Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

Myślicie że bratowa w nowym domu też będzie mieć syf

Polecane posty

To straszna syfiara . Kuchenka brudna .podłogi nie myte tygodniami . Syf kurz. Tak było gdy mieszkali u moich rodziców tzn mieli osobne domy na wspólnym placu. Teraz pewnie też tak będzie. Moja mama była ich odwiedzić. Nie mają płytek ani w kuchni ani na schodach. Na górze pokoje nie wykończone ale bratowa uparla się przeprowadzić na święta. Kredyt mają chyba że 200 tys tak mam mowila . Koszmar co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uważam ale największym koszmarem jest jej szwagier ka mam nadzieje ze wybudowała się od niej daleko bo od takiego smrodu jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo macie socjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może twój brat to syfiarz i nie myje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze że jak najdalej od twojej poyeeebbaneej mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka198801 wczoraj My z mężem mamy własne mieszkanie i nie mamy kredytu he he . \xxxxxxxxxxxxx Bo nie macie zdolności kredytowej, cebulaki. No chyba, że wzięlibyście pod zastaw tej waszej limuzyny...Lanosa buahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne prowo agatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syf to masz ty ale w głowie. Jak tam CHodowanie bulionu idzie? Ekskluzywnych firanek ile sprzedałas? A twoja tępa córka nadal w pieluchy wali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka jesli ty naprawdę istniejesz to ja podziwiam twoja bratowa . Na jej miejscu zostawiłabym twojego brata i poszła w chuj... Od takich rodzin jak twoja trzeba trzymać sie daleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bratu ręce do doopy przyrosły ? Widocznie on też lubi syf skoro nie sprzata, brudas. Pewnie to u was rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No brata mamusia nie nauczyła sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posprzątać w mieszkaniu i dzieci dać matce to żaden problem a bratowa sama bez pomocy musi sobie radzić. Poza tym kazdy jest inny i ma inne priorytety. Moze oni wola inny tryb życia niz wy. A ze chcieli na święta byc na swoim to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy takiej szwagierki
A teraz ty pewnie wprowadzisz sie do ich starego domu zeby miec bliżej mamusie do pomocy hee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×