Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ograniczenie spadku nieslubnemu dziecku

Polecane posty

Gość gość

Witam mam z mężem 2 córki i syna,mąż niestety ma jeszcze syna (najstarszego),ślubu ani rozwodu z "ex" nie było. Mąż jest bogaty, ma sporo firmę zatrudnia niemal 100 osób. Mieszkamy w domu mamy niezły majątek l,parę mieszkań, domek w górach, Sopocie, 2 nowe samochody a nawet mały jacht. Chcę by firmę i majatek odziedziczył głównie moje dzieci, ale tamtemu chłopakowi myślę że 65m^2 mieszkanie byśmy dali. Jak zrobic by to było wystarczające, myślę że to i tak bardzo dużo. Majątek jest przypisany na meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz gest ale z tego co piszesz to dzieciak powinien otrzymać znacznie więcej .... Mieszkanie to dużo ale ludzie nie są tak bogaci, w wypadku tego ojca to trochę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWOKACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko niech twoj maz zbankrutuje i wszyscy wyladujcie pod mostem a synowi twojego meza niech wiedzie sie jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna prowokacja, ale chcę by dzieci dostały jakurat najwięcej to chyba normalne. I o tamtym też pamiętam by go nie skrzywdzić. I tak praktycznie się nie widujemy, może parę razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale słabe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak zapisze wszystko twoim dzieciom to będzie miał prawo do zachowku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Twoj maz decyduje o swoim majatku, a nie Ty. Jest cos takiego jak zachowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo musiałyby być podstawy do wydziedziczenia,albo tamten musiałby się zrzec,albo odrzucić spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż zatrudnia 100 osób, ma mieszkania i jachty a porady prawnej jego zona musi szukać na anonimowych forach hahahahaha Męża nie stać na poradę prawnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa ale was stać to co tak żałujesz tamtemu. Jeszcze rozumiem,że bieda, że kredyt, jest ciężko. A tu was utrzymuje bogaty facet i wyliczasz dzieciakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można otrzymać rozwiązanie problemu od osób w podobnej sytuacji? Nie chce czytać waszych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestes zachłannym i ograniczonym babskiem!! To majątek męża!!! Ciekawe jakby twój bachor był nieślubny? Jestem ciekawa czy tez przyjęłabys ochłapy tak jak sama perfidnie zamierzasz łaskawie podarować dziecku swego męża?? Idiotka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jestem i nic ci do tego. Nie widzę powodu by rozpuszczac tamtego. Chcę by coś dostał i to niemało, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż zatrudnia 100 osób, ma mieszkania i jachty a porady prawnej jego zona musi szukać na anonimowych forach hahahahaha Męża nie stać na poradę prawnika? PROWO PROWO PROWO Albo ktos jest chory psychicznie vide autorka :D zyjaca w lula land

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydziedziczcie bekata i spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydziedziczenie to ostateczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wydziedziczenia trzeba mieć podstawy i obronić je w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żebyś sczezła zachlanna babo! Niech mąż kopnie Cie w dupsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja autorkę rozumiem a Wy zioniecie nienawiścią. Kto mieszkanie takie dostaje? Nie macie szacunku, po rączkach calowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja autorkę rozumiem a Wy zioniecie nienawiścią. Kto mieszkanie takie dostaje? Nie macie szacunku, po rączkach calowac. X Gratuluje pazernosci! A czym to dziecko się różni od jej dwójki? To ma być po ojcu, a ten próżny darmizjad nie ma nic! Tylko ryja strzepi i knuje oszołomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo prowo, albo autorka to j******a baba która chce rozporządzać noe swoim majątkiem. Pewnie jest znacznie młodsza od mezusia, złapała go na doopę, a w zamian korzysta z jego kasy, bo sama jest biedaczka. Mało tego swoj****chory chce ustawić, a pierwszemu dziecku ochłapy z pańskiego stołu. Żałosna postawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majątek męża to też jej majątek skoro jest jego żona, i ma prawo właśnie dlatego że jest żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Majątek męża to też jej majątek skoro jest jego żona, i ma prawo właśnie dlatego że jest żoną X Ha ha ha noooo najlepiej położyć łapy na cudzym majątku. Jaki jej? Męża! Samo to pazerne babsko napisało, że męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kasa męża to nie jej? Pomysl mąż to druga połowa i co jego to i jej. Nie szydz,pewnie sama jesteś i tego nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niech zabezpiecza to co należy do niej a od jego części niech s*******a. Niech próbuje wydziedziczyć choć szanse ma praktycznie żadne. A zdaje się mąż zbyt mądry by wyzbyć się majątku na jej rzecz to i babsko nic zrobić nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A kasa męża to nie jej? Pomysl mąż to druga połowa i co jego to i jej. Nie szydz,pewnie sama jesteś i tego nie rozumiesz. X A ty dalej swoje! Nie nie jej! Qrestwo jedno wielkie! Knuć jakby tu dzieciakowi nic nie dać! Zwykła qrwa! Tfuuuu obleśne babsko! Tfuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - aleś sie gościu zapluła ;) Masz psa? To go poproś żeby ci ryj z piany wylizał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś - aleś sie gościu zapluła oczko.gif Masz psa? To go poproś żeby ci ryj z piany wylizał usmiech.gif C Ty możesz mi qrwo jaja wyluzać i najpierw ci zeby wybije moim *jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×