio g艂owy do zakup贸w, wi臋c szopi.pl to dobre rozwi膮zanie... Ale nie zazdroszcz臋 im tego je偶d偶enia po Warszawie w takich warunkach...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 werka

Ja robi臋 od kilku miesi臋cy聽 i powiem, 偶e jest to 艣wietne rozwi膮zanie. Du偶o zaoszcz臋dzonego czasu, nie tracisz go na dojazd, ani na stanie w kolejkach. Jestem z Elbl膮ga i korzystam z zakup贸w z dostaw膮 do domu z https://leclerc24.net.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jest to bardzo wygodne rozwi膮zanie, ja r贸wnie偶 zamawiam ze sklepu leclerc24 - zakupy s膮 zawsze na czas. Zawsze kojarzy艂o mi si臋 to z wi臋kszymi kosztami, ale nie jest to prawda.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

musz臋 spr贸bowa膰 bo zamawia艂am w tesco ale tam teraz s膮 jakie艣 jaja, nie dostarczyli mi towaru do domu, napisali tylko sms 偶e sugeruj膮 odbi贸r osobisty, blokada na koncie nadal wisi a zakup贸w nie ma, po 2 interwencja i mailach 艂askawie anulowali zam贸wienie kt贸re kilka dni wisia艂o jako oczekuj膮ce (ciekawe na co?!!)

馃が

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja kupuje ostatnio na www.bezsiatki.com wszystko dobrze spakowane osobno spozywcze osobno chemia i robi膮 dostawy na ca艂膮 Polske i do paczkomatu. Maj膮 mleko i smietany UHT wiec nie ma problemu ze co艣 dojedzie zepsute.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Te偶 robi臋 dwa razy w miesi膮cu wi臋ksze zakupy i stawiam na Carrefour, maj膮 dobre jako艣ciowo produkty marki w艂asnej i cena atrakcyjna.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

ja natomiast robi臋 w e-skowronek.pl zakupy, maj膮 rewelacyjny chleb i super 艣wie偶e ryby, bardzo polecam zakupy 馃檪 obecnie dzia艂aj膮 na terenie Krakowa ale my艣l臋, 偶e szybko si臋 rozrosn膮 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Od jakiego艣 czasu robi臋 zakupy tylko i wy艂膮cznie w krakowskim e-skowronek.pl. Je艣li kto艣 ma mo偶liwo艣膰 to serdecznie polecam. Szybki transport, mi艂a obs艂uga, a przede wszystkim 艣wie偶e produkty i szeroki wyb贸r. 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Zgadzam si臋, r贸wnie偶 korzystam od jakiego艣 czasu ze sklepu e-skowronek.pl i jestem bardzo zadowolona z czasu transportu i jako艣ci produkt贸w!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Zakupy online s膮 niesamowicie wygodne. D艂ugo wzbrania艂em si臋 przed spo偶ywk膮. Moje pierwsze zakupy by艂y w tesco. Auchan te偶 ma to w swojej opcji, ale jako艣 ta witryna mnie nie przekonuje i dostawa chyba tylko na terenie warszawy. Auchan ma 艣wietne ceny tak偶e szkoda.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja raz, ale mam z艂e do艣wiadczenia, bo przysz艂o do mnie nie koniecznie to co zamawia艂am聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mam bardzo pozytywne do艣wiadczenia z zakupami w E-skowronek. Odk膮d zacz臋艂a si臋 pandemia przestawi艂am si臋 na takie zakupy i chyba nie wr贸c臋 do starych nawyk贸w. Zawsze znajduje wszystkie produkty jakich potrzebuje, a warzywa i owoce zawsze dostaje swie偶e.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ekstra rozwi膮zanie, ja ci膮gle zamawiam w e-skowronku 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

e-skowronek super si臋 rozwin膮艂 w krakowie! zamawiam od nich od dw贸ch miesiecy! moja rodzina si臋 zarazi艂a ode mnie i teraz te偶 juz tylko zakupy online ;D

Edytowano przez Klarta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Robi臋 zakupy spo偶ywcze w sieci sklep贸w Lubi zar贸wno internetowo jak mi si臋 po prostu nie chce jecha膰 na zakupy, ale te偶 stacjonarnie, bo sklep otwarty 7 dni w tygodniu do p贸藕nych godzin.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 16.02.2018 o 12:07, Go艣膰 elenaRH napisa艂:

W Warszawie korzystam od jakiego艣 czasu z ...

Ja kiedy艣 zamawia艂am zakupy z wyprzedzeniem, z regu艂y to dwa dni musia艂y by膰. Teraz Jokr dowozi w 15 min po zam贸wieniu w wielu dzielnicach Warszawy i w艂a艣nie z nich najch臋tniej korzystam. Warto przetestowa膰, tym bardziej 偶e jest kod kod na pierwsze zakupy przy koszyku 33z艂 (bez alkoholu) -聽SERIO15 - 30z艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×